Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Satın Alır Mısınız?
Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Güncel Fiyatı 5999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Memnuniyet Durumu Nedir?

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Hakkında yaklaşık 449 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Ürün Hakkında Bilgi

Relax Exclusive 3D Vibration Plate Titreşimli Spor Aleti_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Ürününün Satıcısı, Relax Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı ürününü 5999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
5999.0 Tl ye satışta olan Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
449 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde 2 günde teslim edildi kargocu kapıya kadar getirdi.Daha ayrıntılı kesfedemedim ama geldiği gibi deneme yaptım çok güzel bir ürün titreşimi salınımı gayet iyi ama keşke en düşük 180 olsaydı çift motorlu daha çok sallar diye düşünmüştüm ama buda iyi tabiki sabah akşam 20 şer dakika kullanmaya başladım diyette yapıyorum 1 ayDevamını Oku
İsim: ayça G.
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Relax İthalat

Yorum: Kargo çok hızlı ve ozenli bir paketleme ile elime ulaştı satica cok teşekkürler bunun için.muadil markalara göre fiyatı ve performansı gayet iyi ..araştırarak aldım ..yorum yapmak icin 10 gün bekledim 82 kilodan su an 79 kiloya indim. yarım saat yürüyüs yaptiktan sonra kullaniyorum cok etkili tüm kasları çalıştiriyor bence yagları da yakıyor..kültüDevamını Oku
İsim: s** i**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: İlk kardeşim almıştı onda gördüm ve denedim gayet memnun kaldım hemen sipariş verdim. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı..
İsim: Mustafa E.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Muhteşem bir ürün. Özellikle alt bölgede kilo sorunu olanlar, selüliti olanlar için çok faydalı. Sağlam ve çok hızlı gönderildi bunun için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: Z** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mart 2023

Yorum: Ürünü bir süredir kullıyorum. Evden çalışıyorum ve ev işleri derken spor ve egzersizlerimi aksatıyordum ama bu spor aleti imdadıma yetişti performansına inanamadım yani. Aynı videodaki gibi vücutta her yeri çalıştıyor. Tavsiye ederim.
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: Maxilife

Yorum: Annem için aldım Kendisi çok beğendi memnun kaldık titreşimi gayet güzel ve yeterli Yalnız çok ağır ve bayağı büyükmüş bu kadar beklemiyordum almak isteyenler tereddüt etmeden alabilirler 😊
İsim: P** Ş**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: çok hızlı geldi fakat kargocu kapıya bırakıp gidiyor ne aradı nede teslimat kodu istedi kapıdan calinsa kim suçlu olacak ürünü alalı bir hafta oldu çok güzel sikilastiriyor zihinsel kodlama programına katıldım sporda yapıyorum bunu destek amaçlı aldım faydasını gördüm ayrıca masaj özelliğinde kullaniyorum tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: urun cok iyi titresimleri super paketlemesi super eger sizlerdede fitik ve kas agrilariniz varsa gonul rahatligiyla alabilirsiniz
İsim: t** b**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü günlük kullanıyorum ve aşırı mutluyum hem diyet yapıyorum çok güzel işe yaradı sabah akşam kullanıyorum tavsiye ederim.
İsim: M** K**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Artık sülalecek titriyoruz :D Paketlemesi güzel geldi. Ürünün faydasını da görmeye başladım. 10 ar dakika 3 set yaparak günde toplam yarım saat kullanıyorum.
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: 1 haftadır kullanıyorum gerçekten harika selülit için alacak olanlar düşünmeden alabilirler etkisi inanılmaz iyi tüm kaslarınızın çalıştığını hissediyorsunuz diyet yapmadığım halde 2 kilo verdim sayesinde iyi ki almışım
İsim: A** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Geldiğinde çalışmadı müşteri temsilcisi ile görüntülü arama yaparak sorunu çözdük . Kızım için aldım ilk günler niye aldım diye düşündüm taki ben kullanana kadar cidden efsane bir icat teşekkürler
İsim: F** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: çok memnun kaldım hem masaj hem spor yapıyorum tavsiye ederim
İsim: s** t**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Ürünü iyi ki almışım uzun bi zaman kullandım keyifle spor yapıyorum ve çok işe yarıyor kargo ve hızlı gelişi çok başarılı teşekkürler bol kazançlar
İsim: hatice k.
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Sağlam geldi güzel bir cihaz benziyor denedikten sonra yorum güncelleceğim
İsim: R** P**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Kargo çok hızlı geldi ertesi gün elimdeydi. Ürünü çok beğendim. Sağlam geldi. Süper çalışıyor faydasını şimdiden görmeye başladım.
İsim: C** İ**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Hızlı kargo sorunsuz paketleme çok bacak ağrılarım oluyordu rahatlatıyor gerçekten
İsim: A** B**
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: güzel teşekkürler trendyol
İsim: erdal e.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Bir haftadır kullanıyorum çok iyi faydalı olur diye füşünüyorum
İsim: N** G**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Gayet büyük, çok şık, Türkçe kullanma kılavuzu olması da çok güzel.Kullanılan malzemeler çok kaliteli.Yeni aldığım için sadece bir kez deneyebildim ama çok güzel sonuçlar alacağıma inanıyorum.
İsim: e** e**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Şimdilik iyi daha hızlı olabılırdı on dakika egzersiz için az ama yeni başlayanlar için ideal
İsim: ÖZLEM D.
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün beklediğim den daha iyi titreşim veriyor paketleme çok özenliydi
İsim: ö** c**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Yürüyüşün ardından kullanıyorum üzerinde egzersiz yaparak kullanıldığında çok daha etkili
İsim: C** S**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Öncelikle kargolama Jet hızında..ürün mükemmel görünüyor. harika ötesi birşey. yalnız benim evim çok küçük olduğu için koyacak yer bulamadım. Bu kadar büyük beklemiyordum. çok üzülerek kullanamadan iade ediyorum. Bir küçük modeli benim için daha iyi olacak. hemen küçük modelini 2D olanı sipariş vereceğim. evinde yeri olanlar için kesinlikle alınaDevamını Oku
İsim: B** D**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: ürün 5 numara 10 yıldız diyorlar yaa tamda ondan. iyiki almışım. muhteşem bir şey. düzenli kullanımda harikalar yaratıyor. özellikle göbek,basen ve selilütllerde çok etkili. ayrıca güzel paketleme için satıcıya teşekkür ederim.
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: annem için aldık kullanışlı
İsim: G** K**
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: Sorunsuz geldi çok teşekür ederim hemen kullandım titreşimi az diyen olmuş gayet iyi ilk kullandım Bi hafta sonra tekrar yaza cağım
İsim: B** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Tahminimden güzel ve güvenli geldi etkisini göreceğim inşallah
İsim: N** Y**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Ürün gayet hızlı ve sağlam geldi. Sadece kargo firması dış kutuya hasar vermiş teslim alırken şüpheliydim ancak iç paketlenmesi güvenli olduğu için bir sorun olmadı. Spor sonraları kullanmak için aldım umarım sonuç verir.
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok güzel ertesi gün elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: S** B** B**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba, 3d modelinde dikey titreşim yokmu? Sadece yatay mı özellikleri?
Cevap: Merhaba efendim, 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim

Soru: Merhaba tek seferde 10 dakikadan fazla çalışamaz mı? Mesela 3 farklı modda 10 ar dakikadan 30 dakika çok mu zorlar?
Cevap: merhaba efendim, ürünümüz 10 dk kullanımdan sonra dinlendirilmesi gerekmekte.

Soru: Merhaba kaç kiloya kadar kullanılabilir 100 kilo biri için uygun mudur
Cevap: Merhaba efendim taşıma kapasitesi 150 kg olmaktadır

Soru: Merhaba 2D ve 3D arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba efendim,2D; tek motorlu 3 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 77*46*13.5 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim

Soru: ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba efendim, 84x50x19 cm olmaktadır.

Soru: Merhaba 3 D Tek Motorlu mı
Cevap: Merhaba efendim, çift motorludur.

Soru: motor gücü nedir acaba iki motorluya motor gücünü ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim, 200w olmaktadır.

Soru: Merhaba eşimle kullanacağız günde 4 defa sabah akşam aralarında 2/3 saat dinlenme olsa cihazda problem olur mu?
Cevap: Merhaba efendim her kullanımdan sonra 1 saat kadar dinlendirmeniz gerekmektedir ürünü.

Soru: Merhaba 3 D farkı nedir motor gücümü
Cevap: Merhaba 2D; tek motorlu 3 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 77*46*13.5 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim 4D; Üç Motorlu 7 Modlu Boyutu 46*76*23,5 cm Titreşim Modları; salınım doğrusaldır titreşim salınım + doğrusal salınım + titreşim titreşim + doğrusal salınım + titreşim +doğrusal Olmaktadır.

Soru: 3 d ile 4 d arasında titreşim hız farkı varmı
Cevap: Merhaba hayır efendim, titreşim gücü farkı bulunmuyor.

Soru: ürün menşei nedir
Cevap: Merhaba efendim Çinde üretilmektedir.

Soru: Merhaba ürünün taşıma kapasitesi ne kadar
Cevap: Merhaba efendim 150 kg taşıma kapasitelidir ürün.

Soru: mrb yan spor için ip leri mevcutmu .....ve elektrik sarfiyatı nekadar...servis işlemi nasıl yapılıyor dbakirda servisi mevcutmu
Cevap: Merhaba efendim servis için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir ürün oldukça az elektrik yakmakta ürün içerisinde elcikler bulunmaktadır

Soru: öncelikle böyle bir paketleme görmedim elinize emeğinize sağlık. istediğim gibi ekstradan içini göstermeyen bir kutu Rabbım size hayırlı bol kazançlar hayırlı insanlar versin inşallah.Cok beğendim emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba efendim biz teşekkür ederiz.

Soru: Ürün ağırlığı kaç kg ? 2 d olan kaç kg?
Cevap: Merhaba,3d ürünümüz 18 kg,2d ise 15 kg'dır.

Soru: kaç kilo taşır
Cevap: Merhaba efendim taşıma kapasitesi 150 kg olmaktadır.

Soru: 2D-3D-4D arasında mod farkı, boyut farkı ve motor farkı var anladığım kadarıyla. Ama tek motorlu, çift motorlu ve üç motorlu gibi hepsinin motor sayısı ayrı ayrı olmasına rağmen titreşim gücü nasıl üç çeşitte de aynı olabiliyor? Tek, çift, üç motorlu özelliklerinin asli amacı ve farkı nedir o zaman net olarak? (diğer soru cevaplardan yola çıkarak yazdım)
Cevap: Merhaba efendim modlar için motor farklılığı vardır titreşim gücü aynıdır. Mod farklılığından dolayı artı motor gerekiyor titreşim farkı telefon titremesiyle eş değerdir.

Soru: Alt karın Göbek çalıştırmak için hangi pozisyonda kullanmak gerekir.
Cevap: Merhaba efendim ürün tüm vucut etkilidir.

Soru: Dikey ve yatay hareket vermesi özelliği olarak ne fark var diğer modellerden zayıflatma etkisi mi fazla oluyor
Cevap: Merhaba efendim,2D; tek motorlu 3 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 77*46*13.5 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim 3D; Çift motorlu 5 Modlu Bluetooth özelliği bulunuyor Boyutu 84*50*21 CM Titreşim Modları; Salınım Yatay titreşim Salınım + yatay titreşim 4D; Üç Motorlu 7 Modlu Boyutu 46*76*23,5 cm Titreşim Modları; salınım doğrusaldır titreşim salınım + doğrusal salınım + titreşim titreşim + doğrusal salınım + titreşim +doğrusal Olmaktadır. Ürün güçleri titreşim kuvvetleri aynıdır.

Soru: Müzikli mi?
Cevap: Merhaba efendim bluetooth özelliği mevcut ordan acabilirsiniz.

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı Görsel Galerisi

Exclusive 3d Vibration Plate Titreşimli Spor Egzersiz Fitness Aleti Cihazı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü