Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Alınmaya Değer Mi ?

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
541
0
0
Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Şu Andaki Değeri 483.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yaklaşık 926 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürün Açıklaması

Uzun Kollu, Düğmeli Yaka, Keten Görünümlü %100 Pamuk Dokuma Kumaş, Nefes Alan, Tiril Tiril Yaz İçin İdeal, Comfort fit Rahat kesim Gömlek;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 190 cm Göğüs: 101 cm Bel: 82 cmBasen:101 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 ürününü 483.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 En Son Yapılan Yorumlar
483.99 Tl ye satışta olan Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
926 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: süper bir ürün tam bedeninizi alın
İsim: H** H**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: AVVA

Yorum: Tam beden alabilirsiniz kalitesi gayet güzel
İsim: M** D**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: muhteşem gömlekler, renkler ve beden tam istediğim gibi. tam beden alın. Avva yı kaçırmayın
İsim: v** o**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: Geniş kalıp bir beden küçük alın
İsim: B** N**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Tam bedeninizi alın 👍🏻
İsim: A** E**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: Gayet şık 175 75 kiloyum M beden tam oldu
İsim: B** I**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel gömlek ama kalıbı geniş bir beden küçük alın
İsim: Ç** K**
Tarih: 12 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: ürünün kalitesi güzel ve tam bedeninizi alın
İsim: Yusuf B.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok yakıştı tam beden alın
İsim: G** S**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Tam beden alabilirsiniz harika geldi
İsim: G** Ş**
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok şık bir gömlek.Tam beden güzel oldu.Renk görseldekinden bir tık koyu ama güzel.
İsim: HATİCE C.
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Kaliteli ürün. M neden aldım. Bedeni tam oldu.
İsim: A** h** Ş**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Dokusu kalitesi çok güzel erkek arkadaşıma aldım üzerine tam oldu 👍
İsim: M** B**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: cok begendim guzel urun tam beden
İsim: E** A**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Sevgilime çok yakıştı tam bedenn
İsim: A** A**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok beğendim bedeni ben bir beden büyük aldım daha iyi oldu sanki
İsim: Ö** A**
Tarih: 07 Haziran 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Tam beden alın
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ekim 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Regular kesim 1 beden küçük alınız
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: Bedenleri biraz büyük alacaklar bir beden küçük almasını öneririm
Tarih: 29 Ekim 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Eşime hediye aldım. Kumaşı ve modeli çok güzel. Tam beden alabilirsiniz
İsim: Y** E**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: 1 beden küçük alabilirsiniz kalıbı bol
İsim: esra A.
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:188cm

Yorum: Cok begendik tam beden alin
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: küçük beden tercih edin
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Gayet güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: O** Ş**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım harika oldu tavsiye ederim
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Bedeniniz de alın tam oturdu üzerime
İsim: V** Ş**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: arkadaşım için almistim çok beğendi tam beden alın
İsim: Aleyna d.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Rengi güzel bir beden küçük alınmalı
Tarih: 14 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: comfort fit, bir beden küçük alın
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mayıs 2023

Yorum: Kumaşı durusu kesimi çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: C** A** S**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:188cm

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: ütüsü kolay mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüzü 30 derece sıcaklıkta makinede, elde yıkama, kuru temizleme olarak yıkayabilir ve orta sıcaklıkta ütüleme yapabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: gömlek iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz iç göstermemektedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba bedenler neden yok ne zaman gelir babalar gününe kadar gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Kumaş keten mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün kumaş içeriği %100 Pamuktur. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Selam "AVVA". Boy 1.82 , kilo: 90, hangi beden tavsiye ederdiniz? Bir sorum daha bu gömlek 100% pamuk? ya polyester katışık?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. Ürünümüz %100 Pamuk Dokuma Kumaş'tır İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Kalıp regular mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Comfort Fit kalıptır. İyi günler dileriz.

Soru: L beden alıcam ama yok stoklar yenilenir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 173 boy 73 kilo hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 4 gömlek sıpariş etim içine 4 adet güzelde askı koyabilirseniz çok iyi olur 😉
Cevap: Askı seçeneğimiz bulunmamamktadır. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Eşim 1.74 ve 82 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba 1.94 boy 85 kilo regular fit l beden olmuştu comfort fit için hangi beden önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: ürün spor mu klasik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz ürünümüz Comfort Fittir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Ütü çabuk bozuluyor mu
Cevap: Değerli müşterimiz, oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilmek adına ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uyarak işlem yapmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: vizon rengi bedenleri ne zaman gelir

Soru: ürünün dirsekten düğmesi varmı katlamak için
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüzün kol kısmında katlanacağı düğmesi bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: ürün kışlık mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Yaz sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba bu gömlek cepli mi cepsiz mi,bazı yorum fotolarında cepli bazılarında cepsiz. Cepsiz almak istiyorum ama cepli gelir diye korkuyorum
Cevap: Değerli müşterimiz, Ürünümüz cepsiz üründür. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 1.66 boy 77 kiloya M beden aldım uygun mudur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: dar kesim mi bu gömlek
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz Comfort fit Rahat kesim Gömlek olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Soru: Sipariş verdim ama doğum günü hediyesi olarak hediye paketi yapma sansiniz var mi 🙏🏼
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Vizon Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü