Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Satın Alır Mısınız ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Şu Anki Değeri 469.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yaklaşık 214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Teknik Detaylar

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürününün Satıcısı, Bürke Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon ürününü 469.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?
469.99 Tl ye satışta olan Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: kilolu iseniz bedeni büyük alabilirsiniz 1. 83 85 kilo 34 beden aldım
İsim: M** S** A**
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Beden:34
Satıcı: Bürke Ticaret

Yorum: Çok güzel enişteme aldık sevgilimede her rengini aldım çok şık bir pant
İsim: H** B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz, ürün çok rahat, çok güzel ve çok şık duruyor gerçekten harika fiyatına değer. Yalnız tek kusuru arkadan bacaklar arası yırtık pantolon göndermeleri
İsim: A** M**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: arkadaşlar ürünün kalitesi çok iyi çok beğendim ancak bedeninizden bir tık büyük alın 32 beden giyiyorum 32 beden dar oldu boyum 171 kilom 75 bacak kısımları çok dar geldi bi beden büyüğünü alacağım
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:32

Yorum: Eşime aldım beğendi, kumaşı da gayet iyi fp ürünü diyebiliriz
İsim: C** A**
Tarih: 17 Ocak 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: tam beden kaliteli ürün
İsim: H** A** Y**
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: tamam beden oldu
İsim: s** ş**
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Beden:33

Yorum: Boy 1.87 kilo 76 34 beden aldım. bel kısmı biraz bol oldu ama bacak kısmı tam oldu. Ne geniş ne de aşırı dar fotoğraftaki gibi durdu
İsim: B** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Baharlık ve yazlık ince esnek bir kumaşı var kesimi duruşu güzel beden olarak dar kesim 1 beden büyük alınabilir. Aynı gün kargoya verildi.
İsim: V** K**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: cok kaliteli kumasi var tesekkurler
İsim: e** t**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: göründüğü gibi değil ama fena da değil
İsim: S** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:30

Yorum: Güzel ürün
İsim: İ** G**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: çok güzel kumaşı ideal tam yazlık teşekkür ederim
İsim: Ü** Ü**
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: çok sevdim
İsim: M** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: kesimi rengi ve duruşu çok güzel ama 3 defa giyince dikişleri böyle oldu.
İsim: A** B** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:29

Yorum: aşırı güzel ve kaliteli nişanlıma aldım çok memnunum
İsim: Gülbahar A.
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:29

Yorum: Ürün güzel ama kalıbı bir tık büyük
İsim: y** s**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:31

Yorum: Kaliteli.ve rahat Bu.fiyata güzel.bir pantolon.
İsim: V** E**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: çok kaliteli
İsim: M** S** D**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok iyi harika
İsim: B** Ö**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: biraz kısa sanki
İsim: k** t**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: fermar üstü düğmeleri sanki oynanmış 4 tane aldım hepsi aynı. genişletilmiş. bu sebebten bel kısmı bol geldi. büyük beden de söylemedim. bir kaç ay önce yine almıştım aynı durum yoktu
İsim: K** D**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: kalıpları güzel . kumaş ince tam yazlık ürün hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: A** D**
Beden: 03 Ağustos 2024

Yorum: f/p ürünü. dar ve esnek, kolay kırışmıyor. tek sorun çok uzun ömürlü olmayabilir.
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: tam bedeninizi alın yaklaşık 3 senedir bürkeden alışveriş yapıyorum bir sıkıntı görmedim kumaş gayet kaliteli . pantolonh uzun zamandır kullanıyorum . alın aldırın . hayırlı işleriniz olsun
İsim: M** K**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: çok güzel ve şık
İsim: M** C** Y**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Efsane 2 adet aldım süper başka renklerinden de alıcam
İsim: Celal A.
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:184cm

Yorum: Beğendik babama almıştık hızlı geldi
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:28

Yorum: 34 beden aldım tam oldu pantolon iyi ama beklentiniz yükseklerde olmasın ama fiyatına göre süper
İsim: E** Y**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: çok güzel bir ürün bide kaliteli
Tarih: 28 Şubat 2024

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürüne Dair Sorular

Soru: 178 - 78 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 183 93 kg ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 181 85-90 kilo
Cevap: 90 kg üzeri için 34 ama 90 kg altında ise 33 beden daha iyi olur efendim

Soru: 1,78 boy 54 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 28 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.77 60 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 185 boy 96kilo için hangisi uygun
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 36 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 168 boy 64 kilo sizce ne beden almalıyım
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 178 boy 74 kilo hangi beden?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.82 boy 90 kilo kaç beden?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.75 boy 56 kilo?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba regular fit mi. 34 beden giyiyorum lcv marka pantolonlarda bunda da uyar mı
Cevap: Olalım boy kilo nedir yardımcı olalım efendim

Soru: 1.86 boy 80 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz. Boydan bilekte biter efendim tarzı budur

Soru: 175 boy kilo 104 beden nedir
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 38beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 175 kg 70 .Bacaklar tayt gibi yapıştı.Beden büyük alırsak bacak kesimide geniş ollurmu
Cevap: Müessif fit kesimi bu şekildedir yani kalıbı bu şekilde efendim ürünün tarzı da bu şekilde 32 alırsanız kemer’de kullanabilirsiniz

Soru: 80kg 182 cm

Soru: 176 boy ve 72 kilo için kaç beden tercih edilebilir
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1,64 boy 84 kg
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 176cm 55kg için hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 28 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boyum 174 kilom kilom 72 hangi beden olur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 181kolo96
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 36 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Kahverengi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü