Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Alınmaya Değer Mi ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Şu Anki Fiyatı 2219.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yaklaşık 869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürün Bilgisi

Kordon Cinsi : Deri >_x000D_

Kordon Rengi : Siyah >_x000D_

Kasa Tipi : İyon Kaplama >_x000D_

Kara Rengi : Gri-Siyah >_x000D_

Kadran Şekli : Oval >_x000D_

Kadran Rengi : Siyah >_x000D_

Su Geçirmezlik : 50 >_x000D_

Alarm : Yok >_x000D_

Takvim : Var >_x000D_

Cam Cinsi : Mineral >_x000D_

Kasa Çapi : 43,5 >_x000D_

Kronometre : Yok >_x000D_

Mekanizma : Analog >_x000D_

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürününün Satıcısı, Casio Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) ürününü 2219.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Kullanıcı Geri Dönüşleri
2219.0 Tl ye satışta olan Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok güzel çok kibar Bi saat öğretmenimiz için aldık inşallah severek kullanır eşimede alacagim
İsim: a** g**
Tarih: 26 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Hediye Saati

Yorum: nişanlıma aldım çok beğenerek takıyor çok rahat klas bir saat
İsim: **** ****
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok şık. saat biraz küçük ama daha iyi öyle olması. bileğe tam oturuyor. gerçekten çok beğendim. ayrıca çok güzel paketlenmiş.
İsim: A** i** g**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: Casio kalitesi, muhteşem fiyatının en iyisi bence. Eşime aldım çok beğendi, görüntüsü, duruşu çok şık. Kahve hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Kargoya verildikten bir gün sonra geldi 👌🏻
İsim: A** B**
Tarih: 30 Eylül 2021

Yorum: eşime aldım çok beğendi. güzel görünüyor
İsim: Ö** Y**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: eşime hediye olarak aldim. Tam bileğine oldu ve saate bayıldı. Gercekten çok kaliteli bir saat tavsiye ederim...
İsim: ş** U**
Tarih: 30 Aralık 2021

Yorum: Kargo hızlı geldi. paketlenmesi çok iyiydi saat tasarımı ve kalitesi efsane indirimde 600 TL ye aldım iyikide almışım.
İsim: Çelebi B. A.
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: harika bir urun paketlenmesi de çok güzel
İsim: t** A**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Harika bir ürün sevgilime almıştım, çok beğendim bir tane de kendime aldım
İsim: Gülden Ç.
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Erkek arkaşıma aldım çok iyi indirimdeyken almıştım hızlı teslimat oldu teşekkür ederim
İsim: e** a**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım. Çok beğendik. Çok şık ve kaliteli.
İsim: e** e**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bir saat, emeklilik için arkadaşımıza aldık, çok mutlu oldu.
İsim: A** U** İ**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Perşembe akşamı sipariş verdim, bugün öğlen teslim aldık. Hızlı teslimat için teşekkür ederim. Eşime hediye olarak aldım, çok şık ve kaliteli gerçektende Casio yine kalitesini ortaya koymuş ve sapasağlam geldi, tekrar teşekkürler :)
İsim: S** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ekim 2023

Yorum: erkek arkadaşım için almıştım ilgi ve kalite çok iyiydi hızlı bir şekilde elime ulaştı ürün zaten mükemmel ve çok şık herkese tavsiye ederim
İsim: C** C**
Beden: 27 Ekim 2021

Yorum: Eşime evlilik yıl dönümü hediyesi aldım çok begendi şık kaliteli 👏👏👏👏👏
İsim: K** K**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: abime hediye aldım çok beğendi saat kaliteli geldi mağazadan bakmıştım almadan önce zaten. satıcıya teşekkürler
İsim: E** Ç**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: esime aldik cok kaliteli
İsim: n** o**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye almıştım. Gerçekten çok beğendi. Hızlı kargo için teşekkür ederim
İsim: E** D**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: gerçekten çok şık babama aldım çok beğendi gönül rahatlığıyla ala bilirsiniz
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: biz çok beğendik erkek arkadaşıma sevgililer günü hediyesi olarak aldım gayet şık ve zarif duruyor. ayrıca hızlı teslimat içinde teşekkür ederiz.
İsim: A** a**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: çok güzel iyi paketlenmiş teşekkür ederim
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: ürün çok güzel bayıldım gerçekten hediye paketi istemiştim çok da güzel paketlemişsiniz kahve içinde çok teşekkür ederim
İsim: Ayşe E.
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: dayıma aldım çok beğendi
İsim: N** B**
Tarih: 11 Eylül 2022

Yorum: Eşime aldım harika
İsim: İ** D**
Beden: 09 Ocak 2023

Yorum: Bohçaya aldım gayet şık duruyor
İsim: m** e**
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: nişanlıma hediye aldım çok şık durdu çok beğendi teşekkürler 🤩
İsim: D** S**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: Babama aldım, güzel bir saat✨️
İsim: B** N** K**
Tarih: 04 Şubat 2023
Satıcı: MENA ITHALAT

Yorum: kargolama güzel degildi. kutusu eskimisti ama saat çok kaliteliydi. eşime yılbaşı hediyesi olarak aldım. çok beğendik.
İsim: E** A**
Tarih: 01 Ocak 2023
Satıcı: Parco Watches

Yorum: çok beğendim bohça için aldık kutusu çok şık garanti belgesi de var
İsim: K** K**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: eşime hediye olarak aldım, çok beğendi. keşke daha önce fiyatlar artmadan alsaydım iyi olurdu. bileğine tam oturdu.
İsim: f** i**
Tarih: 27 Eylül 2022

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Merak Edilen Konular

Soru: Bu saatin kordonu kaç mm?
Cevap: Merhaba kordon eni 22 mm dir. Kasa dahil uzunluk 21 cm dir

Soru: Kayışı hangi hayvanın derisi ve hakiki midir ?
Cevap: Merhaba evet hakiki deridir

Soru: ?? Reddedildi
Cevap: Merhaba sorunuzu biraz daha açarsanız yardımcı olmak isteriz.

Soru: 5atm nedemek
Cevap: 50 metre efendim.

Soru: Hedıye paketi yapabılırmısınız
Cevap: Merhaba, Tabi yaparız efendim.

Soru: Ütün mevcut mu
Cevap: Stoklarımızda mevcuttur 10 adete kadar tek seferde alabiliriz

Soru: ürün orjinalmi
Cevap: Merhaba, Ürünlerimizin tamamı orijinaldir ve resmi distribütör güvencesi altında 2 yıl süre ile garantilidir. Orijinal kutusu ve garanti belgesi ile gönderim sağlamaktayız. Saygılarımızla.

Soru: 16 yaş uygunmu
Cevap: Merhaba, Olur efendim.

Soru: kasa çapı 46 mm olan aynı saat varmı
Cevap: Merhaba maalesef yok efendim

Soru: mexanizmi çalışır
Cevap: Merhaba, Sormuş olduğunuz modelin 12/24 saat göstergesi, takvim göstergesi ve gün göstergesi mevcuttur. Bütün fonksiyonları çalışmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Bu modelin kahverengi olanı var mı
Cevap: Merhaba Trendyol arama kısmına MTP-1374 yazarsanız tüm renklerini görebilirsiniz

Soru: Merhabalar, akrep ve yelkovan'nın fosforlu özeliği var diye okudum soru ve cevap bölümünde ama sayıları ve saniylerde fosforlu mu? keşke bir tane resim de öyle ekleseniz tam görmüş olurduk. imkan var mı resim eklemeye?? fosforu ne kadar görünüyor gece? saygılar
Cevap: Merhaba fotoğraf eklenek çok zor. Küçük fosforlar vardır

Soru: Merhaba saati öğretmenler günü için hediye olarak alıyorum hediye paketi şeklinde ozen gösterilerek gönderim yaparsanız çok memnun olurum çok rica ediyorum....
Cevap: Merhaba yardımcı olmaya çalışırız

Soru: bütün fonksiyonları çalışıyor mu
Cevap: Merhaba evet çalışıyor Aylık takvim haftanın günleri ve 12/24 saat dilimi

Soru: Teşk ederim
Cevap: Biz teşekkür ederiz saygılarımızla

Soru: iyi çalışmalar saatin içindeki göstergeler çalışıyor mu
Cevap: Tabiki calisiyor

Soru: Orjinal mi ?
Cevap: Merhaba, Ürünlerimizin tamamı orijinaldir ve resmi distribütör güvencesi altında 2 yıl süre ile garantilidir. Orijinal kutusu ve garanti belgesi ile gönderim sağlamaktayız. Saygılarımızla.

Soru: Mekanizma çalışıyor mu
Cevap: Merhaba Efendim ürün iç fonksiyonları çalışıyor.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Orrijinal mi

Soru: ürü pili takılı çalışır vaziyette mi geliyor?
Cevap: Merhaba saat ayarlanmış ve çalışır şekilde size ulaştırılmaktadır saygılarımızla

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Detaylı Fotoğraflar

Erkek Kol Saati Mtp-1374l-1avdf (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü