Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Alınmaya Değer Mi ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Şu Andaki Değeri 519.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yaklaşık 524 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürün Açıklaması

Düğmeli yaka pamuklu oxford gömlek, pamuklu yapısı ve tailored slim fit kesimi ile günün yoğunluğunda vücudu hafif sarar ve konfor sağlar. Zamansız ve casual tasarımı ile tarzını tamamlar. ; %60 Pamuk, %40 Polyester, Düz Lacivert, Casual Model, Slim Fit, Düğmeli Gömlek Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, , ACCO serisine ait casual tarzdaki tasarımlar, günlük stilinizden hafta sonuna kadar her anınızda yeni favorileriniz olmaya aday. ACCo / ALTINYILDIZ CLASSICS Slim Fit Dar Kesim Düğmeli Yaka Oxford Gömlek, Ürün Bedeni: L, Manken Bilgileri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Online Özel Koleksiyonu için tasarlanan bu ve daha birçok ürünle stilinize fark katabilirsiniz. Ürün Kodu: 4A2021100103LAC.>_x000D_

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek ürününü 519.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Yorum Ve Değerlendirmeler
519.99 Tl ye satışta olan Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
524 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: tek kelimeyle "bayıldım" 1.78 boy 70kilo m beden oldu
İsim: m** a** T**
Tarih: 17 Eylül 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz burdan aldigim her gomlekten memnun kaldim
İsim: m** d**
Tarih: 08 Ekim 2021

Yorum: Babama hediye aldım 180 boy 73 kg L beden tam oldu
İsim: S** K**
Tarih: 22 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: gömlek çok şık kendi bedeninizi alin
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: damat bohçası için aldım gayet kaliteli kendi bedeninizi alin
İsim: Ö** K**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: 183-81 kilo L beden tam oldu sanırım bütün renklerini alıcam çok kaliteli bir gömlek tavsiye ederim
İsim: S** S**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: B** A**
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: indirmde 50 tl ye aldım. güzel kaliteli kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim.
Tarih: 31 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel bir renk, kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: İ** E**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Beden tablosuna göre ölçerek aldım. 1,75 boy, 90 kiloya L beden aldım. Gayet şık ve güzel. Teşekkürler. 😊
İsim: T** A**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Babama hediye aldım çok beğendi tam beden
İsim: C** B** T**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok güzel eşim de beğendi tam bedeninizi alın
İsim: Hacer O.
Tarih: 28 Ağustos 2022

Yorum: Eşime aldım çok beğendik duruşu kalitesi harika hemen başka renklerini de sipariş verdik 🤗
İsim: Y** ş**
Tarih: 03 Eylül 2021

Yorum: Tam beden çok beğendim
İsim: m** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ocak 2023

Yorum: 76 kg L beden aldık harika oldu
İsim: Ö** S**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Dayıma aldım çok memnun tam bedenininizi alın
İsim: f** z** a**
Tarih: 05 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: babama aldım çok hoş duruyor
İsim: S** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Mükemmel, tam beden alınabilir.
İsim: B** Ç**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: esime aldim gayet kaliteli
İsim: G** Y**
Tarih: 07 Ekim 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Tam kalıp tercih edebilirsiniz eşim 185-81kg L beden güzel oldu. Neredeyse her rengini aldım
İsim: C** E** K**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Ürünün rengini ve kesimini çok beğendim babama almıştım babalar günü hediyesi. Gerçekten altınyıldız kalitesi kendini gösteriyor.
İsim: M** k**
Tarih: 07 Temmuz 2021

Yorum: Eşime aldım, çok beğendi.
İsim: C** A**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Memnun kaldım bedeni tam oldu kalitesi güzel
İsim: E** Ç** ş**
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Armürlü yapıda kaliteli bir ürün 186 boya ve 79 kiloya sahibim bence bi tık bol oldu ancak M beden olmazdı diye düşünüyorum iyi bir terzi bu işi çözer
İsim: O** K**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Babama aldım çok şık
İsim: H** B**
Tarih: 30 Aralık 2021

Yorum: Yorumlara bakarak 180 boyunda 80 kilo arkadaşıma M bedenini hediye olarak almıştım. Omuz kısmı biraz geniş olduğundan dolayı L beden de alsam olurmuş. Yine de rengi, kalıbı, duruşu güzel. Paketleme gayet iyiydi, kısa sürede elime ulaştı.
İsim: C** G**
Tarih: 26 Temmuz 2021

Yorum: Tam beden alın. Aşırı kaliteli bir gömlek. Tavsiye ederim.
İsim: A** G**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Babama almıştım çok kaliteli bir gömlek.
Tarih: 05 Temmuz 2021

Yorum: Çok kaliteli ve güzel bi beden küçük alınabilirmiş
İsim: E** Y**
Tarih: 03 Şubat 2024
Beden: Beden:XXL

Yorum: tam geldi begebdik
İsim: Serap M.
Tarih: 10 Mayıs 2022

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Akıllarda Kalan Sorular

Soru: bedenler Nezaman güncellenir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.85 108 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: selam 175boy 89kilo kaç beden uygun olur?
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünün L bedeni ne zaman gelir? Uzun zamandır bekliyorum
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: çok al az öde kampanyasından nasıl faydalanıyoruz?
Cevap: Merhaba, kampanyaya dahil ürünleri sepetinize eklemeniz yeterlidir.

Soru: 1.83 boy 83 kg için hangi beden uygun?
Cevap: Merhabalar, 1.83 boy ve 83 kg için genellikle L beden uygun olacaktır.

Soru: Merhaba L razmer ne zaman olucak?

Soru: 182 boy 65 kilo hangi beden uygun
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün yanında hediye paketi ekleyebiliyor musunuz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 185 Boy 70 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 176 boy 74 kg s olur mu?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: L beden neden stok güncellenir

Soru: merhaba 165 boy ve 56 kg için s Uygun olur mu ?

Soru: stok güncellenir mi

Soru: 180 boy 104 kilo kaç beden olacak

Soru: 1.72 boy 60 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 175 boy 90 kilo için hangi beden uygun olacaktır?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba ben hediye olarak göndereceğim fakat fiyat etiketinin kesilmesini istiyorum onu nasıl yaparız
Cevap: Merhaba, iade hakkınızın saklı kalması için maalesef etiketlere müdahale edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: 184 82 kilo m beden olur mu
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 186 boy 76 kilo kişiye kaç beden olur

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek Ürünün Fotoğrafları

Erkek Oxford Lacivert Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü