Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Alanlar Memnun Mu

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP En Düşük Fiyat Nerede?
Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Şu Anki Değeri 34399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Kullanıcılar Memnun Mu?

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürün Bilgisi

_x000D_

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürününün Satıcısı, CASPER Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP ürününü 34399.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Kullanıcı Geri Dönüşleri
34399.0 Tl ye satışta olan Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Kargom geldi teşekkür ederim, performansı güzel yüksek fps ler alıyorum,tasarım şık klavye aydınlatması ayarlanabiliyor buda güzel olmuşkısacası bir sorun yok laptop da memnun kaldım.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EXCALIBUR

Yorum: Zaten uzun araştırmalar sonunda bu modeli almaya karar vermiştim kidoğru bir karar vermişim olumsuz yorumu yok denecek kadar az 10/10 birgamıng laptop ileride alacak olursam yine excalıbur alırım.

Yorum: Eski laptopum aşırı sesliydi resmen eziyet oluyordu bir süre sonra bundao şekilde bir sorun yok ayrıca hızlı da soğutuyor, neredeyse tümoyunlarda yüksek fps ler aldım şuan için çok memnunum aksi bir durumolursa ki sanmıyorum güncellerim yorumumu.

Yorum: Üründe hiçbir problem yok sapasağlam ulaştı elime, fps değeri ve görüntükalitesi gayet güzel ısınma sorunu yaşamadım ayrıca oyunlarda akıcı vedonma olmuyor ek olarak kasa hissiyatı veriyor buda benim ekstra güzel oldu.

Yorum: İşlemcisi yeterli seviyede performansı gayet başarılı herhangi birsorunla karşılaşmadım yazılımsal olarak USB den tüm sürücüleri çıkıyorzaten kurmak ta basit, fanlara gelecek olursak anında buz gibi yapıyoryani beğendim.

Yorum: Laptop’u sabah evdekiler teslim almış :) anca yorum yapabiliyorum.Oldukça başarılı bir laptop, aldığım fps değerleri tatmin beni etti. Bufiyata bu özellikleri sağlayan fazla laptop da yok zaten. Sadece bir tıkekran parlaklığı az geldi ama oda benim gözlerden kaynaklı sanırım…

Yorum: Zaten uzun uzun araştırarak aldığım bir model. freedos olması gözkorkutmasın kurulumunu 15 dakikada tamamladım. oyun vs. dışında de hertürlü işinizi görür. ram ve ssd oldukça yeterli. ısınma fan sesi sorunuvar demişler ama bu kadar güclü soğutmada çok normal..
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü alalı bir hafta kadar oluyor Tam bir f/p ürünü grafik tasarımderslerim ve oyun için kullanıyorum ikisini de rahatlıkla yapabiliyorum.Batarya kullanım süresi de uzun, 500 gb ssd yetiyor bana.
İsim: v** k**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: ürün gayet güzel bir şekilde elime ulaştı paketlenmesi vb çok iyiydigayet hızlı çalışıyor tavsiye ederim.
İsim: f** T**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Kardeşime sözüm vardı ona aldım çok ama çok beğendi 2 gündür başındankalkmıyor diyebilirim :) verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor hemmarka hem model olarak çok başarılı bir laptop.

Yorum: Tüm gaming laptop markalarını deneyimlemiş bir old gamer olaraksöyleyebilirim gönül rahatlığıyla ki alınabilecek bir makina tekniközelliklere girmeyeceğim ama beni oldukça tatmin ettı ayrıca çok ağırdeğil bu da tasımayı kolaylaştırıyor.

Yorum: Ürün geldi tam anlamıyla oyun canavarı :) aynı özelliklerdeki farklılaptoplara çok daha fazla para ödemek gereksiz…oyun performansı da gayetgüzel ve kefifli.

Yorum: İleri seviye bir teknoloji fiyat performans bir cihaz olduğunu düşünüyorum.
İsim: Umut A.
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: urun sağlam ve hızlı bir şekilde elime ulaştı
İsim: F** K**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Tonla youtube videousu izledikten ve araştırma yaptıktan sonra almayakarar verdim bu modeli. yaptığım işler olsun oynadığım oyunlar olsun tamperformans alıyorum ki zaten teknik ozellıklerıde oldukça ıyı RTX4060 ve500ssd olması benim için tercih edilebilirdi.
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: hızlı kargo
İsim: Mustafa E.
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: kargo gayet iyi paketleme efsane içinde drive sürücüleri olan bir deflash bellek gönderiyorlar o da çok işime yaradı Adobe ninprogramlarını kullanıyorum iş bilgisayarı için aldım biraz daha renderfalan alıyorum premier pro da video montaj işleri ekran kartı çok iyiolduğundan ve işlemcisi hiç bir sıkıntı ve beklemeden işlerimi hallediyorum
İsim: Y** T**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Akıyor ekrem abiiiiiii ısınmayan pc yapmıslar
İsim: G** A**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Kutuda driverların indirli olduğu küçük şık bir usb çıkıyor. Bununyanında ben bu fiyat bandında bi çok 4060 gördüm msi monster filanalmayı düşünüyordum ama aynı fiyattaki çoğu ürünün ekran kartının 45wolduğunu farkettim. 100w olması gereken ideal değer bazen üstüneçıktığına şahit oluyorum. Detroit become human ultra ayarlarda 2.0çözünürlük ölçeğindDevamını Oku
İsim: Yunus E. E.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Düşünmeden alabilirsiniz çok memnunum ayrıca iletişim veya diğerkonularda bu marka müşterinin arkasında duruyor… içiniz rahat olsun
İsim: D** B**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: kurulumu baya kolaydı. ürün çok güzel. fanı fazla ses çıkartıyor evetama asla ısınmıyor. grafikler ve görüntü mükkemmell
İsim: Z** E** B**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: laptop çok iyi malzeme kalitesi vs. Her açıdan gönül rahatlığıylaalabilirsiniz sizi uzun bir süre götürecek bir laptop
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Laptop performans açısından çok iyi şu ana kadar gördüğüm tek olumsuzlukgüç kablosu takılı olmadığı zaman şarjı hızlı bitiyor.
İsim: B** C** B**
Tarih: 01 Ekim 2023

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Merak Edilenler

Soru: forza horizon 4 te ekran kartı 80w civarı çalışıyor sıcaklık 75 derecelerde ve 120 FPS civarı alıyorum bu normalmi
Cevap: Merhabalar, cihazlarımız tarafınıza gönderilmeden kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Modelimizi sorunsuz kullanabilirsiniz. Casper

Soru: fan hızı manuel ayarlanıyor mu, ders çalışırken yakınımdakiler etkilenebilir
Cevap: Merhaba normal kullanımlarda turbo mode geçmez yazılımı varmı bilgimiz yok malesef

Soru: sırt çantası geliyor mu yanında?
Cevap: Merhaba sayın müşterimiz çantası bulunmamaktadır.

Soru: ekran kartı kaç w acaba
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartı maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Casper

Soru: Ekran kaç hz
Cevap: Merhabalar. Modelimizin ekran yenileme hızı 144 HZ'dir.

Soru: gpu tdp değerlerini paylasir misiniz?
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Casper

Soru: Merhaba, HDD veya Sdd için boş slot var mı ve varsa kaçar tanedir?
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde 2 adet NVMe slotu bulunmaktadır. Cihazda ise 500 GB mevcuttur. Boş olan slota yükseltme işlemi sağlayabilirsiniz. Yükseltme işlemini yaparken cihaza zarar vermediğiniz sürece ürününüz garanti dışı kalmaz. Bizim tavsiyemiz bu işlemi yetkili servislerimizde yaptırmanızdır. Casper

Soru: Ürünle alakalı olarak arkaplan siyah iken ve karanlık ortamda ekran üzerinde ışık yansımaları oluyor mu ?
Cevap: Merhabalar. İletmiş olduğunuz konu hakkında yetkili servislerimiz üzerinden detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. Casper

Soru: ram ddr5 mi ddr4mü
Cevap: Merhabalar. Modelimizde DDR4 RAM bulunmaktadır.

Soru: Ekran kartı kaç Watt acaba
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Casper

Soru: Ekran kartı kaç watt?

Soru: Üründe mux switch var mıdır, ekran kartı kaç watt ve type-c üzerinden monitöre görüntü aktarılabiliyor mu
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Modelimizde mux switch mevcut olup Type-c dönüştürücü aracılığıyla görüntü aktarımı sağlayabilirsiniz.Casper

Soru: 100 watt GPU çalıştırmak için 180 Watt adaptör düşük değil mi? performas modunda GPU net 100 watt çekebiliyor mu ? Ek olarak da tekrar indirime ne zaman girer ?
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ek olarak fiyatlarımız anlık olarak kampanyalarımıza bağlı olmak üzere değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca Trendyol'un uygulamış olduğu sepet indirimleri de tarih ve model bazlı değişebilmektedir. Casper

Soru: Ekran kartı kaç watt

Soru: şarj adaptörü kaç waat
Cevap: Merhabalar. Modelimizin kutu içeriğinde 180Watt adaptör mevcuttur.

Soru: merhabalar PC yanında gelen USB bellek de drivlerin bir çoğunu kurarken hata veriyor
Cevap: Merhabalar. İletmiş olduğunuz konu hakkında yetkili teknik servislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: ekran kartı watt tdp değeri nedir max q mu max p mi
Cevap: Merhabalar. İncelemekte olduğunuz modelimizde kullanılan ekran kartının maksimum watt değeri 100W'dir. İlgili değer cihazın performans kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ek olarak kullanılan ekran kartı Max-P serisidir. Casper

Soru: ekran kartı kaç wt SSD sata mı M2 mi

Soru: merhaba kac usb girisi var urunde ?
Cevap: Merhabalar. Modelimizde 3 adet USB 3.1 port mevcuttur. Ek olarak Type-C port bulunmaktadır.

Soru: Ekran kartı kaç watt

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürünün Fotoğrafları

Excalibur G870.1245-BVB0X-B i5-12450H 16GB RAM 500GB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü