Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 En Düşük Fiyat Nerede ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Şu Andaki Değeri 1999.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Hakkında yaklaşık 175 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Ürün Detayları

Urun Alt Grubu : Eşofman Alt>_x000D_
Desen Detayı : Düz>_x000D_
Ürün Karışım : %50 PAMUK %45 POLİESTER %5 ELASTAN>_x000D_
Fit Detayı : Regular Fit>_x000D_
Koleksiyon Tarzı : AVVA CASUAL>_x000D_
Kumaş Detayı : Örme Kumaş>_x000D_

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 ürününü 1999.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1999.99 Tl ye satışta olan Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
175 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: müthiş bir ürün kesinlikle kaçırmayın çok güzel kesimi var ve çok rahat 1 beden küçük de alabilirsiniz
İsim: M** D**
Tarih: 01 Nisan 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: AVVA

Yorum: dokusu çok güzel. bir beden küçük alınmalı
İsim: k** ç**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Tam beden alabilirsiniz, kaliteli ürün.
İsim: C** M**
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 1 beden küçük aldım yine bi tık bol oldu ama bu bolluğu sevdim müthiş bir kumaşı var
İsim: B** A**
Tarih: 21 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: kalıbı harika 1 beden küçük alabilir siniz
İsim: A** s** b**
Tarih: 19 Aralık 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel ve kaliteli tavsiye ederim 1.78 boy 78 kilo M beden tam oldu
İsim: Sinem E.
Tarih: 30 Aralık 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Magazada begendik indirimde aldık. Harika bir kalıp. Bedeninizi alın. Hatta bir tık küçük alınabilir.
İsim: s** G**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Mükemmel tam oldu
İsim: D** K**
Tarih: 19 Aralık 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Eşimi aldım çok beğendi kalıbı güzel öneririm
İsim: G** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Şubat 2023

Yorum: kumaşı kaliteli beğendik tam beden alabilirsiniz eşim bol istediği için büyük aldım
İsim: H** K**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: YOTUMLARA BAKARAK ALDIM GERÇEKTEN KUMAŞI KALIBI HARİKA TEREDDÜT ETMEDEN ALABİLİRSİNİZ KALIBI BİR BEDEN KÜÇÜK ALDIK NORMALDE ÜST BEDENİ L ALDIK ALTTA M ALDIK
İsim: M** U**
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: Mükemmel kumaş ayrıca çok şık tam beden (177 cm 78 kg için Medium)
İsim: F** U**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Kaliteli çok güzel. Boy 1.77 kilo 78 beden olarak S beden aldım tam oldu paça boyu da tam . Üstünüze tam oturmasını istiyorsanız bi beden küçük alın
İsim: Ş** K**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: kumas kalitesi durusu cok iyi esime almistim diger renginide aldim
İsim: bahar ş.
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Ürün rahat şık ve kaliteli rahatça alabilirsiniz tam bedeninizi alın
İsim: O** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023
Beden: Boy:192cm

Yorum: sevgilime aldım cok güzel durdu hem şık hem rahat kumaş
İsim: A** K**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım 178 boy kilo 74 m beden tam oldu dokusu ve kalitesi çok güzel
İsim: Açelya A.
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Çok kaliteli. Nişanlım için aldım o da çok beğendi
İsim: S** Y**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. oğlum başka eşofman giymiyor. Oldukça rahat ve kaliteli olduğunu söylüyor.
İsim: F** A**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok kaliteli mağazadan iki katı fiyatına aldık, indirime girince bir tane de buradan kaptık herkese tavsiyem bir beden küçük alınabilir
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat kesimi geniş hoş duruyor
İsim: M** Ö**
Beden: 01 Ocak 2023

Yorum: Mükemmel alın kesinlikle tam beden çok kaliteli
İsim: C** Y**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: ürün çok güzel kumaşı efsane
İsim: Y** T**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi bir beden küçük aldım tam oldu
İsim: S** K**
Tarih: 31 Mart 2024
Beden: Boy:173cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok kaliteli duruşu şahane bir ürün 78kg m beden tam oldu
İsim: D** O**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok güzel zor beğenen oğlum beğendiyse gerçekten güzeldir tam beden
İsim: Öznur B.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Normalde M giyerim, yorumlara bakarak S aldım S bile hafif uzun geldi. Boy 174, kilo 70
İsim: M** T**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: kesimi bol.güzel.
İsim: Z** S** K**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Kesimi bi tık bol ama kumaşı çok iyi kaliteli
İsim: A** A**
Tarih: 05 Aralık 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: Eşime aldım çok memnun kaldık
İsim: B** K**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: sardonlu mu ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz şardonlu değildir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Ürün pamuklumu
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüzün kumaş içeriği %50 PAMUK %45 POLİESTER %5 ELASTAN İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 170b..78 kg beden?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba ürünün kalınlığı nasıl acaba? kış mevsimine uygun mu ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Sonbahar/Kış sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: L beden ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bu ürün yazlık kullanıma uygun mudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüz Kış sezonuna aittir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba. boyu kac sm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün iç bacak boyu 75 cm'dir. beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''tüm özellikleri gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba boy172 kilo 95 kac beden uygun olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL-34 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba ürünün içi pamuk dışı ise naylon mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüz örme kumaş olup %50 PAMUK %45 POLİESTER %5 ELASTANdır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 178 boy 90 kilo beden kaç
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 184 boy 110 kiloya ne olur sizce? xxl mi 3xl mi bilemedim
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Paça kısmında lastik var mı acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüz Lastikli Kıvırma Paçadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Pantolon bedenim 36/30 hangi beden almamı önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Siyah m beden ne zaman stoğa gelir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 180boy 85kilo beden hangisi olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: M beden stoklara ne zaman gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: yazlık mı kalınmı incemi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Kış sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: S bedeni ne zaman yenilenir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 170 67 kg hangi beden olur acaba(basenlerim kalın)
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba arka cebi varmı?varsa fermuarlımı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüzün arka cebi bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 Ürünün Fotoğrafları

Erkek Siyah Eşofman Altı Esnek Yumuşak Interlok Kumaş Lastikli Paça Unisex Regular Fit B003400 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü