Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Alınır Mı ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Şu Anki Değeri 469.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Kaç Kişi Memnun?

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Hakkında yaklaşık 1157 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Teknik Açıklamalar

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Ürününün Satıcısı, Bürke Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon ürününü 469.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Ürün Hakkındaki Yorumlar
469.99 Tl ye satışta olan Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1157 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok şık ve çok rahat bir pantolon. tüm renklerini aldık esim 77 kilo 32 beden tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ekim 2021
Beden: Beden:32
Satıcı: Bürke Clothing

Yorum: Güzel bir pantolon bir beden büyük alınmalı bence
Tarih: 24 Şubat 2022
Beden: Beden:29

Yorum: Üründen 2 adet aldım terziye hiç ihtiyaç duymadım. Kendi standart bedeniniz ne ise onu alın. Yazlık harika bir pantolon.Cok hızlı kargolama yapıldı emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim
İsim: Yunus K.
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Beden:34

Yorum: Kesinlikle harika tam bedeninize göre alın
İsim: M** G** T**
Tarih: 15 Kasım 2022
Beden: Beden:36

Yorum: çok beğendim üzerime tam oldu haki rengini almıştım şimdi de lacivert renk alacağım ya da mavi
İsim: S** G**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Erkek kardeşime aldım çok beğendi tam beden alabilirsiniz
İsim: E** T**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 1.85 boy 77 kiloyum ürünün kalitesi iyi kalıbı kesimi güzel bi tık uzun olsaymis bir iki cm kadar daha iyi olurmus 33 beden alsaydım beli büyük olacaktı daha kullanmadım ama deneyince şık duruyor tavsiye ederim alınabilir fiyat olarak zaten alınabilecek bir fiyata sahip pişman olmazsınız bn 32 beden yeşil renknaldim rengide cok güzel birde 33 bedenDevamını Oku
İsim: Ömer F. Ş.
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Üründen gayet memnun kaldım, tam bedeninizi almanızı öneririm, biraz boyu uzun geldi, terzide 2-3 dakika da yaptırdım, likralı esnek bir kumaş.
İsim: S** T**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: Bedenim 32 , 31 bile belimin 2 katı büyük geldi
İsim: İ** E**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Eşim çok beğendi. Bedenini yorumlara göre aldım tam oldu
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:30

Yorum: Eşime aldık normalde 29 beden giyerdi tereddütte kaldığımız için 30 bedeni sipariş verdim tam oldu yazlık bir kumaşı var biz kalın bekliyorduk ama kalıbı duruşu çok güzel düşünmeden alabilirsiniz
İsim: A** Ö**
Tarih: 12 Kasım 2021

Yorum: Ürün güzel geldi, bedeni tam oldu renginde fotograftakinin aynısı
İsim: Ö** K**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Tam oldu güzel
İsim: C** U**
Tarih: 14 Aralık 2022
Beden: Beden:33

Yorum: 180boy 70kg 31 beden tam oldu 👍🏻
İsim: U** K**
Tarih: 07 Mart 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Ürün gayet güzel. Tam bedeninizi alabilirsiniz. Yazlık ve rahat aynı zamanda 👍
İsim: E** S**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: duruşu güzel bedeninize göre alırsanız boy tam gsliyor ama bel bol kaldı biraz. onun haricinde giyince biraz eşofman gibi duruyor ve hafiften kumaşı kalitesiz geldi. ama güzel bı kombinle giyilebilir.
İsim: K** B**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: bedeninizi sipariş ederseniz cuk diye oturuyor terziye tekrar gitmeye gerek yok
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: ürün kaliteli 180/90 kilo 34 beden aldim
İsim: samet c.
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Bu fiyata gayet iyi. 92 kg 34 beden aldım. slim fit dar paça sevenler kaçırmasın
İsim: ERDAL Y.
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel bir pantolon. Tam beden alabilirsiniz
İsim: D** Ö**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: ürün güzel fakat kumaşı çok tiril.tiril bir kumaş kendi bedeninizi alin
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: gayet şık ve güzel duruyor tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** A**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Kesinlikle çok güzel bir ürün, kumaşı kaliteli, duruşu çok güzel. “İtalyan kesim” altında muadil cok fazla ürün var, bir çogunu kullandım ama bunu daha cok begendim. Tek verebilecegim detay; muadil bazı ürünlerde kumaş pantolonlarda olan önde ütü çizgisi var. Ben o çizgiyi seviyorum pantolonu daha şık gösteriyo. Bu üründe çizgi yok. Bi terziye soruDevamını Oku
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım. duruşu çok güzel kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: kumaşı yazlık ince ama ürün güzel tam bedeninizi alın
İsim: A** D**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Bürke Ticaret

Yorum: güzel ama rengi biraz daha kapalı
İsim: f** i**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çok guzeldii
İsim: F** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Klas bir pantolon
İsim: T** S**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: ince kumaşa sahip kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim. çok kullanışlı
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: duruşu harika...
İsim: Y** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 180 90 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.80 kg 80
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 177cm boy 83 kilo hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.71 50 kq ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 28 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba boy 180 kg 55 hangi beden uygundur
Cevap: Ürün bilek boy model bacaklarınız uzun ise size uygun değildir

Soru: 165 boy 73 kilo için hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 178 95 beden
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 36 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: tüylenme oluyor mu
Cevap: Pamuk oranı Yüksek olduğu için zamanla evet efendim

Soru: merhaba boy 1.65 kg 60 hangi beden
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.82 boy 60 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 180 boy 85 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180 boy 87 kg

Soru: 170 boy 76 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.83 Kg 97
Cevap: 36 beden sipariş verebilirsiniz efendim

Soru: merhaba 180 boy 75 kilo hangi beden

Soru: hocam 180 boy 95 kilo hangi beden olur kalıplar çok dar mı Guess marka likralı 32 beden kumaşım var ama bilemedim
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 36 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy. 1.71 kilo 77 kaç beden almalıyım

Soru: 1.77 boy kilo 70 hangi beden tam gelir bana
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mehaba boy 1.80 kilo 74 kaç beden olur

Soru: merhaba boy 180 kg 55 ama bacaklarım daha uzun uygun beden nedir
Cevap: Ürün bilek boy model bu sebeple size uygun değil

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Haki Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Bilek Boy Kumaş Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü