Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Alanlar Memnun Mu

Tuba

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
637
0
15
Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Anlık Fiyatı 30974.69 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yaklaşık 50 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Ürün Tanıtımı

_x000D_

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Ürününün Satıcısı, CASPER Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP ürününü 30974.69 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP En Son Yapılan Yorumlar
30974.69 Tl ye satışta olan Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
50 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok mükemmel geldi paketlemeside gayet güzel
İsim: E** B** s**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: oğluma aldım tam bir canavar tşk Trendyol
İsim: **** ****
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: oğluma aldim mukemmel kalite paketleme cok guzeldi trenryol ekspres evdeolmadigim icin komsuya birakti
İsim: o** d**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: ürün gayet güzel hiç bir sıkınıntısı yok kargo hızlı ve güzel paketliyditereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: A** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Temmuz 2023
Satıcı: EXCALIBUR

Yorum: Üründe herhangi bir sıkıntı yoktu.zamanında geldi teşekkürler
İsim: s** u**
Tarih: 30 Eylül 2024

Yorum: Peşin fiyatla Taksitle alma imkanı, ürünü konuşmaya dahi gerek yokzamanında teslimat, güvelinilir paket şeklinde geldi
İsim: M** S**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: güzel işlevli
İsim: D** S** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Bilgisayar güzel FPS yüksek soğutması güzel ısınmıyor
İsim: K** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: ürûn güzel eğer ekran kartı ayhıt yoneticisinde gozukmuyorsa tümsürücüleri yuklemenize rağmen control venterden gpu sekmesinden haricibellege geçerseniz gözükür 3 gün uğraştım bulmak için onun dışında iyi
İsim: Y** Ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Oğlum beğendi iyi dir inşallah
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Nisan 2024

Yorum: Ürün eksiksiz elime geldi düşünmeden alın tam bir F/P ürünü
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Hiç bir sorun çıkmadı tüm testlerden geçti gayt memnunum 👍 pixelışıksızması herhangi bir sorun göremedim
İsim: A** T**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Öncelikle bu fiyata 105 watt alabilceginiz en iyi 4050 budur. alüminyumkasası olduğu için baya sağlam bi kaç kere sağa sola çarptı ezilmeyamulma boya kalkması vs hiçbir şey yok oyun değerleri ortalamanınüstünde f0rz4 4 oyununda ortanın üstü ayarlarda 144fps oynatıyorvalorant en yüksek grafiklerde 144 FPS oynatıyor ets ortanın üstüayarlarda 144 FPSDevamını Oku
İsim: İ** E**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: ürünü pazartesi sipariş verdim cuma günü geldi kargodan gayet güzelmemnunum şarjı 2 saat kadar dayanıyor valorant ta maksimum 300 350sabitken oyun içi 200 FPS alıyor her bilgisayarda olduğu gibi ısınıyorama fazla değil.
İsim: E** Y**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: hızlı kargo güzel ürün
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Güvenle tercih edebilirsiniz
İsim: Z** A**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: fiyati gibi kendisi de guzel
İsim: O** C**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Tek kelime ile fiyat performans ürünü
İsim: S** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli,kargo çok hızlı fakat bu kadar para ödenen ürüne biçanta hediye olabilirdi,yakışırdı
İsim: Hakan K.
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Soğutması performansı çok çok iyi
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: fiyat performans urunu ısınma falanda yok
İsim: C** A**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Ürün geldiğindeki hali bu. Kargo şirketine sordum bizle alakalı birsorun değil dediler istersen arıza bildirimi yapabileceklerini de söylediler
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Ürün zaten özellikleriyle belli. Performans,kullanım ve dayanıklılıkkonusunda müthiş. Yani “Fiyat-Performans” ürünü denilse hakaret sayılır.O derece üst düzeyde her şeyiyle. Forza serisi grafik ULTRA ve tümayarlar MAXIMUM da olmasına rağmen cihazın UMRUNDA BİLE DEĞİL. Mükemmel.
İsim: E** Y**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Gayet güzel fakat wifi çekme sorunu var
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Şimdiye kadar bir şikayetimiz olmadı paketleme güzeldi
İsim: B** H**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Arkaşlar almayın kesinlikle ses donanım sorunu var tavsiye etmiyorum
İsim: C** H** Ö**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Canavar kurulumu Çok önemli volarantta falan hata alıyorum yada açmıyoryorumları var eğer düzgün kurup 11 pro kurun ve ekran kartını sahiliolan on bort olanı biz silip Çin sitesinden yükledik on numara oldu
İsim: Gökhan G.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Ürün sürekli her oyunda donma kasma yaratıyor işlemci çok ısınıyor yenialınan bir bilgisayara göre kötü
İsim: B** E** B**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: koskoca Casper bı ton para ile alınan dizustune freedoss diye boş birUSB gönderiyorlar .başka bilgisardan kurulum PDF açın ..acincada eskisürüm olduğundan indiremiyorum..zaten bilgisayarım eski olamasa bununiye alayım...barı direk kurulumlu USB ginderin de işimiz görülsün
Tarih: 03 Nisan 2024
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: acaba 2 ram soketi ve ssd soketi varmı hani ekleme yapmak için cevap verirseniz sevinirim iyi günler.
Cevap: Merhaba, ürün Casper Türkiye garantili olup gerekli durumlarda Casper yetkili servisi üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı kaç watt ?
Cevap: Merhaba, 180 Watt şarj adaptörü bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İşletim sistemi yüklemek için bellek veriyormusunuz
Cevap: Merhaba, flash bellek içerisinde güncel driverler bulunuyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Anladığım kadarıyla ürün hazır kurulu bir şekilde gelmiyor. Bizim kurmamız gerekiyor doğrudur değil mi?
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Tüm oyunları oynatır mi ısınma sorunları vs olur mu ?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bilgisayarı aldim ama açılırken mavi ekranda kaliyor neden
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: ekran kaç inç
Cevap: Merhaba, ürün 15,6 inç ekran boyutuna sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: işletim sistemi freedoos yazıyor Windows 11 yüklenebilirmi?
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün hafızası kaç gb
Cevap: Merhaba, ürün SSD kapasitesi 500 GB'dır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba max ram nedir acaba boş spot var mı yada arttırabilir mi?
Cevap: Merhaba, ürün ram kapasitesi 16 GB'dır, ürün 2 yıl Casper Türkiye garantilidir. RAM artırma ile ilgili yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bu ürünün maximum alabileceği ram kaçtır?
Cevap: Merhaba, ürünün ram kapasitesi 16 GB 'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Windows yüklü USB var mı yoksa bizmi indiricez

Soru: ekran kartı kaç watt?
Cevap: Merhaba, 115 Watt TGP değerine sahiptir. Ancak yeni mimari, ekstra 25 Watt'lık bir güç opsiyonunun kullanılabilmesini mümkün kılarak toplam TGP değerinin 140 Watt'a çıkmasını sağlar. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Abi adaptör değil ekran kartı kaç Watt
Cevap: Merhaba, ürünün GPU bellek arayüzü 96 bit, bellek türü DDR4'tür. Ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün ramları 8x8 mi yoksa tek slot 16 mi ona göre yükseltme yapacağım

Soru: selamün aleyküm hayırlı günler kolay gelsin Kaç GB kadar Ram destekliyor 64 ?

Soru: Merhaba ekran kartı kaç watt adaptörü sormuyorum ekran kartının watt değerini öğrenmek istiyorum
Cevap: Merhaba, ürünün GPU bellek arayüzü 96 bit, bellek türü DDR4'tür. Ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bilgisiyar kurulu yapılı geliyo degilmi

Soru: ekran kartı kaç kw
Cevap: Merhaba, 115 Watt TGP değerine sahiptir. Ancak yeni mimari, ekstra 25 Watt'lık bir güç opsiyonunun kullanılabilmesini mümkün kılarak toplam TGP değerinin 140 Watt'a çıkmasını sağlar. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar ürün kaç ram

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP Ürün Resimleri

Excalibur G870.1245-BVA0X-B Core i5-12450H 16GB RAM 500GB NVME SSD 6GB RTX4050 DOS GAMING LAPTOP En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü