Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Satın Alır Mısınız ?

Ipek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
539
0
0
Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Şu Andaki Değeri 649.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Hakkında yaklaşık 2237 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Ürün Detayları

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon ürününü 649.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Kullanıcı Yorumları
649.99 Tl ye satışta olan Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2237 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tam bedeninizi alın
İsim: M** Z**
Tarih: 05 Kasım 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: 180 80 kg 32 beden tam oldu kaliteli bir ürün
İsim: H** G**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: cok iyi cok begendim ama bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün güzel ancak tavsiyem bir beden küçük alın
İsim: O** K**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Tam beden alabilirsiniz gayet şık ve güzel bir pantalon
İsim: G** P**
Tarih: 28 Ağustos 2023
Beden: Beden:32

Yorum: Pantolon gayet kaliteli ,bir beden küçük alınsa daha iyi olur.
İsim: O** Ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: ben bir beden büyük aldım tam oldu, çok güzel bir pantolon
İsim: E** T**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Cok kaliteli tam beden alın
İsim: A** I**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Tam bedeninizi alın çok güzel
İsim: E** D**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: 1 hatta 2 beden küçük alınabilir
İsim: C** k**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel 👍🏻bir beden küçük alın
İsim: B** Ö**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: 34 giyen eşime 33 aldım tam oldu kalitesi harika
İsim: N** A**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: hızlı kargo muhteşem ürün Altınyıldız der susarım bir beden küçük.almanizi.tavsiye ederim
İsim: Y** Y** ö**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: harika bir ürün tam bedenimi aldım
İsim: Y** A**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: H** K**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle bir beden küçük alın
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Tam beden alınmalı kaliteli pantolon
İsim: G** B**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Çok kaliteli 1 beden küçük alın
İsim: Onur G.
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: iki adet aldım.1.70 boy 74 kilo 32 beden aldım tam oldu. ürün gayet güzel tavsiye ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Beden:32

Yorum: ürün güzel tam bedeninizi alın
İsim: H** S**
Tarih: 10 Eylül 2023
Beden: Boy:179cm

Yorum: Ürün gayet başarılı tam beden oldu paçaları biraz uzun geldi ama yaptırılır fiyatına göre çok başarılı esnek yapısı var siyahınıda almayı düşünüyorum tavsiye ederim
İsim: Erkan D.
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli boy 1.75 kilo 72 tam oldu bedeni olsa her rengini almak lazım
İsim: H** E**

Yorum: esnek bir yapısı var gayet güzel tam kalıp üstünüze yapışmasın isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz.
İsim: Ö** T**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:33

Yorum: Aşırı beğendik eşime aldım kendi bedeninizi alın cok güzel kot
İsim: a** g**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: ürün kalite olarak mükemmel tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: E** R**

Yorum: Ürün gayet iyi ama ben büyük beden istemişim ama yinede mükemmel
İsim: S** K**
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: eşime hediye aldım beğendik tam beden alınmalı
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Kalbini kalitesi mükemmel bir ürün tam beden
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Ürün güzel tam bedeni aldım oldu
İsim: R** Ş**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: çok beğendim tam beden
İsim: y** a** a**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 36 gelicekmi?
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: boy secemiyormuyuz
Cevap: Merhaba, ürün boyu standarttır. İlginize teşekkürler.

Soru: 29 beden gelirmi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 32 beden varmı

Soru: 30 beden gelecekmi

Soru: bel 34 boy 32 mi
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün likralı mı?
Cevap: Merhaba, ürün açıklamaları kısmından model bilgileri ve diğer tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beden tablosunu da inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: kiyafler süper çıktı
Cevap: Merhaba İlginize teşekkürler.

Soru: 31 gelir mi

Soru: Rica ediyorum 31 bedeni gelsin

Soru: düğmeli mi fermuarlımı
Cevap: Merhaba, düğme ve fermuar mevcuttur. İlginize teşekkürler.

Soru: çok dar kesim mi
Cevap: Merhaba. Ürün ekstra slim fit / ekstra dar kesimdir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba dar pacami düz pacami
Cevap: Merhabalar, bu ürün dar paça bir jean pantolondur.

Soru: bedenler ne zaman yenilenicek

Soru: ürün yikadikca açılma yapar mı
Cevap: Merhaba. Belirttiğiiz ürün ekstra silm bir üründür. %98 Pamuk, %2 Elastan karışım bilgisidir. Üründe yıkandıkça açılma olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba Likralı mı
Cevap: Merhaba, evet ürünün elastik özelliği bulunmaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Görünen gibi mi
Cevap: Merhaba Görselde görüldüğü gibi gönderilmektedir. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba eşim için alıcanm1.90 boy 86 kilo kaç beden almalıyım.boy standart yazıyor kısa olmasından korkuyorum
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 175 boy 68 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, 175 cm boyunda ve 68 kg ağırlığında bir kişi için genellikle 30 veya 31 beden uygun olabilir. Ancak, en doğru sonucu elde etmek için beden tablosuna bakmanızı veya ürünü denemenizi tavsiye ederiz.

Soru: ürün dar kesimmi
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ürün ekstra slim fit dar kesim bir üründür. İlginiz için teşekkür ederiz.

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon Detay Resimler

Erkek Petrol Mavisi Ekstra Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Esnek Rıss Jean Kot Denim Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü