Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Alınmaya Değer Mi ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Güncel Fiyatı 579.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Gerçekten İyi Mi?

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yaklaşık 2202 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürün Hakkında Bilgi

Düğmeli yaka pamuklu oxford gömlek, pamuklu yapısı ve tailored slim fit kesimi ile günün yoğunluğunda vücudu hafif sarar ve konfor sağlar. Zamansız ve casual tasarımı ile tarzını tamamlar. ; %60 Pamuk, %40 Polyester, Düz Haki, Casual Model, Slim Fit, Düğmeli Gömlek Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, , ACCo serisine ait casual tarzdaki tasarımlar, günlük stilinizden hafta sonuna kadar her anınızda yeni favorileriniz olmaya aday. ACCo / ALTINYILDIZ CLASSICS Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Oxford Gömlek, Ürün Bedeni: L, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Online Özel Koleksiyonu için tasarlanan bu ve daha birçok ürünle stilinize fark katabilirsiniz. Ürün Kodu: 4A2021100103HAK. >_x000D_
_x000D_

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek ürününü 579.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Kullanıcı Geri Dönüşleri
579.99 Tl ye satışta olan Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2202 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kazaklarda S beden , gömleklerde Slim fit M beden tam oldu çok güzel çok kaliteli tavsiye ederim 🙏🏻
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Tam bedeninizi alın harika
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Damat bohçası için aldım tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim çok güzel oldu
Tarih: 13 Ocak 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Rengi kalitesi efsane ben bir beden büyük aldım, çok güzel oldu.
İsim: C** A**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: eşime almıstım.harika oldu.178 boy 83 kilo l beden almıstım
İsim: R** Y** Ö**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alın
İsim: E** A**
Tarih: 29 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Kumaş kalitesi çok iyiydi. Bayıldım.
İsim: E** Y**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel bedenime gore aldım tam oldu
İsim: M** Ç**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Babama almıştım kendi bedeninizi alın ürün gerçekten
İsim: r** y**
Tarih: 14 Ocak 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Kalitesi çok güzel beden olarak kendi bedeninizi alın
İsim: K** Ş**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: Bi beden büyük alın
İsim: s** u**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Kalitesi güzel tam bedeninizi alın
İsim: B** A**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Kaliteli ve şık, kendi bedenimi aldım tam oldu.
İsim: B** A**
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: gömlek çok şık ve kaliteli. eşime doğum günü hediyesi aldım bayıldı. tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: büşra ü.
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: Ürün gayet güzel. Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** B**
Tarih: 07 Mart 2022

Yorum: Ürün çok güzel fakat biraz dar. Göbeği olan bir beden büyük alsın.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: eşime aldım severek giyiyor slim fit kalıp olduğu için bir beden büyük sipariş ettik ve üzerine tam oldu. yıkandıktan sonra dikkatli asılırsa ütüye de fazla gereksinim kalmıyor.
İsim: B** Y**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: 85 beden eşim m beden iyi oldu
İsim: d** a**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: tam beden gayet kaliteli kargo hızlıydı
İsim: M** n** K**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz. çok beğendik çok güzel
İsim: şengül ö.
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Tam beden alına bilir
İsim: S** K**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Erkek arkadaşıma almıştım çok güzel oldu. Tam bedenini almıştım tam oldu
İsim: z** y**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma sevgililer günü hediyesi olarak aldım. Çok beğendi rengini ve kalitesini. 174 cm 85kg L beden oldu. 218 tl ye almıştım. Aldıktan sonra fiyatının bu kadar artması şaşırttı.
İsim: Y** A** G**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Gömlekler çok güzel 3 renk aldım nişanlım için çok beğendi tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Nisa N. A.
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Tam beden alınmalı. Üstüne yeşil kazağı da alınca çok şık duruyor.
İsim: M** A**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Kaliteli ve güzel bedeninizi alın
İsim: M** T**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendi tüm arkadaşları rengine bayılmış süper bayıldık tek kelime ile anlat derseniz harika bir gömlek
İsim: seval U.
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: çok beğendim rengi çok güzel tam oldu eşime aldım
İsim: S** U**
Tarih: 20 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: boy 180 kilo 80 L beden tam bedeninizi alabilirsiniz renk ve kalitesi çok iyi
İsim: T** Ç**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:180cm

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.80 70 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hediye paketi satışa çıkarma gibi bi düşünceniz var mı acaba alıcagımız şeyleri en azından kendi markasının paketine koyardık keşke çıksa
Cevap: Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konu ilgili ekibe iletilecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gömlek yazlık mı
Cevap: Merhaba, ürün kış sezonuna ait olup, ürünlerimizin sezon bilgisine ürün bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: dar kesimmi yoksa regular fit mi
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: not yazdirabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi ve hediye notu seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 1.70 boy kilo 70 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: regular mı bu gömlek
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba 193 110 kilo için hangi beden alınmalı? Birde boydan kısa mı kalıp olarak ?
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 1.85 boy kilo 87 kilo hangi beden olur

Soru: merhaba. kışın giyilir mi?
Cevap: Merhaba, ürün kış sezonuna ait olup, ürünlerimizin sezon bilgisine ürün bilgileri kısmından ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürünün bedenleri ne zaman stoğa girer acaba teşekkürler
Cevap: Merhaba, bu ürün tükenmiş olup maalesef satışta olanlar son kalanlardır. Yeni stokların gelmesini beklemiyoruz. Benzer ürünlerimizi incelemenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: alttaki pantolonu nereden bulabilirim
Cevap: Merhaba, pantolon modellerini mağazamızdan görüntüleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.96 boyunda 110 kg birine xxl olurmu ??

Soru: boy 175 kilo 83 hangi beden olur acaba

Soru: 179 boy 77 kiloya hangi beden olur ?

Soru: Merhabalar manken yabancı mı?
Cevap: Merhaba, sadece Trendyol'da satışta bulunan ürünlerle ilgili yardımcı olabiliriz.

Soru: 168 boy 80 e yakın yakın kilo hangi beden uygun olur acaba

Soru: boy 1.87 killo 86 L olurmu

Soru: 1.70 boy, 84 kilo agirlik. kac beden onerirsiniz? tablo yardimci olmuyo. oyuzden size soruyorum. biraz rahat giymeyi severim. onceden teşekkürler
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba L beden gelecek mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürün Görselleri

Erkek Oxford Haki Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü