Erkek Kol Saati DZ4282 Alanlar Memnun Mu ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Erkek Kol Saati DZ4282 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Erkek Kol Saati DZ4282 Güncel Fiyatı 6710.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Kol Saati DZ4282 Gerçekten İyi Mi?

Erkek Kol Saati DZ4282 Hakkında yaklaşık 308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Kol Saati DZ4282 Teknik Detaylar

Alarm _x000D_
Yok _x000D_
Cam _x000D_
Mineral _x000D_
Cinsiyet _x000D_
Erkek _x000D_
Çalışma Tipi _x000D_
Pilli (Quartz) _x000D_
Kadran Rengi _x000D_
Siyah _x000D_
Kasa Çapı _x000D_
52 mm _x000D_
Kasa Malzemesi _x000D_
İyon Kaplama _x000D_
Kasa Rengi _x000D_
Siyah _x000D_
Kasa Tipi _x000D_
Yuvarlak _x000D_
Kordon Rengi _x000D_
Siyah _x000D_
Kordon _x000D_
Metal _x000D_
Kronometre _x000D_
Var _x000D_
Su Geçirmezlik _x000D_
100 m _x000D_
Takvim _x000D_
Var _x000D_
_x000D_

Erkek Kol Saati DZ4282 Ürününün Satıcısı, Diesel Erkek Kol Saati DZ4282 ürününü 6710.4 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Kol Saati DZ4282 Kullanıcı Değerlendirmeleri
6710.4 Tl ye satışta olan Erkek Kol Saati DZ4282 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Düğün hediyesi olarak eşime aldım çok güzel duruyor
İsim: S** A**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Paketlemesi iyiydi, sorunsuz ulaştı elimize. Resimlerdeki gibi, çok şık bir saat.
İsim: B** D**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Süper paketleme ile hemen siparişimin ertesi günü geldi, harika bir ürün tavsiye ederim.
İsim: S** B**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Eşime dügün hediyesi olarak aldım çok şık elleri büyük olana ayrı yakışıyor büyük bir saat çok ağır duruyor severek kullanıyor
İsim: E** O**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: efsane bir saat.buyuk saat sevenler düşünebilir.disel markasının en sağlam kasası bu modelindedir.bende hediye aldım..severek kullaniyor🤗
İsim: m** d**
Tarih: 18 Eylül 2022

Yorum: Çok kaliteli ve harika bir saat hızlı kargo paketleme özenli
İsim: T** A**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Saati nişanlım için aldım çok beğendi çok güzel geldi hç bir sorunu yok. Saat ve saat garantisiyle çok hızlı geldi kesinlikle büyük saat seviyorsanız kaçırmayın 🙏
İsim: E** B**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Nişan düğün hediyesi olarak aldım o kadar kaliteli ve şık duruyor ki inanılmaz 😊
İsim: MURAT K.
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Ürün mükemmel kargo hızı paketleme harika teşekkür ederim 🙏
İsim: Dilek Y.
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: Paketleme çok iyidi garanti belgesi içinde geldi
İsim: n** a**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Çok şık bir saat hediye aldım
İsim: A** C**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: sevgilim icin aldim cok guzel bi saat
İsim: p** k**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Nişan hediyesi olarak sevgilime almıştım çok güzel kaliteli 💚
İsim: E** S**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: 24 saat bile sürmeden ürün elime ulaştı gayet kaliteli ağır bir ürün paketlemesi de güzeldi
İsim: **** ****
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Babam için aldım çok kaliteli bir saat.
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Çok şık bir saat, kalın bilekli nişanlıma çok yakıştı
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Hediye aldım çok hoş duruyor
İsim: Ş** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Nişanlıma aldım çok güzel ve orijinal
İsim: K** A**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: 10 numara Bi saat
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: Kargo süresi 6 gün gösteriyordu, 2 gün içinde teslim edildi. Saat&saat güvencesiyle faturalı ve garantili dieselin orjinal kutusunda her yeri korunaklı olarak gönderildi teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 11 Aralık 2021

Yorum: eşime aldım çok beğendik
İsim: S** İ**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: büyük ve ağır bir saat eşim için aldım gerçekten çok güzel parasını hak eder .
İsim: E** G**
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Erkek arkadaşıma sevgililer günü için almıştım. 2.158 TL ye almıştım. Çok beğendi ve kutusuyla garanti belgesiyle geldi. Tereddütte kaldıysanız kesin alın derim 👌
İsim: C** E**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Harika bir ürün çok şık duruyor
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: paketleme gayet güzeldi sorunsuz elime ulaştı beklediğimden daha da güzel eşime hediye aldık özenle paketleme için teşekkürler
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Haziran 2024

Yorum: Nişanlıma aldım çok beğendi kutusu her şey mükemmeldi
İsim: D** R** K**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: diesel kalitesi 👍😉
İsim: birsel i.
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Çok Güzel Üründü Tavsiye ederim
İsim: T** K**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım. Çok beğendi. Kaliteli bir ürün..
İsim: Ş** R**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Bu saate bayılarak aldım ve cok güzel geldi teşekkür ederim
İsim: C** U**
Tarih: 01 Ekim 2022

Erkek Kol Saati DZ4282 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Bütün fonksiyonları aktif mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Fonksiyonları aktiftir. Bİlgilerinize,

Soru: merhaba saatte gece gorunumu zor ışık varmi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Işık bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Kasa Çapı nedir?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 51 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: ürün su geçirir mi yorumlarda yazıyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürünün el yüz yıkamasındaki su sıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: Ürünün bilek ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz Kordon Genişliği: 26 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: Orjinalmi acaba saat
Cevap: TÜM ÜRÜNLERİMİZ ORJİNALDİR EFENDİM..

Soru: normalden buyukmudur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürün kasa capı 51 mm'dir Bİlgilerinize,

Soru: kendi kutusuyla gonderiyormusunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Salam % 100 orijinaldi ?
Cevap: tüm ürünlerimiz orjinal faturalı garantilidir

Soru: Neden alamıyoruz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda şuan maalesef bulunmamaktadır. Özel sipariş alamadığımızdan dolayı ürün sevkiyatları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Stoklarımız günlük olarak güncellenmektedir. Sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: şu. geçiriyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 10 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: Kaç mm ekran boyutu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kasa Çapı: 51 mm dir. Saygılarımızla.

Soru: Garanti süresi nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 2 yıl garantisi bulunmaktradır. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba karton paket poşet koyuyor musunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Pıoşet gönderimimiz bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Renk deyiştirme özelliği varmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. İlettiğiniz ürün renk değiştirme özelliğine sahip değildir. Bilgilerinize.

Soru: Paketlemeye özen gösterebilir misiniz dedim hediye paketi olacak demedim ürüne zarar gelmesin demek istiyorum.
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz son kontrol aşamasından geçirilerek korunaklı paketlenmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Kordon ölcüsü nedr
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Sabit ölçüde olup mağazalarımızdan ayar desteği alabilirsiniz. Bilgilerinize.

Soru: Bu saatten mağza uzerinden olmak üzere iki tane almıştım kaç yıl oldu sıkıntısız çalışıyor hiç bir kere su kaçırma falan olmadı fakat burdaki yorumlara bakılınca su geçirdiğine dair şikâyetler var durum böyle olunca orjinalliginde şüphe oluşuyor açıkçası çünkü 10 bar demek 100 metreye kadar su dalışı yapılır demek
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. El yüz yıkamasındaki su sıçramaları harici kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba fosforu var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba. Kolay gelsin. Ürünün üstünde bulunan (takvim) hariç bütün fonksiyonlar aktif midir?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün fonksiyonları aktiftir. Saygılarımızla

Erkek Kol Saati DZ4282 Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Kol Saati DZ4282 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü