Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Şu Andaki Değeri 443.34 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Hakkında yaklaşık 49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Açıklama Ve Özellikler

Yandan cepli, Beli lastikli ve ayarlanabilir ipli, Rahat, Lastikli paça, Arkada fleto cep, Deri branding detaylı, Relaxed Fit Rahat Kesim Rahat kesim Jogger Pantolon;Mevsimlik kullanıma uygundur.Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Model Boy: 188 cm Göğüs: 98 cm Bel: 82 cmBasen:96 cm;Numune Bedeni: M;%80 Pamuk %18 Polyester %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 ürününü 443.34 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Hakkında Yapılan Yorumlar
443.34 Tl ye satışta olan Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Oldukça rahat bir ürün.
İsim: m** m**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AVVA

Yorum: Bana dar oldu ama beğendim bir beden büyük alıcam
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel kaliteli bedeninizde alın
İsim: Harun T.
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Kalıp olarak çok güzel bir yapıda. Kumaş olarakta harika. Erkek arkadaşıma almıştım beğenerek kullanıyor.
İsim: H** Ö**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Güvenilir marka Kardeşime aldım çok beğendik . S beden aldık :)))
İsim: M** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Haziran 2023

Yorum: Beden 2 beden büyük
İsim: z** s**
Tarih: 01 Nisan 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Bayıldım kalitesine indirim fiyatında hiç düşünmeden alın kendi bedeninizi seçin
İsim: D** E**
Tarih: 15 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel ürün beğendim eşime aldım
İsim: M** G**
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün biraz kalın kışlık diyebiliriz ama güzel ve kaliteli bence
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: ürün güzel ve kaliteli üstelik etiket fiyatı 1500 lira yazıyor.uygun aldım teşekkürler
İsim: C** Y**

Yorum: Kaliteli Ucuz Daha Ne olsun
İsim: C** Y**
Beden: Beden:XL

Yorum: urun harika kalıtesı harika rengi cok guzel tanıtım rengi aldatmasın daha mat parlak degıl harıka utun cok ıyı fiyata aldım ındırımletı takıp edın avva kalıtrsıne göre cok uygun fıyat yakalayabılıyorsunuz Avva bence fıyatna gote vok ıyı
İsim: İ** G**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Oğlum çok memnun kaldı
İsim: Z** T**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Çok güzel rahat bir ürün daha yıkamadım ama umarım solma ve renk atması olmaz
İsim: M** K**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: 171-75 kg yim tam istedigim gibi oldu rengi guzel
İsim: G** S**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok kaliteli güzel pantolon
İsim: A** Ö**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kumaşı güzel ve rahat. 1.90 boy 100kg XL aldım . iade işleriyle uğraşmak istemiyorum ama 1 beden büyük almanız daha iyi olur.
İsim: E** K**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: çok rahat ve çok güzel tavsiye ederim
İsim: S** A**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: rengi fotoğraflara göre daha güzel. kalitesine de diyecek birşey yok.
İsim: Büşra N. T.
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Çok güzel
İsim: A** T**
Beden: 10 Eylül 2023

Yorum: Çok başarılı ve kaliteli
İsim: M** U**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: Çok güzel ,teşekkürler.
İsim: n** y**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Mevsimlik ve serin tutuyor
İsim: C** K**
Beden: 01 Ağustos 2023

Yorum: Cok kandik hemen soldu
Tarih: 21 Ocak 2024
Beden: Beden:XXL

Yorum: kumaşı çok hoş sadce bedeni büyük geldiği için iade ettim
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün bedenine göre kısa kalıyor. Çok uzun birisi değilim ama biraz daha kısaltsak diz altı şalvar olacak.
İsim: A** Y** H**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Beden:XXL

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ürün yaz sezonu mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz 2023 Yaz sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba tüylenme yapar mı
Cevap: Değerli müşterimiz, oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilmek adına ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uyarak yıkama yapmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: arka cepleri aktif kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba, ürünün arka cebi vardır. Üründe fleto cep bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Efendim, ürün rengi açık haki mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz Haki renktir. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Peki 2Xl hangi kiloya kadar yani ürünleriniz ölçülürini alayım
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Arka cebi var mı ,fleto cep nedir. iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba, fleto cep; Bir yada iki kenarında süsleme şeritleri bulunan, kapaklı yada kapaksız cep modeline denir. ürünün arka cebi vardır. Üründe fleto cep bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 Ürünün Fotoğrafları

Erkek Haki Yandan Cepli Örme Bağcıklı Relaxed Fit Rahat Kesim Jogger Pantolon B003025 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü