Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Şimdiki Fiyatı Ile 576.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Hakkında yaklaşık 2694 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Teknik Açıklamalar

3'lü Tişört Paket İçeriği: 1 Adet Siyah, 1 Adet Lacivert, 1 Adet Beyaz;%100 Pamuk 3'lü Düz Siyah, Lacivert, Beyaz, Casual Model, Slim Fit, Bisiklet Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Rahatlığı ile beğeni alan tişörtler doğru kombinlerde kullanıldığında en şık kıyafetlerle rekabet edebilecek bir görünüm sunabiliyor. Altınyıldız Classics Slim Fit Bisiklet Yaka 3'lü Pamuk Düz Tişört, Ürün Bedeni: L, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Online Özel Koleksiyonu için tasarlanan bu ve daha birçok ürünle stilinize fark katabilirsiniz. Ürün Kodu: ET4820200033K67 >_x000D_
_x000D_

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi ürününü 576.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi En Son Yapılan Yorumlar
576.99 Tl ye satışta olan Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2694 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Hiç pişman olmadım tekrar alıcam tam bedene oluyor 🥰
İsim: Elif S.
Tarih: 25 Ocak 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Muhteşem kendi bedeninizi alın
İsim: H** İ** Y**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: indirimdeyken aldım eşim için tam oldu
İsim: G** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Eşime indirimde 137 TL ye aldık çok beğendi. 1.70 boy 73 kiloya biz M beden aldık tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Kalitesi harika. Bababam için birkaç defa sipariş verdim. İndirim yakaladık a da almaya devam ederim
İsim: B** A**
Tarih: 18 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: çok kaliteli geldi eşim için aldım 74 kiloya m beden tam oldu kumaşı kaliteli indirimde 180 liradan almıştım
İsim: N** G**
Tarih: 02 Mayıs 2022

Yorum: Tam beden alınabilir kaliteli
İsim: Gülay k.
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: 1.83 83 kg L beden tam oldu. Güzel bir basic tshirt
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Aralık 2021

Yorum: altınyıldız farkı... çok kaliteliler gerçekten erkek kardeşime indirimden aldım çok memnun kaldık. bedeninize göre alın.
İsim: n** b**
Tarih: 21 Eylül 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Kaliteli Güzel ürün kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Y** G**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz 1,77 boy 75 kilo M beden aldım. Kaliteyi anlatmaya gerek yok yılların markası Altınyıldız 👍👏
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kalitesinden şüpheniz olmasın, tavsiye ederim.Tam bedeninizi alabilirsiniz.1.76 , 90 kilo L beden süper oldu.
İsim: Ö** Y**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: sipariş verecek olanlar tam beden alabilir penyesi kaliteli ikilem yaşamadan alınabilecek ürün
İsim: N** a**
Tarih: 12 Temmuz 2021

Yorum: bayıldık... esime aldım tam oldu
İsim: Emine Ş.
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Kendi bedeniniz gayet iyi oturuyor bence f/p olarak ideal
İsim: Ö** F** A**
Tarih: 20 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: altinyildiz kalitesi.begenildi.fiyati da uygun.kendi bedeninizi alın derim.
İsim: B** a**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: 178 boy 80 kg m beden tam oldu. Kumaşları oldukça kaliteli.
İsim: B** E** A**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Çok kaliteli ve dokusu çok hoş biz çoj beğendik babama aldım çok beğendim
Tarih: 13 Eylül 2022

Yorum: harika tsört 1.69 boy,72 kilo s beden tam oldu ürun super kAlite
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Kumaşı be duruşu çok iyi. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** G**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım kalitesi çok güzel severek giyiniyor bedeni Tam oldu
İsim: B** Ç**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: EŞİME ALDIM BEĞENDİ
İsim: H** G**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: Eşim severek giyiyor, tam beden
İsim: G** M** K**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Eşime aldık çok memnun kaldık
İsim: G** t**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Nişanlıma almıştım. Çok beğendi. Kumaşı harika.
Tarih: 09 Ocak 2022

Yorum: kumaşı hiç fena değil, tavsiye ederim 179by L beden oldu
İsim: C** A**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Ürünler kaliteli kendi bedeninizi alın
İsim: C** A**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Eşime aldık, zaradan alıcakken mağazaya gitmiş bundan almış denemek için, çok beğendi 1 hafta sonra burdan bi paket daha sipariş verdik. Kumaşı kaliteli
İsim: P** B** Ç**
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: Ürün göründüğü gibi. 1,70 boy, 78 kg. M beden tam oldu. Güzel tişört...
İsim: T** B**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Tam beden yumuşacık alabilirsiniz
İsim: Berra Y.
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Merak Edilen Konular

Soru: Bekliyorum
Cevap: Çıkış sağlandı

Soru: 176cm / 76 kg
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: M beden stoğu ne zaman güncellenir acaba?
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: boy1.84 kilo 110
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: birsey sordum hala cvp alamadım kalıplar darmi genismi diye
Cevap: Merhaba, ürün dar kalıplar. İlginize teşekkürler.

Soru: Üst açıklamanızda slim fit altta ise regular yazıyor. Ürünleriniz slim fit mi regular mı acaba ?
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: L beden ne zaman gelecek? kaç gündür kontrol ediyorum yok
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Aldığım ürünün görseldeki ile alakası yok bu nasıl bir şey????Ürünün etiketi bile yok siz dalga mı geçiyorsunuz benimle??
Cevap: kontrol sağlıyorum efendim

Soru: Merhaba 175 —- 73 kilo
Cevap: Merhaba, sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180 boy 85 kilo kaç beden alknmali
Cevap: XL UYGUNDUR EFENDİM

Soru: 1.90 boy, 100 kilo. Hangi beden acaba ?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: kalıbı regular mi
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Boyum 190 kilo130
Cevap: Merhaba, bu üründe en büyük beden 3XL olup, verdiğiniz bilgilere göre dar gelebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 178 boy 92 kiloyum hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 130 kilo olur mu kaç beden söylemek gerekiyor
Cevap: Merhaba, boy / kilo bilgilerinizi paylaşmanız halinde beden konusunda yönlendirme sağlayabiliriz. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.70 boy 77 kilo için hangi beden sipariş etmeliyim?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre m Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: ürünleri göndermeye niyetiniz var mı acaba
Cevap: Gönderim sağlandı

Soru: Alsam bugün gönderir misiniz?
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-2 gün içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmektedir. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba, M beden istedim. Boy 176 kilo 72. Eğer farklı bir beden gerekiyorsa (S/L) değişiklik yapabilirsiniz.
Cevap: Merhaba, maalesef siparişlerinize biz müdahale edemiyoruz. Eğer bir değişiklik yapmak isterseniz, iptal edip, yeniden sipariş vermenizi rica ederiz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 169 boy 67 kilo bedenim s ile m arasında, tavsiyeniz ne olur
Cevap: S beden efendim

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi Görseller

Erkek Siyah-lacivert-beyaz Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka 3'lü %100 Pamuk Basic Tişört Paketi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü