Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Satın Alır Mısınız?
Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Güncel Satış Fiyatı 1989.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Hakkında yaklaşık 426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Ürün Hakkında Bilgi

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Ürününün Satıcısı, Daniel Klein Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 ürününü 1989.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1989.9 Tl ye satışta olan Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
426 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: eşime evlilik yıldönümümüz için aldım hem hızlı geldi hemde göründüğünden daha güzel çok şık bir saat teşekkür ederiz
İsim: Beren D.
Tarih: 19 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ELA GROUP

Yorum: ürünün iki günde elimize ulaşması özenle paketlenmesi ve birebir aynısının gelmesi gerçekten emeğinize ve ilginize teşekkür ederim gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
İsim: s** a**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Şık ve kaliteli , bayıldımm. Siparişi verdikten yarım saat sonra kargoya verildi . Satıcıyı tebrik ederim
İsim: Y** Y**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldım çok güzel ve çok beğendi çok teşekkür ederim ☺ yanında gelen hediye için çok teşekkür ederiz🎁
İsim: Fatma H.
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: çok çok güzel çok şık duruyor eşimi aldım çok beğendi severek kullanıyorum😊
İsim: N** H**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok güzel şık
İsim: Y** A**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Eşime evlilik yıl dönümü hediyesi aldım çok beğendik hediye paketi kutusu ambalajı çok kibardı tavsiye ederim.
İsim: N** I**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: babama doğum günü hediyesi olarak aldım koyu lacivert kordonlu bir saat paketlenmesi harikaydı çok özenliydi sadece kargoda gelirken pakedi kırışmıstı gerçekten kaliteli bayıldım kargo ertesi gün elime ulaştı
İsim: İ** D**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Bir yakınma hediye aldım çok şık bir saat
İsim: Zeliha t.
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım doğum günü hediyesi çok beğendi
İsim: Ayşegül Y.
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Arkadaşım için aldım gayet güzel kaliteli hızlı kargo için de teşekkür ederim
İsim: P** T**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Eşime aldım ürün çok güzel geldi kargom hızlı bir şekilde elime ulaştı hediyeniz için çok teşekkür ediyorum
İsim: D** D**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma indirimdeyken almıştım çok şık çok beğenerek kullanıyorum. Özenle paketlemesinden dolayı satıcıya teşekkür ediyorum
İsim: R** Ç**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Çok kaliteli çok şık sanırım son ürünlerden birini aldım :) Bileklik de gönderilmiş beraberinde o da çok hoş teşekkürler şiddetle tavsiye ederim çok kaba da durmuyo bilekte ama tabi ki bileğinize göre ayarlatmanız gerekecek
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: harika bayıldım tam istediğim gibi çok güzel paketlenmiş
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Kalite ve şıklığın adresi
İsim: H** A**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Düğün hediyesi olarak aldım sözlüme çok güzel şık ve kaliteli
İsim: R** A** U**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Gayet şık ve güzel bir saat. Çok hızlı ulaştı elime. Çarşamba sipariş verdim cuma geldi :) Kardeşime hediye aldım beğendi ☺👌🏽 hem şık hem spor bir saat.
İsim: G** K**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: çok beğendim emeği geçen herkese teşekkür ederim
İsim: D** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Abime aldım çok beğendi.
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Abime doğum günü için aldım. Çok beğendi. Hızlı teslimat için teşekkürler.
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: sevgilime aldım çok beğendi tavsiye ederim teşekkür ederim Daniel Klein 😊🙏🏻
İsim: zehra b.
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: güzel ve şık eşim çok beğendi teşekkür ederim
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Ürünü oğlum için aldım. Çok beğendi.Sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.
İsim: A** D**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: cok iyi babama almıştım sevdik
İsim: D** Y**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Eşime aldım mükemmel geldi ve çok beğendi
İsim: N** K**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: nişanlıma aldım çok beğendi
İsim: E** D**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: beklediğimden de gayet güzel ve kaliteli geldi. ürün çok şık ve ağır bir ürün gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz 🙏
İsim: N** u**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Kargolama harika nişan için aldım ve çok güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: E** K**
Tarih: 09 Nisan 2023

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Merak Edilen Konular

Soru: İçi siyah kordonu gümüş renk istiyorum ama fotolarda farklı farklı çeşitler var. Benim istediğim şekilde var mı?
Cevap: görseldeki ürürn istediğiniz gbi gümüş renk kordon içi siyah efendim

Soru: Merhaba. Fotoğraflı yorumlarda gördüm de. Daniel Klein M/Band DK102 DK 1 10201-2 saat satışa açık mı acaba
Cevap: stoğu bitti efendim

Soru: İçi siyah kordonu gümüş istiyorum. Fotoğrafta kordonu siyahlı gümüş ya da farklı renk olanlar var
Cevap: Görseldeki ürünün aynısı gönderilir efendim.

Soru: İyi günler içi siyah olandan almak istiyoruz ama kordonu gümüş olan yok mu
Cevap: Görseldeki ürünün aynısı gönderilir efendim endişe etmeyiniz kordonu gümüş renktir

Soru: iyi günler peki not yazarken isim yazmadan sadece not olsun istiyorum illa ismim gereklimi
Cevap: olur efendim

Soru: Merhaba. Kordonu tamamen Gümüş Renk olanı. Ve Kasa Çapı rengi Siyah istiyorum. Mevcut mu.
Cevap: Merhaba. Görseldeki gibi var efendim

Soru: merhaba saat gümüşmü
Cevap: Gümüş renk evet.

Soru: Kordon rengi sadece gümüş mü siyah mi özellikler de siyah yazıyor
Cevap: ürün görselde göründüğü gibi kordonu gümüş renk içi siyah efendim

Soru: çap 50 yokmu
Cevap: Yok efendim.

Soru: bileklikler niye küçük geliyor
Cevap: standart ölçüde efendim

Soru: Fotoğrafda göründüğü gibi gelir demi gümüş kordon ve siyah iç şekliyle
Cevap: Evet efendim

Soru: Kararma yapar mı
Cevap: Kimyasal ürünlere temas olmazsa kararma solma olmaz efendim.

Soru: ürünün içi siyah kordunu gümüş mü acaba
Cevap: evet efendim

Soru: Kordonunun orta rengi siyah- dış kenarliklari gümüş, ekranın da iç rengi siyah olanı almak istiyorum. Hangisini seçmem lazım onun gelmesi için? Nişanda damata takı olarak takılacak kutusu nasıl geliyor bir de acaba?
Cevap: Bu modelde söylediğiniz renk yok efendim. Görseldeki ürün var.

Soru: kasa Çelik mi
Cevap: kordonu çelik kasası metal efendim

Soru: çapı düşürüp gönderme şansınız var mi
Cevap: kasa çapı 44 mm efendim

Soru: orjinal mi
Cevap: %100 Orijinal, 2 yıl garantilidir. Orijinal kutusu, Orijinal Kraft Poşeti, Garanti belgesi ve Faturası ile birlikte size ulaşır efendim.

Soru: bileklik hediye mi yanında
Cevap: Evet efendim

Soru: neden yorumum reddedildi
Cevap: sistemden kaynaklı olabilir efendim

Soru: Fokduyonları çalışıyormu
Cevap: Merhaba, Takvim ve Saat çalışır, küçük kronolar görsel amaçlıdır. %100 Orijinal, 2 yıl garantilidir. Orijinal kutusu, Garanti belgesi ve Faturası ile birlikte size ulaşır efendim.

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Kol Saati 3 Atm Su Geçirmez Gümüş Renk Çelik Kordon + Doğaltaş Bileklik Dkh4596c1 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü