Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Satın Alır Mısınız?
Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Şu Anki Değeri 469.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Gerçekten İyi Mi?

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yaklaşık 85 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürün Detayları

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürününün Satıcısı, Bürke Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon ürününü 469.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Kullanıcı Yorumları
469.99 Tl ye satışta olan Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
85 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok iyi bir ürün.180 boy,73 kg L beden tam oldu.
İsim: A** E**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:33
Satıcı: Bürke Ticaret

Yorum: çok beğendim alınır
İsim: Y** G**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Beden:32

Yorum: Kalitesini beğenmedim iade ettim
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024
Satıcı: Bürke Clothing

Yorum: 6-7 tane pantolon aldım bürke ticaretten gerçekten hepsi ayrı ayrı çok güzeller çok iyi bir mağaza 5 yıldızı hak ediyor
İsim: E** S**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:31

Yorum: 4 ürün aldım hepsi 32 beden hepsi tam olmuşken yeşil olan küçük oldu
İsim: U** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ürün kalitesi olarak fp ürünü. Bir beden büyük alın. Ben büyüğünü alacağım
İsim: Burak E.
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: aldığım en güzel pantolon
İsim: m** h** a**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat fiyat performans ürünü
İsim: H** N** A**

Yorum: ben dört adet aldım çok beğendim 32 beden giyorum 31 beden aldım tam oldu
İsim: h** d**

Yorum: kardeşim için aldım çok güzel
İsim: p** p**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi 3 rengini aldık eşime 181 boy 91 kg 34 beden tam oldu
İsim: N** F**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Rengi ve üzerinde duruşu harika, tavsiye ederim.
İsim: K** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Ürün çok iyi çok beğendik
İsim: C** c** Ş**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Pantolon bir kaç kere giyilmesine rağmen arka kısmı tüylendi ve dikiş kısmı açılacak şekilde inceldi. İade talep ettik. kasıtlı olarak 21 iş günü bekletildikten sonra iadeyi kabul etmediler. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Şu devirde bir kaç sefer giymelik bir ürüne para verecek kadar zengin değiliz. Mağdur ettiler kesinlikle ürün alDevamını Oku
İsim: Zeynep S.
Beden: Boy:178cm

Yorum: Ürün süper
İsim: **** ****

Yorum: Rengi fotograftakinin aynisi. Yumuşacık. Her gören adres soruyor 😊 üç rengini de aldm
İsim: H** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: keske bi utuleseniz. dikimler hatali gibi. renk biraz farkli
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Başka rengini sipariş ettiğimde tam olmuştu bana ama bu rengin 32 bedeni çok çok dar oldu bana, tayt gibi durdu. Mecbur iade.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Satıcı: Bürke Clothing

Yorum: yazlık ideal bir pantolon tam beden alın
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:30

Yorum: aynı pantolonun 3 rengini de aldım parasını hakediyor
İsim: Ü** K**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:30

Yorum: kumaşı çok güzel rengi birebir aynı geldi eşim 182 boyunda 93 kg 34 beden aldım eşimin bacak kısmı biraz ince oldgu için 34 aldm onu hesaba katarak alin
İsim: A** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:34

Yorum: Çok kullanışlı
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok beyendim
İsim: O** I**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: tam kalıp mükemmel
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: kocam cox severek kullandi .bel olcusu buyuk geldi ,terzide hell etdik. 75kg 32 olcu sifaris vermisdik. 100% pamuk parca ve cok shik👍
İsim: A** A**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: muhteşem tavsiye ederim
İsim: F** O**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Pantolonlar da çok kalın kumaşı seven birisi değilim, bu pantolonda ise ince kumaşı ve esnek dokusuyla özellikle yaz ayları için şahane bir parça. Kesinlikle alınmasını tavsiye ederim. Gozum kapalı bir şekilde diğer renkleri içerecek şekilde parçaları sipariş ettim, dolabımdaki yerlerini almayı bekliyorlar :)
İsim: E** E**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ben çok memnunum kalan renkleri de almayı düşünüyorum
İsim: D** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:182cm

Yorum: Bütün renklerinden aldım sayılır hatta bazılarından ikişer tane.muhteşem bayıldım
İsim: R** B**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: renk çok güzel teşekkürler 👍
İsim: g** e**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Merak Edilenler

Soru: 1.65 62 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.76. 85kg
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 1 75 78 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1.70 kilo 83
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bedenler gelir mi acaba...
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. Ürün geldiğinde haberdar olmak için gelince haber ver butonuna basabilirsiniz stoklarımız en kısa sürede yenilenecektir

Soru: 105 kiloya kaç olur
Cevap: 95 kg kadar uygundur

Soru: paça kaç santim?
Cevap: 15:17 cm arası geliyor boy kilo kaç sizin

Soru: merhaba 1.8 boy , 91 kilo icin hangi beden uygundur
Cevap: Boy kaç efendim

Soru: Yıkanınca çekme yapar mı
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: 1.72 boy kilo 78 göbek çok yok hangi beden önerirsiniz ?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 176 boy kilo 78

Soru: boy 168 83 kilo hangi beden uygun

Soru: 187cm boy 90 kilo kaç beden olur acaba
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz. Boydan bilekte biter tarzı budur

Soru: merhaba 170 boy 70 kilo için öneriniz nedir
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Clothing mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.81 boy , 92 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 191 kilo 84 hangi beden uygun olur lütfen mesajı görünce cevap atar mısınız?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. Ürünün boyu 96 cm gelmektedir. Bu sebeple 190 cm ve yukarısı için ürün boydan kısa gelmektedir. Maalesef ki bu üründe size hizmet veremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1.78 kilo 63 kaç beden almak lazy
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180 68 hangi beden uygundur

Soru: 175 boy 84 kg hangi beden

Soru: 167 boy 75 kilo hangi beden uygundur

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürün Görselleri

Erkek Zeytin Yeşili Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü