Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Satın Alır Mısınız ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Şimdiki Fiyatı Ile 599.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Kaç Kişi Memnun?

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yaklaşık 1830 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Teknik Detaylar

Düğmeli yaka pamuklu oxford gömlek, pamuklu yapısı ve tailored slim fit kesimi ile günün yoğunluğunda vücudu hafif sarar ve konfor sağlar. Zamansız ve casual tasarımı ile tarzını tamamlar. ; %60 Pamuk, %40 Polyester, Düz Beyaz, Casual Model, Slim Fit, Düğmeli Gömlek Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, , ACCo serisine ait casual tarzdaki tasarımlar, günlük stilinizden hafta sonuna kadar her anınızda yeni favorileriniz olmaya aday. ACCo / ALTINYILDIZ CLASSICS Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Oxford Gömlek, Ürün Bedeni: L, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Online Özel Koleksiyonu için tasarlanan bu ve daha birçok ürünle stilinize fark katabilirsiniz. Ürün Kodu: 4A2021100103BYZ. >_x000D_
_x000D_

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek ürününü 599.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Yorumlar Ve Değerlendirmeler
599.99 Tl ye satışta olan Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1830 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Gayet güzel bir ürün. Tam bedenime göre tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ekim 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Baya ince bir kumaş 1.78 boy 79 kilo m beden aldım tam oldu
İsim: m** k**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: 40-42 beden giyen babama L beden aldım tam oldu çok kaliteli ve şık bir gömlek
İsim: N** D**
Tarih: 13 Mayıs 2022
Beden: Beden:L

Yorum: kaliteli şık 1.72 72 kilo m tam oldu
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok sik her renginden aldim. dar kalip bir beden buyuk almalisiniz
İsim: Tülin K.
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: gömlek gerçekten çok kaliteli bedenizi alın 1.79 boy 82 kg M beden tam oldu
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: ürün kaliteli, bedeninize göre alın.
İsim: Ilaha O.
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Çok güzel, kaliteli. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: müthiş bir gömlek. 1.86 90 kiloyum xl tam oldu
İsim: B** B**
Tarih: 30 Eylül 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Çok güzel bir ürün ama slim fit oldugu icin bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: S** A**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Eşime aldım gayet güzel 1.85 boy 95 kg xl tam oldu
İsim: e** a**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel tam beden alın
İsim: A** Ö**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün tam bedenimi seçtim tam oturdu rengi kar beyazı
İsim: R** G**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: e** k**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Eşime aldım 83 kiloya l aldım tam oturdu
İsim: Z** G** K**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Eşime aldım. Ben çok beğendim. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İsim: R** Ç**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendi, tam beden
İsim: M** T** Ö**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: 1 beden büyük alınması gerekiyor
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: 175 boy 92 kilo eşime L beden aldım tam oldu. Kaliteli güzel bi ürün. Düğme detayları çok güzel. Hem spor hem klasik giyilebilir.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Bedene beden mükemmel altınyıldız kalitesi.
İsim: F** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:179cm

Yorum: fp ürünü tam bedeninizi ala bilirsiniz
İsim: A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ocak 2022

Yorum: Tam beden alınmalı. Gömlekte altınyıldız kalitesi tartışılmaz. Fiyatı da uygun.
İsim: M** A**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Resimde göründüğünden çok daha güzel ve kaliteli 🙏🙏 Ama bir beden büyük almanızı tavsiye ederim Tam bedenime göre aldım biraz sıktı
İsim: Mehmet D.
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok beğendim
İsim: E** Ş**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Güzel bi gömlek sevgilime hediye almıştım çok yakıştı tam beden alabilirsiniz ne bol ne dar
İsim: K** k**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: nişanlım aldım beden de tam oldu çok begendim
İsim: A** K**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: Tam beden güzel gömlek
İsim: K** K**
Tarih: 11 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Fiyatına göre çok iyi ürün. Tam beden alınabilir
Tarih: 03 Ekim 2021

Yorum: çok beyendim kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Silim fit tam beden alınız
İsim: Diyar K.
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Boy:178cm

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.70 85 kilo
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Kravat takmaya uygun mu ?
Cevap: Merhaba, ürün düğmeli yakadır. Tercihe göre kravat ile kullanıma uygundur. İlginize teşekkürler.

Soru: rengi beyazmidir
Cevap: Merhaba, evet düz beyazdır.

Soru: 3 xxx yok sanırım
Cevap: Merhaba. Maalesef 3XL stoklarımızda mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar 1.93 boy 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 185 boy 85 kilo hangi beden olur hafif göbek var
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 170 boy 72 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.80 boy 65 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kol düğmesi takabilir miyiz
Cevap: Merhaba uygundur. İlginize teşekkürler.

Soru: 182 boy 81 kg hangi beden
Cevap: Merhabalar, 182 cm boy ve 81 kg ağırlık için genellikle L beden önerilmektedir.

Soru: Düğme rengi ne
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ürün beyaz düğmelidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: açıklamada regular yazıyor doğrumu
Cevap: Merhabalar, evet açıklamada 'Regular' yazıyor.

Soru: 1.70 boy 72 kilo

Soru: 168 boy 68kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba. 180 boy 95 kg hangi beden almliyim. Tesekkürler.

Soru: Mrhb boy 167 kilo 75 Kaş beden almalıyım
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba ürün kışlıkmı baharlikmi?
Cevap: Merhaba, ürün kış koleksiyonuna ait olup, baharda da kullanabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 180 74 kg ya kaç beden uygun olur acaba

Soru: merhaba yazlık mi ürün
Cevap: Merhaba, ürün kış koleksiyonuna ait olup, mevsimsel kullanıma uygundur. İlginize teşekkürler.

Soru: Görselde beyaz düğmeli görünüyor yorumlarda kahverengi . Düğme rengi ne?
Cevap: Merhaba Görseldeki gibi gönderilmektedir.İlginize teşekkürler.

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürün Görselleri

Erkek Oxford Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü