Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Alanlar Memnun Mu-

Hatice

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,229
0
0
Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Şu Anki Satış Fiyatı 199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Ürün Bilgisi

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Ürününün Satıcısı, İstanbul Teknoloji Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.9 Tl ye satışta olan Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: Ürün gerçekten güzel kamp piknik ve bu tarz yerlerde çok işimi görüyormemnunum tavsiye ederim 👍 başarılı
İsim: S** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Teknoloji

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Telefon tutucuyla birlikte gönderiyorsunuz değil mi
Cevap: Evet efendim telefon tutucu ve kumanda dahildir.

Soru: vivo y 35 telefonla uyumlumudur
Cevap: Merhabalar evet uygundur, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba masayı çekebilecek şekilde dönebiliyor mu iphone 12 için uygun mu
Cevap: Merhabalar evet uygundur, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: Uzunluğu kaç cm ve iPhone s ile uyumlu mu
Cevap: Evet efendim uyumludur, uzunluğu 30 cm dır.

Soru: Başlığı dönebiliyorum
Cevap: Merhabalar efendim evet döner, iyi alışverişler dileriz.

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı Ürüne Ait Resimler

Esnek Flexible Tripod Kamera Profesyonel Telefon Tutucu 360 Derece Tripot Bluetooth Kumandalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü