Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Alınmaya Değer Mi ?

GökyüzüRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
281
0
0
Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Şu Anki Değeri 360.05 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Hakkında yaklaşık 193 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Ürün Bilgisi

Eskitme yıkamalı, Bozuk para cepli, Arkası aplike cepli, Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon;Mevsimlik kullanıma uygundur.Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;AVVA X Murat Boz koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 188 cm Göğüs: 98 cm Bel: 82 cmBasen:96 cm;Numune Bedeni: 32;%98 Pamuk %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 ürününü 360.05 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Kullananlar
360.05 Tl ye satışta olan Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
193 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Pantalonu nişanlım için aldım çok beğendi tam beden oluyor
İsim: E** G** ç**
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Beden:32
Satıcı: AVVA

Yorum: Oğlum için aldım çok bependi boyu ve beden tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün gayet guzel ve kaliteli bedeninizi aliniz
İsim: ş** y**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: ürün kaliteli fakat her zaman bir beden büyüğünü almanızı tavsiye ederim
İsim: Y** T**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Çok iyi tam beden
İsim: N** B**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Bedeni tam oldu
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: iyiydi bedeni oldu
İsim: N** P**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:30

Yorum: Oğluma aldım çok beğemdi
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:33

Yorum: Eşime aldık güzel kaliteli
İsim: U** B**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: kalitesi çok güzel kendi bedeninize uygun alabilirsiniz.
İsim: N** d**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: çok rahat ve şik
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Ürün kaliteli ama beden uymadı maalesef
İsim: K** V**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: kardeşim için aldım öneririz tam siyah bi rengi var tam beden alabilirsiniz.
İsim: N** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: kumaşı dokusu çok güzel tam beden alın
İsim: F** A**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Çok rahat ama bana biraz dar geldi
İsim: Ç** K**
Tarih: 15 Ocak 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Çoooook iyi, kesin alın. Kuponları kullanmayı unutmayın.
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: süper kalite
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Avva kalitesi güzel geldi ama bence bir tık büyük alınabilir biraz dar geldi rahatsız etmese de ekstra dar kalıpmış bunlar . 34 beden almıştım 36 da bence daha rahat olurmuş .
İsim: Şeyma D.
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: 34 beden sipariş ettim 33 beden göndermişler böyle sorumsuzluk olmaz
İsim: G** U**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: güzel
İsim: A** K**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Kaliteli gerçekten
İsim: A** A**
Tarih: 19 Mart 2023
Beden: Beden:31

Yorum: kaliteli çok begendim
İsim: M** D**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz kumaşı çok laliteli
İsim: A** C**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet kaliteli biz beğendik
İsim: Ç** O**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ürünü çok beğendim teşekkürler
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Çok iyi çok kaliteli kumaş kesinlikle tavsiye ederim. Yazlık hoş bir pantolon
İsim: M** K**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Tam kalıp esnek
İsim: M** K**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: çok kaliteli
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: Adnan Ç.
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: harika tek kelime ile
İsim: s** t**
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:36

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürün yazlıkmı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Sonbahar/Kış sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba, eskitme yikatma ne demek oluyor acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Uygulandığı bölgeyi kullanımdan dolayı yıpranmış görünümü vermeyi sağlayan işlem tam olarak eskitme yıkama olarak da tabir edilmektedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: iyi gunler urun yazlikmidir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz kışlıktır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün yazlikmi kişlikmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Sonbahar/Kış sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba kalıp olarak neydi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Slim Fit olarak üretilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: A31Y3503 kodlu pantalondan elinizde var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürün simsiyah mı ? Simsiyah arıyorum ama hep eskitmeli gri tonlarında var
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: skınny fit mi öyle ise alacağım.
Cevap: Merhaba, ürün slim fit kalıptır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: paça boyu nedir öğrenebilrmym
Cevap: Değerli Müşterimiz, paça boyunu öğrenmek istediğiniz bedeni belirtmenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba! Hangi mevsim icin uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Sonbahar-Kış sezonu ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kullanmış olduğumuz kot pantolon 32/30 kaç beden almamız gerekiyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba Eşi 1.86 boyunda kilosu 60 30 beden alıyorum fakat tayt gibi dar mı bu pantolon dar kesim mi komple
Cevap: Değerli Müşterimiz. Ürünümüz Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba eşime alcam fakat beden tam olur mu diye şüphe içinde kalıyorum 89 kilo 1.80 boy kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ben sürekli sizden alışveriş yapıyorum ama likralı aldığım pantolonlar 2-3 kez giydikten sonra hemen belimden düşmeye başlıyor. Çok çabuk genişliyor bel ve kalça kısımları. Bir öneriniz var mi bu kot hakkında. Sizden başka biryerden de almak istemiyorum
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 175 97 kg hangi beden olur ürün likralı mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: Merhaba şimdi bana 30/32 beden tam oluyor uzunluk ve beden olarak.bende seç kısmından hangisini seçeçem tşkler
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba 170 boy 78kilo kaç beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo,boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba 50 bedene denk gelen beden hangisi
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 180.boy 70 kilo hangi beden almaliyim

Soru: merhaba 187 boy 67 kilo kaç beden uygundur

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 Ürüne Ait Resimler

Erkek Siyah Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon B003502 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü