Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Alınır Mı ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Şu Andaki Fiyatı 273.39 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Hakkında yaklaşık 3706 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Ürünün Detayları

%100 Pamuk, Petrol, Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200001PET, Stüdyo çekim ortamında bulunan ışık ve gölgelenmelere istinaden görsellerde renk farklılıkları veya parlamalar oluşabilir.>_x000D_

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Ürününün Satıcısı, Altınyıldız Classics Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört ürününü 273.39 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Ürünü Kullananların Görüşleri
273.39 Tl ye satışta olan Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3706 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kaliteli bi ürün gayet güzel tam bedeninizi alın
İsim: E** A**
Tarih: 08 Aralık 2022
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Hediye olarak aldım. Beden ölçüleri tam oldu. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Tavsiye edilir bedeninizi alın
İsim: H** G**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: çok şık güzel kaliteli bir ürün..çoğu rengini aldım..105kilo eşim xxl çok güzel durdu
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 04 Ekim 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: çok güzel tam beden alinabilir
İsim: M** k**
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: Süper satıcıya ve kargocuya teşekkür ederim. Hiç düşünmeden alın kendi bedeninizi alın.
İsim: Necla B.
Tarih: 12 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: kumaşı pamuklu güzel ama biraz kalın olduğunu belirtmek isterim tam beden çok güzel oldu begendi eşim
İsim: A** ö**
Tarih: 16 Kasım 2021
Beden: Beden:L

Yorum: kumasi cok guzel indirimdeyken aldim esim 182 boy 95 kg l beden aldim tam oldu uzerine tam yapismasin diyorsaniz bir beden buyuk alinabilir
İsim: h** g**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: kalıbı dar bir beden büyük almanızı öneririm
İsim: K** N** Ş**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: ürün çok güzel tam bedeninizi alın
Tarih: 28 Ocak 2022

Yorum: Tam bedenini aldık gayet şık güzel memnun kaldık teşekkürler
İsim: Gözde Ç.
Tarih: 04 Ekim 2021

Yorum: indirimden aldk kalıpları normal.kendi bedeni kalite olarak gayet guzeller
İsim: d** t**
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: eşime aldım tam bedeninizi alın çok kaliteli bir ürün diğer renklerinide almıştım koyu renkler solma yaptı ama açık renklerde sorun olmadi
İsim: n** ö**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: harika eşime aldım çok beğendi normalde l giyiyor yorumlara göre m beden aldık tam oldu
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: indirimdeyken almıştım paketleme güzeldi. bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: M** S**
Tarih: 22 Kasım 2021

Yorum: Eşime babalar gününde aldım. Tam beden alabilirsiniz kumaşı mükemmel cok beğendik
İsim: B** Ç**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: şahane bir kumaş tam oldu bedenimi aldım teşekurler
Tarih: 05 Temmuz 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Kumaşı çok çok güzel
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: Eşine aldım çok beğendi yumuşacık
İsim: f** g**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: kumaşı kaliteli kendi bedeninizi alın
İsim: b** b**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: Model renk kalite beğendik. Kendi bedenini aldık çok az bol gibi rahat duruşu vardı ilk yıkamada yarım beden çekti ve tam geldi. Sliö fit yazıyor ama regular fit gibi bence. Yani yıkanmamış hali tam tamına olanlar 1 beden büyüm alabilir yıkandıktan sonra bi tık küçülüyor yarım beden kadar küçüldü.
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: güzel ürün begendim
İsim: E** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Tavsiye edilir
İsim: Y** G**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Altınyıldız kalitesi🤌🏻 her rengini sipariş verdim🌸
İsim: L** Y** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün sağlam paketleme hızlı kargo çok güzel teşekkürler
İsim: A** T** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürünleri bugün teslim aldım ne yazık 5 gün sonra geldi yani çok geç geliyor beden olarak kendi bedeninizi alın mutlaka kaliteli ve şık duruyor
İsim: S** D**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: D** K**
Beden: Boy:166cm

Yorum: kaliteli kumaş ve dokusu cok güzel
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: beklediğim gibi geldi satıcıya teşekkürler

Yorum: Kalite akıyor
İsim: G** M**

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 176 69 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürün penye mi ?
Cevap: Merhaba, ürün %100 pamuk pike polo tshirttür. İlginize teşekkürler.

Soru: bu rengi iç gösteriyormu
Cevap: Merhaba, hayır iç göstermez. İlginize teşekkürler.

Soru: 179 boy 60 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Mankenin üstündeki kaç beden
Cevap: Merhaba, manken üzerindeki ürün L bedendir. İlginize teşekkürler.

Soru: Yıkama kuralları nedir
Cevap: Merhaba, yıkama talimatlarına ürün iç etiketinden ulaşabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün rengi petrol mavi yazıyor. yorumlarda su yeşili geldiği söyleniyor. Ürünün petrol mavisini almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba, ürün fotoğraftaki gibi gönderilmektedir.

Soru: 183 boy 84 kiloya kaç beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba boy 1.66 kilo 64 hangi bedeni Almam gerekiyor ? Ürünün boy uzunluğu nasıl?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre s Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 180 boy 95 kiloya uygun beden nedir
Cevap: Merhabalar, 180 boy ve 95 kilo için uygun beden 3XL olarak önerilmektedir.

Soru: 178 boy 85 kilo beden nolur
Cevap: Merhabalar, 178 boy ve 85 kilo için önerilen beden 3XL'dir.

Soru: teşekürler 😊
Cevap: Merhaba İlginize teşekkürler.

Soru: Merhabalar hediye paketi yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 80 kilo 174 boy hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar, bir öğrencime hediye almak istiyorum. 1.60 boy 70 kg için beden öneriniz nedir? Hafif salaş olsun istiyorum
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürünün haki rengi stoga girer mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürün başlığında slim fit açıklamada ise regular yazıyor hangisi doğrudur
Cevap: Merhaba Slim Fit'dir.İlginize teşekkürler.

Soru: tekrar indirime girer mi ? 🙄
Cevap: Merhaba, ürünü favorilerinize ekleyerek fiyat indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: sayfada gömlek kategorisi kapağındaki Burak Özcivit'in üstündeki mavi gömleği bulamadım 59.99 olan nasıl bulabilirim
Cevap: Merhaba, bahsi geçen gömlek maalesef tükenmiştir. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: 1.79 boy 86 kg
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört Görseller

Erkek Petrol %100 Pamuk Kıvrılmaz Pike Polo Yaka Slim Fit Dar Kesim Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü