Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Şu Andaki Fiyatı 649.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Hakkında yaklaşık 39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Teknik Detaylar

.Erkek giyimin sık kullanılan parçalarından olan pantolonların arasında en çok tercih edilen baggy pantolonların havasına paraşüt kumaş ile farklılık kattık, .Günlük yaşama ayak uyduran rahatlığıyla en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. *Paraşüt Kumaş *Normal Kesim *Ayarlanabilir Bel *Ayarlanabilir Paça

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Ürününün Satıcısı, WAFRA Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon ürününü 649.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Yorumlar Ve Değerlendirmeler
649.99 Tl ye satışta olan Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok iyi kaliteli tam beden oldu teşekkürler
İsim: S** A**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: Wafrazon

Yorum: Tam bedeninize göre alın, kumaşı çok güzel ve çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Eşime aldım bayılarak giyiyor
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: yumuşacık harika
İsim: D** T**
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: inanılmaz güzelmiş eşime aldım aslında tereddüt ederek almıştım ama şimdi diyorum iyiki almışım tam yazlık çok begendik alın aldırım derim ikigunde elime ulaştı 10yildiz
İsim: s** ü**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Aşırı derecede güzel bir ürün fotoğraf atacaktım ama gerek yok görselde nasılsa öyle ilk defa yorum yapıyorum üretene helal olsun
İsim: U** K**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: yanlış beden gönderilmesi çok üzdü
İsim: B** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Hatalı ürün gönderiyorlar. İade ediyorum
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: beden ölçülerine göre biraz geniş ben M istedim ama L gibi duruyor ama rahat bir hava veriyor çok çok rahat bir pantolon kumaşı çok iyi Alanya bölgesinde bu sıcakta bile hiç rahatsız etmiyor görseldeki ürünle aynısı geldi, rahatlıkla alabilirsiniz.
İsim: r** a**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Eşimi aldım çok beğenmedi
İsim: Y** S**
Beden: 24 Ağustos 2024

Yorum: Babam için aldım gayet güzel
İsim: A** O** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:154cm

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım kumaşı yumuşak güzel. Duruşu da güzel oldu çok beğendim diğer renklerden de sipariş vericem 🫠 Tam beden
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: kalıbı dokusu şahane
İsim: B** İ**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: cok hoş bi duruşu var
İsim: D** K**
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: Sağlam ve hasarsız şekilde geldi bedeni istediğim gibi geldi tşk ederim
İsim: t** k**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: asiri kaliteli,harika kalip,hic dusunmeyin alin,iki rengini aldim ikiside süper oldu,asiri rahat,1,75 boy 108 kg xxl aldim tam oldu,pacalari kisaltcaz tabi😀
İsim: S** A**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: kumaşına bayıldım oğlum için aldım çok güzel bir gün içinde elime ulaştı teşekkürler
İsim: n** k**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: biz baya beğendik kumaşı tam yazlık
İsim: U** H** Y**
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: Kaliteli ve şık. Çok beğendik.
İsim: E** A**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Wafra yazıyor marka başka kumaş idare
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Kargo bir günde geldi gayet hızlıydı, kalite yapısı kumaşı gayet iyi çok beğendim kolay kolay beğenen birisi olarak söylüyorum. Boy 1.80 kilo 80 L beden tam oldu paça boy bel herşeyi cuk oturdu. Çok teşekkürler bol satışlar.
İsim: M** C** C**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: kumaşı falan çok güzel çok güzel oldu ama maalesef sökük geldi hediye almıştım terzi olduğum için iade yapmadım 🥲
İsim: s** d**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Merak Edilen Konular

Soru: 176 90 kiloyum
Cevap: 2XL beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: 1.92 Boy 90 Kilo
Cevap: 2XL beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.71 78 hangi beden
Cevap: L beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: kumaşı çekme yaparmi acaba
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: 185 cm, 83 kg hangi beden uygun olur? Dar olmasın, emanet gibi de durmasın :)
Cevap: L beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: yıkanınca çekme yapar mı acaba?
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: 1.78 boy 80 kg hangi beden alayım dar olmasın

Soru: boy 194 kilo 94 olan birine XXL mi olur acaba. yoksa o bile boydan kısa mi gelir

Soru: 1.83 boy 82 kiloya xl büyük olmaz mı acaba
Cevap: Dökümlü olsun isterseniz xl efendim

Soru: 185 boy 75 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: M beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: boy 165 kilo 80 biraz göbekliyim hangi bedeni almam lazım teşekkür ederim
Cevap: XL beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: BOY 175 KİLO 103 HANGİ BEDEN OLUR

Soru: 170 boy 100 kilo hangi beden olur

Soru: Merhaba sevgilimin boyu 1.90 ve bu tarz pantolonlar genelde kısa kalıyor sizce L veya Xl bedeni olur mu
Cevap: XL beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Boy ölçüsü ne kadar acaba
Cevap: 100 efendim

Soru: kumaşın pamuk oranı nedir
Cevap: 60 efendim

Soru: boy 1.85 kilo 107 bol beden istiyom nedir

Soru: 180 boy 72 kiloyum hangi bende olur
Cevap: M beden uygundur efendim keyifli alışverişler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: 178 boy 75 kilo hangi bedeni almalıyım

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Yazlık Kumaş Baggy Beli Lastikli Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü