Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Alınmaya Değer Mi

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Güncel Fiyatı 28499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Kaç Kişi Memnun?

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Detaylı Bilgi

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B Intel Core i7-12650H 16GB RAM 500 GB SSD 4GB RTX3050 Freedos >_x000D_

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Ürününün Satıcısı, CASPER Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP ürününü 28499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Kullanıcı Geri Bildirimleri
28499.0 Tl ye satışta olan Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kaliteli ve hesaplı ürün satıcıyada teşekkürler
İsim: R** B**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EXCALIBUR

Yorum: Ürün gayet sağlam ve hızlı geldi. Bir haftadır kullanıyorum hiç birsıkıntı yaşamadım. Kurulumu gayet kolay oldu. Windows 11 ilekullanıyorum. Lisansı ayrı almanız gerekiyor ürün freedos geliyor.Oyunlar olsun uygulamalar olsun performanstan memnunum.
İsim: A** A**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: çok iyi ve çok uygun fiyata aldım
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Hızlı ve Sağlam geldi
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: ürün gayet iyi kaliteli kaldırmadıgı oyun yok tek kotu yanı fan sesiyuksek cıkıyor ısınması gayet normal alalı 1 yıl oldu
İsim: Okan A.
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Ürünü 16GB ram olduğunu bilerek aldım ama ürün 8 GB ramli geldi. Heryere şikayette bulunuyorum. Ürünü iade almıyorlar. Komik. Almamanızıtavsiye ederim.
İsim: Onur K.
Tarih: 14 Nisan 2023

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba Excalibur G770 64 GB 2TB olan bilgisayarınız tükenmiş de ondan getirebilirmisiniz mağazaya
Cevap: Merhabalar, aktif satışta olan ürünlerimizi Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Casper

Soru: stoklarınız ne kadar çünkü ben 1 hafta içinde almayı düşünüyorum
Cevap: Merhabalar, stoklarımız anlık olarak değişkenlik göstermektedir. Casper

Soru: 3050 kaç watt veriyor
Cevap: Merhabalar. G770 dizaynında RTX 3050 ekran kartının çalışma aralığı 35-75W olarak belirlenmiştir. Bu değer sabit değildir ve kullanım senaryolarına göre farklılık gösterebilir. Casper

Soru: bir gün içinde neden 2000tl zam yapıldı?
Cevap: Merhabalar. Fiyatlarımız anlık olarak kampanyalarımıza bağlı olmak üzere değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca Trendyol'un uygulamış olduğu sepet indirimleri de tarih ve model bazlı değişebilmektedir. Casper

Soru: Bilgisayarı aldıktan sonra windows 11 için kurulum ücreti ne kadar veriliyor ?
Cevap: Merhabalar, iletmiş olduğunuz konu hakkında yetkili teknik servislerimizden destek alabilirsiniz. Casper

Soru: merhaba, almak için paramı toparlıyordum cuma günü alacaktım tekrar indirime girecek mi acaba
Cevap: Merhabalar. Fiyatlarımız anlık olarak kampanyalarımıza bağlı olmak üzere değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca Trendyol'un uygulamış olduğu sepet indirimleri de tarih ve model bazlı değişebilmektedir. Casper

Soru: merhabalar oyun için 3050 mi yoksa 3050 ti mi almalıyım hangisi daha güçlü
Cevap: Merhabalar. İki ekran kartında da güncel oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ek olarak RTX 3050Ti ekran kartı RTX 3050 modeline oranla daha yüksek performanslı bir ekran kartı modelidir. Casper

Soru: Merhabalar oyunlar arasında kaç fps verir birde disk yeri varmıdır?
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimiz performans : oyun bilgisayarı modellerimizdendir. Güncel oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Fps değerleri oyunlarda kullanılan grafik ayarlarına ve performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ek olarak modelimizde toplamda iki adet NVMe M.2 SSD slotu mevcuttur. Casper

Soru: iyi günler. 1.sorum20bin tl ye kadar ki en iyi performans veren laptop hangisidir? 2.sorum Bu Ürünü aldığımızda performans yönünden sıkıntı yaşarmıym,darboğaz olurmu?
Cevap: Merhabalar, incelemekte olduğunuz modelimizi darboğaz sorunu olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Ek olarak aktif satışta olan modellerimizi Trendyol mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Casper

Soru: Bu sabah fiyatı 19.500dü. Tekrar o fiyata düşürürseniz alacağım

Soru: ekran kartı varmı
Cevap: Merhabalar. Evet, ürünümüzde RTX3050 ekran kartı bulunmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Ürünün hepsi burdada daha uygundu satışdan kaldırmış ama ürün burda var orda satışa girermi birdaha
Cevap: Merhabalar, sizlere sadece Trendyol üzerinde bulunan Excalibur mağazamız ürün teknik özellikleri hakkında destek olabilmekteyiz. İlginize teşekkür ederiz. Casper

Soru: indirimleriniz ne zaman olur

Soru: Anakart modelini öğrenebilir miyim bu modelde
Cevap: Merhabalar, incelemekte olduğunuz modelimizde Casper anakart kullanılmaktadır. Casper

Soru: merhabalar arkadaşım aldı beğendik ben de almak istiyorum. fakat aynı bu model onun da. açıldığında önce bi mavi ekran geliyo bi kaç saniye sonra normal ekran geliyo. ileride bi sorun yaşamayız değil mi alsam?
Cevap: Merhabalar. Tüm modellerimiz tarafınıza gönderilmeden öncesinde gerekli tüm kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Sonrasında tarafınıza özenle gönderilmektedir. Sorunsuzca kullanım sağlayabilirsiniz. Casper

Soru: Merhaba trendyol uzerinden aldigim zaman omur boyu bakim garantisi oluyormu
Cevap: Merhabalar. Ürünlerimiz 2 yıl boyunca Casper garantilidir. Ayrıca Tüm Excalibur ürünleri için Ömür Boyu Performans Bakımı hizmetimiz bulunmaktadır. Excalibur cihazınızın ömür boyu performans garantisi kapsamında Fan ve toz temizliği , Termal macun değişimi , Klavye ve ekran temizliği , Aksesuar ve bileşen kontrolleri , Performans ölçümleri , Fiziksel ve sistemsel kontroller gibi işlemler bulunmaktadır. Casper

Soru: Merhaba kendinden soğutmalı özelliği var mı
Cevap: Merhabalar. İncelediğiniz modelimiz de akıllı turbo fanlar mevcuttur. Kullanım koşullarınıza göre fanlar otomatik olarak çalışma hızını ayarlamaktadır. Sağlıklı günler dileriz. Casper

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP Ürün Görselleri

Excalibur G770.1265-BVJ0X-B i7-12650H 16GB RAM 500GB SSD 4GB RTX3050 DOS GAMING LAPTOP En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü