Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Alınır Mı?
Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Güncel Satış Fiyatı 396.88 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Gerçekten İyi Mi?

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Hakkında yaklaşık 3572 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Teknik Bilgiler

Eskitme yıkama, Likralı, Bozuk para cepli, Arkası aplike cepli, Standart Fit Normal Kesim Jean Pantolon;Mevsimlik kullanıma uygundur.;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 190 cm Göğüs: 101 cm Bel: 82 cmBasen:101 cm;Numune Bedeni: 32;%98 Pamuk %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 ürününü 396.88 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Kullanıcı Geri Bildirimleri
396.88 Tl ye satışta olan Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3572 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: eşime babalar günü hediyesi olarak aldım 80 kilo 32 beden aldım tam bedeninizi alın çok sevdi 😇
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2022
Beden: Beden:32
Satıcı: AVVA

Yorum: harika oldu tam istediğim gibi... tam bedeninizi alın boyum 185cm.kilo100 ..36/32 Super oldu bir de AVVA kalitesi ve Trendyol güvencesi yola devam..
İsim: M** s**
Tarih: 06 Nisan 2022
Beden: Beden:36

Yorum: 1.73 88 kiloyum 32 aldım Tam oldu. Çok kalite ve şık ürün.
İsim: I** U**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Rahat bir pantolon bedeninizi alın
İsim: Selçuk S.
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Cok güzel tam bedeninizi alin
İsim: S** Y** Y**
Tarih: 26 Nisan 2022
Beden: Beden:33

Yorum: gayet başarılı uygun fiyat. normalde 34/32 giyiyorum, 32 beden aldım boyu ve beli tam oldu. tavsiye ederim
İsim: İ** C**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: güzel bir ürün tavsiye ederim tam beden .
İsim: S** B**
Tarih: 01 Mayıs 2022
Beden: Beden:31

Yorum: ürünü çok beğendim tam istediğim bedende geldi kaliteli ve çok rahat
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Tam yazlık kumas kalite güzel 183 98 beeen 33 süper oldu
İsim: E** E**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: mükemmel çok güzel çok beğendim
İsim: b** k**
Tarih: 26 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel beden tam teşekkürler
İsim: R** İ**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: eşim için aldım, tam beden aldım. 184 boy 89 kilo 34 beden tam oldu
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Gayet güzel.Tam beden aliniz
İsim: H** Y**
Tarih: 18 Kasım 2021

Yorum: ogluma aldim durusu kalitesi harika çok beğendim tam bedeninizi alın
İsim: P** C**
Tarih: 10 Ekim 2021
Beden: Beden:38

Yorum: harika bir ürün tam istediğim gibi kalitesi de çok iyi bedeninize göre alın
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel bedeninizi alın iade edip 1 beden küçük alacağım
İsim: M** S** A**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: 185 cm 105 kgum 34 beden çok iyi oldu. Kumaşı falan da kaliteli kendi bedeninizi alın rahat oluyor
İsim: M** A**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Eşime aldım kalıp olarak biraz bol fakat oldukça rahat
İsim: S** Z**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: Kalitesi harika tam beden sipariş verebilirsiniz indirime girince tekrar ürün alıcam
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alın.
İsim: s** y**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: çokkk iyi alınmalı tam beden
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Tam bedenimi aldım, gayet memnunum.
İsim: V** A**
Tarih: 31 Ocak 2022

Yorum: Yorumlara bakarak 1 beden küçük aldım küçük geldi iade edip kendi bedenimi aldım..kalite olarak iyi
İsim: B** E**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz klasik baba pantolonu 👍
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: 1.81 78 kilo 32 aldım, ama bir beden küçük alsam daha iyi olurmuş, kalitesi çok güzel ve rahat çok beğendim
İsim: s** g**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün çok çok iyi ve tamamen mevsimlik. Kışlık düşünmeyin. Bedeninizin bir beden küçüğünü alabilirsiniz. Tüm pantolonlarım 33-34 beden ve tam oluyor fakat aldığım 34 numara en az 2 beden büyük geldi. Sanırım kalıpları geniş. İade edip 32 bedenini alacağım.
Tarih: 15 Aralık 2021

Yorum: İndirimde almıştım kaliteli tam beden alınır
İsim: E** P**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: eşime hediye aldım. Tam beden alinabilir.indirimde uygun fiyata aldim
İsim: G** A**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: Bedenleri tam 5 tane aldım kesinlikle pişmanlık duymadım gayet kaliteli
İsim: cansu d.
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Çok beyendim. 186 boy 83 kg . 33 beden tam oldu
İsim: G** A**
Tarih: 11 Haziran 2022

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Kışlıkmıdır
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün kış sezondur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 71 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 32 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.87 62 kq ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XS-30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: ürün likralimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz %98 PAMUK %2 ELASTAN içermektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Çekme yaparmı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, kullanım şartlarına uygun olarak yıkamanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 180 boy 63 kilo hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo,boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba 110 kg 1.72 boy için hangi beden önerirsiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: 38 guncelleyin lutfen
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: likra varmı acaba
Cevap: Merhaba, ürün esnektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: бойы 180 салмағы 70
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Likarlı mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz denim kumaştır. %98 Pamuk %2 Elastan içermektedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: kilo 97 boy 1.81
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 34 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Kumaşı nasıl
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirttiğiniz ürünümüz %98 PAMUK ve %2 ELASTAN'dır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: diğmeli mi fermuarlı mı acaba
Cevap: Merhaba, ürün düğme kapamalıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 190,84 kg kaç beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: rengi soluyormu ?
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız durumunda herhangi bir sorun olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 170 boy 77kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo,boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Sipariş verdim
Cevap: Değerli müşterimiz, siparişiniz belirtilen teslimat tarihi içerisinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilmektedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba kot pantolon bedende 36 yazıyor en 34 yaziyor hangi beden almaliyim hediye alacağım yardimci olurmusunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: ürün reguler mi?
Cevap: REGULAR ÜRÜN

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 Ürün Resimleri

Erkek Siyah Moscow Eskitme Yıkamalı Esnek Regular Fit Jean Pantolon E003514 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü