Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Alınmaya Değer Mi?
Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Güncel Fiyatı 284.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Hakkında yaklaşık 473 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Ürün Özellikleri

Kısa kollu, Cepli, Göğüste cep üzerinde nakış detaylı, Yaka ve kol uçları şerit detaylı, Kıvrılmaz yaka, Pamuklu, Standart Fit Normal Kesim Standart kesim, 2 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 186 cm Göğüs: 96 cm Bel: 80 cmBasen:97 cm;Numune Bedeni: M;%55 Pamuk %45 Polyester; >_x000D_

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 ürününü 284.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 En Son Yapılan Yorumlar
284.99 Tl ye satışta olan Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
473 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok güzel tam beden alın
İsim: G** K**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Boy:156cm
Satıcı: AVVA

Yorum: Ürün çok güzel ve çok kaliteli kesinlikle tam beden alın, babam için aldım 1 beden büyük sipariş etmiştim bol dursun diye ama boldan ziyade büyük oldu küçüğüyle değişim yapacağım.
İsim: T** S**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam beden alın cok güzel
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ağustos 2023

Yorum: çok kaliteli tam beden
İsim: M** Y**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Oldukça kaliteli ve güzel tam beden alabilirsiniz .
İsim: B** T** E**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: çok beğendik babam için aldım tavsiye edilir tam beden
İsim: E** B**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Tam beden alın
İsim: Z** Ö**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: tam beden alınabilir kalitesi çok iyi
İsim: R** S** T**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ürün çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: M** y**
Beden: 04 Temmuz 2023

Yorum: eşime aldım cidden cok beğendim. bedenler dar gibi ama büyük almaya gerek yok. bedeninizi biliyorsanız ideal
İsim: S** D**
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Babama aldım cok begendı.. 65 kilo M beden aldık gayet iyi oldu
İsim: K** S**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Tam beden alınabilir. çok güzel spor şık duruyor
İsim: İ** S** İ**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Kaliteli tam beden alabilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Babama aldık çok beğendi tam bedeninizi alın
İsim: D** n** B**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Babam için aldım gayet beğendi tam beden alabilirsiniz
İsim: K** T**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Kaliteli tam beden ürünü babama aldım çok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ekim 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: Babama almıştım mükemmel oldu 👍
İsim: H** Y**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok yakıştı.
İsim: A** U**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: dedeme babalar günü için aldım. malı ve rengi cok güzel iyi ki almışım. bedeni da tam oldu. dedemde cok sevdi severek kullanıcak. satıcıya teşekkürler. kargo sorunsuz ve hızlı bir şekilde geldi teşekkürler.
İsim: G** D**
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Babam için aldım L beden 82 kilo tam oldu
İsim: A** n** M**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Kalitesini beğendim. bedeni tam istedigim kesimde geldi.
İsim: y** a**
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: eşime aldım orta halli bir ürün
İsim: Z** K**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Babama almıştım çok beğendi fotoğraftaki ile bire bir
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Babama aldım muazzam
İsim: B** Ö**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel çok şık ama bedeni büyük geldi iade yapıp küçügunu alicaz.. teşekkürler
İsim: P** Ü**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok güzel babama aldım yakıştı
İsim: T** E**
Beden: 19 Haziran 2023

Yorum: Babama aldım çok beğendi kaliteli alınabilir
İsim: E** M**
Beden: 18 Ekim 2023

Yorum: güzel beğendik babama aldım
İsim: S** A**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürün çok güzel çok kaliteli. Beden de uydu lakin boyu kısa geldi. eşimin boyu 186 cm neredeyse belden 3 4 parmak aşağıda. üzülerek iade ediyorum.
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kayınbabama aldım severek giyiyor
İsim: B** A**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: evet gördüm onu tabiki dalak ben mankenin ölçülerini sormuyorum tişörtün boyunu soruyorum large beden için
Cevap: Değerli müşterimiz, Numune Bedeni: M 'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2xl bedeni gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: L beden tişörtün boyu kaç cm.? manken değil tişört
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: L bedeni ne zaman stoğa girecek acil lazım çünkü hediye alacaktım lütfen stok yenilensin lütfen ya..
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tisortte beden tablosu yok
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: diğer bedenler ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: xxl bedeni ne zaman gelir

Soru: merhaba ürününüzü değerlendirdim ve üstelik sizin tişört ve güzel bir yorum yaparak yorumumu paylaşmyorsunuz ürün tek renk diye. sizin ürün güzel bir çekim yaptım neden paylaşmadığınızı gercekten anlamadım. teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: L beden ne zaman gelir acaba

Soru: Merhaba! Ürünün en boy ölçülerini yazarmsnz
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: cep kısmı kullanilabilecek gbi mi sus mu
Cevap: Değerli Müşterimiz,ürünümüzün cebi kullanılabilirdir. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: slim fit de L beden biri için hangi bedeni almak lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar bedenleriniz ne zaman yenilenir acaba babalar gününe yetiştirmek istiyorum 😊

Soru: 3LX bedenini bekliyoruz lütfen bedenler yenilensin

Soru: M bedeni kaç kilo giyer

Soru: xxl ne zaman gelir

Soru: dar kalıp mi geniş kalıp mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Regular fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: hediye alicam babam için normalde xxl giyiyor ama kalıpları normal kesim mi
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünümüz regular fittir. İlginiz için teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz.

Soru: Xxl beden ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba 6xl tshirt var mı

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 Görsel Galerisi

Erkek Lacivert Polo Yaka T-shirt Kıvrılmaz Yaka Cepli Regular Fit 2 Düğmeli E001031 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü