Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Satın Alır Mısınız-

Sirin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
805
0
15
Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Alınmaya Değer Mi?
Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Şu Andaki Değeri 486.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Ürün Tanıtımı

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Ürününün Satıcısı, SMAYLİNG Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx ürününü 486.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Kullanıcı Değerlendirmeleri
486.0 Tl ye satışta olan Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Uzaktan eğitim için çok kullanışlı bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SMM TECH

Yorum: tarot bakarken loş ışık istediğim için almıştım sadece masa aydınlıkolsun diye harika oldu,taslarimi yaparken,yazı yazarken de artık sadecebunu kullaniyorum
İsim: a** y**
Tarih: 24 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SMM TECH

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Ürüne İlişkin Sorular

Soru: İstediğim zaman Led ışığını çıkarabiliyor muyum?
Cevap: MERHBALR EFNDİM EVET ÇIKARTABİLİRİSNİZ. SAĞLIKLI GĞNLER

Soru: s.a led 3 renk secenegi varmı
Cevap: Aleyküm selam efendim.. evet 3 renk kullanım sağlayabilirsiniz efendim

Soru: iPhone 13 Pro Max'te kullanılabilir mi?
Cevap: MERHBALR EVET EFNEİDM

Soru: Samsung A70 telefona uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: merhaba resim yaparken çekmek için kullanacagımda istediğim açıya göre eklem yerlerinden ayarlana bilir mi ? bir de her tlfla uyumlumudur ?
Cevap: Merhabalar evet efendim uygundur

Soru: ürünün kurulumuı için yardımcı olur musunuz
Cevap: Ürünü görselde gördüğünüz gibi kurabilirsiniz efen

Soru: Merhaba masaya tam tepeden yüzyüze bakacak şekilde ayarlanıyor mu diğer modelinizdeki gibi kendim görünmeden dikiş videosu çekmek için almak istiyorum
Cevap: MERHBALR EFNDİM UYGUNDUR

Soru: Ürün kaç W ve kaç K? İlandaki M.10+S nedir? Teşekkürler.
Cevap: merhabalar efneidm m10+s kod alıcılarla alakalı değil stok takibimizle ilgili. 3 FARKLI RENKTİR BEYAZ IŞIK - GÜN IŞIĞI - BEYAZ VE GÜN IŞIĞI BİR IŞIK ÇALIŞMA VOLTAJI : 5V USB GÜÇ: 36 VATT USB GİRIŞ: 6W-10W

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx Resim Galerisi

Esnek Masaüstü Sıkıştırmalı Tiktoker Ring Light Led Selfie Yayın Işığı 10 Inç + Stand Lüx En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü