Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Satın Alır Mısınız ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Şu Andaki Fiyatı 1738.96 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Ürün Özellikleri

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Ürününün Satıcısı, Daniel Klein Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 ürününü 1738.96 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Yorum Ve Değerlendirmeler
1738.96 Tl ye satışta olan Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok şık ve zarif bir ürün kardeşime doğum günü hediyesi aldım
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Çağla BK

Yorum: paketleme özenliydi ürün çok güzel bayıldım kargoda hızlı geldi bileklik hediyesi için de teşekkür ederim
İsim: i** y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel hediye almıştım çok beğenildi
İsim: m** k**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel alın
İsim: e** y**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Saatin kalitesi çok güzel
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir ürün
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel görselde göründüğü gibi geldi..garanti belgesi kutusu çantası ve isteğim üzerine hediye paketim ve notum ile beraber geldi.kargo hızlıydı.memnun kaldım öneririm..eşime doğum günü hediyesi olarak aldım.onun da beğeneceğini umuyorum.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzeldi beğendim öneriririm
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve iyi paketlenmişti teşekkürler
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Paketlemesi baya iyiydi saatin her yeri jelatinliydi yıldönümüm için aldım aşırı hoşuma gitti tavsiye ederim
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: sağlam ve şık
İsim: ş** a**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel kaliteli
İsim: M** S**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: çok gzuel çok kaliteli begendim
İsim: B** k**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Garantisi varmı
Cevap: İki yil garantili efendim

Soru: Buradan mı ileteyim
Cevap: Evet efendim

Soru: Iyı akşamlar efendım saat su gecırıyor mu
Cevap: El yüz yıkama da su geçirmez, 3 ATM basınca dayanıklıdır su geçirmez.

Soru: gümüş yeşil diyor fotoğraftaki içi siyah olanla aynı mı
Cevap: Gorseli baz aliniz efendim gorsel ne ise aynisi gonderilir gorseldeki urunun kadrani siyahtir

Soru: saatin pilleri dahil midir
Cevap: Evet dahil Efendim

Soru: benden olarak 44 inc mi 48 ve ya 50 inc yok mu
Cevap: Standar. Kasa capi 44 mm

Soru: Bileklik hediye ediyormusunuz yanın da
Cevap: Evet yaninda gonderilmekte efendim

Soru: Kaç cm boyu
Cevap: 24 cmlik bileklere kadar oluyor efendım

Soru: Paslanmaz çelik mi kordon
Cevap: Evet efendim kordon caliktir

Soru: merhaba denize veya havuza girdiğimizde su kacirirmi
Cevap: El yüz yıkama da su geçirmez, 3 ATM basınca dayanıklıdır havuz deniz vs tavsiye edilmez

Soru: kordonu biraz kısaltmak istiyoruz nasıl yapabiliriz
Cevap: Saatcide dilim cikarttirabilirsiniz efendin

Soru: İletilecek notumu satıcıya ilet kısmına yazdım hediye olacak lütfen özenle hazırlayınız şimdiden emeğinize sağlık 🤗
Cevap: Tamam efendim

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 Ürüne Ait Fotoğraflar

Erkek Kol Saati Gümüş Renk Çelik Kordon Bileklik Hediyeli Dke2049c3 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü