Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Satın Alır Mısınız?
Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Şu Anki Satış Fiyatı 37554.6 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yaklaşık 241 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürün Bilgisi

_x000D_

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürününün Satıcısı, CASPER Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP ürününü 37554.6 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Yorumlar Hakkında Bilgi
37554.6 Tl ye satışta olan Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
241 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: iyi tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Selamlar herkese düzgün bi yorum yapmak istedim. 2 gündürkullandırıyorum. İlk geldiğinde windowsu kurdum yaklasık 5 dakika sürdü.Furmark stres testi yaptım ve kasma takılma ısınma gibi bir problemolmadı %60 çalısan gpu ile 144 fps sabit veriyordu. Gta 5 advancedayarlar açılı her sey very high da olmasına ramen sabit 144 fps veriyor.Cs yüksek ayarlaDevamını Oku
İsim: Emre Ş.
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Çok çok güzellll
İsim: K** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mayıs 2024

Yorum: Gayet başarılı
İsim: Abdurrahman E. Ö.
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: ürün sorunsuz ve 2 gün içinde elime geçti.korgolama çok iyiydi.
İsim: s** B**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Ürünü pazartesi sipariş ettim çarşamba akşamı elime ulaştı gerçektenpaketlemesi çok güzeldi çok beğendimmm ama kurulumu henüz yapamadım amahızlı ve özenli teslimat için teşekkür ederim
İsim: E** A**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: inanılmaz güzel kasa süper ekran hız süper alan pişman olmaz hızlı kargo2 günde geldi
İsim: M** B** k**
Tarih: 21 Aralık 2023
Satıcı: EXCALIBUR

Yorum: ürün 1 gunde elime ulaştı gerçekten cok hızlıydı. Freedos aldım icinekendim kurulum yaptım. Bilgisayarın yanında usb bellek gondermislericinde suruculer vs. hersey var gayet iyi. Tasarım ve sistem olarakgerçekten çok guzel.
İsim: A** O**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: gayet güzel bir laptop özelliklerine göre uygun alınır
İsim: M** S** H**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: ekonomik olarak faizsiz kredi ve piyasadan daha düşük fiyatta satılıyortam anlamıyla alım fırsatı düşünenler için kaçırmayın derim performans efsane
İsim: Ali K. G.
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Ürün bu sabah ulaştı elime, bu saate kadar deneyimledim diyebilirimperformans diğer kullandığım gamıng laptoplara göre oldukça etkileyiciekran kartına zaten laf yok :) soğutması gayet basarılı tümarkadaslarıma tavsiye ediyorum makinayı.
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Bu fiyata bu özellikler çok iyi soğutması tek kelimeyle süper kaçırmayınderim oyunlarda yüksek fps ler alıyorum full ultra grafiklerde yanitavsiye ederim alacaklara.
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Teşekkürler çok memnunum
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: 25.500 e dolar yukselmeden almistim erken davrandim iyiki yapmisim32.000 olmuş. Forza Horizon 4, Witcher 3,Gta 5, Cyberpunk, CSGO, Lol,Far Cry gibi oyunlar oynadim performansindan cok memnun kaldim.Cyberpunkta sadece laptop zorlandi o da cok normaldor rtx ptx dlss 3falan herseyi acip balance modda 40 fps aliyor sabit degil ama. Witcher3 performansiDevamını Oku
İsim: H** K**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Kargo 1 gün içerisinde elime ulaştı. Paketlemesi iyiydi. Freedos olarakgeldiği için internetten Windows 10 indirip kurdum. Bilgisayarın yanındadriverlar USB bellek içerisinde gönderiliyor. Kurulumlarını yaptım. Oyuntestlerini yaptım. Rdr 2, Witcher 3 vs. son ayarlarda denedim. Sonuçmuazzam. Herkese tavsiye ederim. Çok hızlı, ekranı çok güzel ve genDevamını Oku
İsim: h** h**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: alırsanız pişman olmazsınız mükemmel bir ürün
İsim: M** y**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: F/p ürünü hatta performansı fiyatını geçiyor bence :)) Valo falanoynarken aldığım fps ler falan inanılmaz fan sesi yüksek performansgösterdiği anlarda bile rahatsız etmiyor . Isınma sorununu falan daminimuma indirmişler tebrikler. Bataryası belirtildiği gibi iyi gidiyor .
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: F/p ürünü hatta performansı fiyatını geçiyor bence :)) Valo falanoynarken aldığım fps ler falan inanılmaz fan sesi yüksek performansgösterdiği anlarda bile rahatsız etmiyor . Isınma sorununu falan daminimuma indirmişler tebrikler. Bataryası belirtildiği gibi iyi gidiyor .
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Arkadaşlar üründe %24 işlemci darboğazı var. Yani, bu işlemci ekrankartına kıyasla çok çok daha kötü. Fakat şunu söylemek istiyorum ki benbu ürünü 3.5 ay önce 31799tl ye aldım ve zamanına göre fiyatı inanılmaziyiydi. Düşük işlemci olmasına rağmen bu fiyat gerçekten uçuk derecedediğer markalardan ucuzdu yani fiyatına göre güzel ancak darboğaz kritikDevamını Oku
İsim: A** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ürün aslında güzel ve kullanışlı. lakin tertemiz bakmama rağmen çokaşırı derecede ses problemi mevcut. ilk aldığımda böyle değildi 1 2 aysonra ofis modunda kullanmama rağmen tam güçte çalışıyor hatta tam güçteçalışırken ki halinden bile daha fazla ses çıkartıyor. fanlar sankihelikopter uçuruyor
İsim: E** C** I**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Sanırım bayağı indirimdeyken almışım. Dolar gibi gittikçe değerleniyor:) Driverların USB ile gönderilmesi vs. gayet güzel ve nazik. ürünsapasağlam ve hızlıca ulaştı.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: harika bir bilgisayar, cok beğendik
İsim: i** a**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: başarılı bir ürün
İsim: M** K**
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bir bilgisayar sorunsuz tam kapasite
İsim: M** M** U**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Tekrar almayı düşünüyorum
İsim: Hüseyin B.
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: Kaliteli ürün, çok memnun kaldım. ısınma sorunu yok. Oyunlar gayet akıcı oynayabiliyor.
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Harika ürün
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Lgs öncesi Kampanyalı fiyattan almıştık(28k) 2 aydır kullanıyoruzYouTube da vs paralı içerik üreticilerinin kötülemelerine kanmayın gayetkaliteli bir laptop fan seside makul seviyede biz çok memnun kaldık
İsim: Selman U.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: kötü
İsim: e** Ö**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: HERKES ALSIN ALDIRSIN
İsim: S** K**
Beden: 26 Haziran 2024

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba acaba ürün kaç inç teşekkürler.
Cevap: Merhaba, ürünümüz 15.6 inçtir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: RAM'lar 1×32 GB mi 2×16 GB mı ?
Cevap: Merhaba, ürünün toplam bellek yuvası 2 adettir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kaç watt dır ürün?
Cevap: Merhaba, Nvidia GeForce RTX 4060 ekran kartı 110 wattır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ekran kartı kaç Watt bu ürünün acaba ?
Cevap: 115+25 Watt'lık (toplam 140 Watt) RTX 4060 Max-P, daha yüksek saat hızlarında çalışabildiği için daha fazla performans sergiler.

Soru: Çantası ile mi gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhaba, ürünün kutu içeriğinde şarj adaptörü ve cihaza ait sürücülerin bulunduğu bir USB bellek mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ssd marka modeli nedir?
Cevap: Merhaba, ürünün işlemci temel frekansı 3.30 GHz'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bilgisayar mühendisliği için ihtiyaçlarımı karşılar mı yani yazılım vb. tarzı şeyleri rahatlıkla yapabilirmiyim
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: valorant gta v gibi oyunlarda kaç fps verir
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: "Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 Freedos" ekran kartı paylaşımlı mı paylaşımsız mı ve ekran kartı kaç GB
Cevap: Merhaba, üründe Nvidia GeForce RTX 4060 ekran kartı mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: teknik servisler nasıl görüşebiliriz numarası varmı
Cevap: Merhaba, ürün Casper Türkiye garantili olup gerekli durumlarda Casper yetkili servisi üzerinden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı gücü kaç watt? diğer sorularin bazılarına 100 bazılarına 110 watt yazılmış. hangisi doğru?
Cevap: Merhaba, Nvidia GeForce RTX 4060 ekran kartı 110 wattır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: temel işlemci hızı (ghz) kaçtır ve işlemci çekirdek sayısı da kaçtır? kolay gelsin abi.
Cevap: Merhaba, ürünün işlemci temel frekansı 3.30 GHz'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Satıcı Trendyol gözükmekte, herhangi bir sorunda Casper yetkili servisini ve ücretsiz bakımı yine aynı şekilde kullanabileceğiım değil mi, bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl Casper Türkiye Garantilidir. Yetkili servisten destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: içinde bulunan ram 2x16 mı yoksa 1x32 olarak mı geliyor acaba
Cevap: Merhaba, ürün 32 GB RAM mevcut olup maksimum 64 GB RAM desteklemektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı kaç w

Soru: efendim ekran kartı RTX 4060 8 GB 128 bit mi
Cevap: Merhaba, Nvidia GeForce RTX 4060 ekran kartı 8 gb'dır 110 wattır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar Ürünün Yanında Hangi Türden Windows Kurulu?
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı kaç watt

Soru: ekran kartı kaç watt?

Soru: içinde driver olan USB bellek gelicek mi?
Cevap: Merhaba, modelimizde USB 3.1*3 ve HDMI*1 bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP Detaylı Resimler

Excalibur G870.1245-DFB0X-B i5-12450H 32GB RAM 1TB NVMe SSD GEN4 8GB RTX4060 DOS GAMING LAPTOP En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü