Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Bu Ürünü Almalı Mı

Guzide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Şu Andaki Fiyatı 17120.5 Tl'den Satılmaktadır.

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Hakkında yaklaşık 141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Detaylı Açıklama

_x000D_
_x000D_
_x000D_

İzoly Exit i5-10400F 16GB 512SSD M.2 GDDR5 RX 580 8GB Ekran Kartlı Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı >_x000D_
_x000D_

Performans Testi: >_x000D_
_x000D_

Yüksek kaliteli ürünleri geniş fiyat çerçevesinde sunan İzoly'de bilgisayarlarımız en son teknoloji ile üretilmiştir ve hem kişisel hem de profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. >_x000D_
_x000D_

Özel ihtiyaçlarınıza uyan bir cihaz bulmanızı sağlamak için masaüstü ofis bilgisayarları, All in One'lar ve oyun bilgisayarları da dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. >_x000D_
_x000D_

Ek olarak, herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda size yardımcı olmaya her zaman hazır, bilgili ve arkadaş canlısı destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. >_x000D_

İzoly'den bir bilgisayar satın almak, teslimatıyla hızlı, olağanüstü müşteri desteği ile güvenilir, yüksek performanslı bir cihaz almak anlamına gelir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Ürününün Satıcısı, IZOLY Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc ürününü 17120.5 Tl'den Satılmaktadır.

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Kullanıcı Yorumları
17120.5 Tl ye satışta olan Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: tam bir fiyat performans bilgisayarı tavsiye ederim oğlum için aldım ETS2 oyunu yo gayet memnun
İsim: R** G**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İzoly

Yorum: ben aldım 1 ay oldu gayet güzel memnunum hakikaten parasının hakkınıveriyor LoL de aramda 350 FPS gördüm normal maçlarda 150 200 FPSalıyorum valorant 150 200 FPS alacak arkadaşlar düşünmesin ekran kartıayrı geliyor zarar gelmesin diye kutulama da harika herkese tavsiyemdir.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Cok sağlam geldi eşime hediye aldım bayıldı
İsim: Ö** A** Y**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Tam bir performans ürünü. Kargoya verilirken güzel paketlenmiş. çok beğendik.
İsim: f** t**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: harika şekilde geldi çok iyi güzel tavsiye ediyorum
İsim: G** D**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Kargo sorunsuz geldi. Kasa sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.
İsim: A** S**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre çok güzel. Sorunsuz kargo, paketleme özenli. Satıcıfirmaya teşekkür ederim.
İsim: Levent G.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Ürün elime hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştı.Paketleme gayet sağlam vegüzeldi.Ürünün performansı gayet güzel oyunları güzel kaldırıyor.Ayrıcaürün kurulumunu yaptığınız için çok teşekkür ederim yani ürün kurulu geliyor.
İsim: Lütfiye Y.
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldık fazlasıyla memnun, oyundan vazgeçemeyensevgililerinize alabilirsiniz kızlar 🙈
İsim: D** D** Ç**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Ürün bi arkadaşımın tavsiyesiyle aldım.Aynısını bi mağazadahesaplattırdım 41 bin küsur fiyat çıkarttılar ben ekran dahil 17298 TLye aldım hemde 1ms hızında anında algılıyor bilgisayar açılışı çokhızlı.Şimdiye kadar 2 kez güncelleme aldım gayet hızlı memnunum.
İsim: S** Ş**
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: çok güzel sağlam paketleme herkese tavsiye ederim parasını hak ediyor
İsim: b** d**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: 6 aydır 16 yaşında çocuk kullanıyor, şimdilik sorunsuz , teşekkür ederiz
İsim: k** D**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli bir ürün çok memnun kaldım tavsiye ederim 👍🏻
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Ürün cok güzel çalışıyor hayırlı işler
İsim: H** Ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çok hızlı kargo güzel paketleme eksiksiz ürün aynı denildigi gibiteşekkür ederim alacak olan varsa tereddüt etmeden alsın
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten harika bir bilgisayar..ürün tam bir günde geldi.. pazar akşamıaldım , pazartesi kargolandı ve salı öğlen elime ulaştı... ne yazıyorsao şekilde geldi kasada... tam 5 gün oldu geleli ve alacak olanlaratavsiyem... tereddütsüz alın...pubg mobile 50-60fps , valorant 195 fps ,forza horizon 4 140 ile 160 arası fps , forza horizon 5 aynı şekildeDevamını Oku
İsim: Hakan Ş.
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gayet çok güzel herkeze tavsiye ederim bu arada
İsim: R** E**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Arkadaşlar oyun bilgisayarı almak isteyenler gönül rahatlığıylaalabilirler bence f/p olarak alınabilecek en iyi kasa, spariş verdimertesi gün elime ulaştı. Ürün geldikten sonra arıyorlar buda çok iyikarşınızda bir muhattab bulabiliyorsunuz. Ekran kartını kendiniztakıyorsunuz YouTube da var çok kolay korkmayın takarsınız.
İsim: b** a**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: memnun kaldım
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: memnunuz tşk ederiz
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Üründen gayet memnun kaldım. 12965 e aldım. 2 günde 1550 arttıneredeyse. Erken aldığım için mutluyum.
İsim: A** Ş**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: ürün aşırı iyi şiddetle tavsiye c:
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: ekran karyi ayri geliyor. diger parcalari kurulu. sadece ekran kartiyerine takilacak. m2 ayrica hizini hissetiriyor. 16 gb tek ram i var. 2.slot mevcut. benim isimi fazlasiyla goreceginw eminim.
İsim: ö** k**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Ürün gayet iyi bir şekilde geldi teşekkür ederim
İsim: B** Z**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi ürün.
İsim: A** K**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: indirimde aldim guzel
İsim: B** İ**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Kalite ürün. Tavsiye ederim..
İsim: İ** Y**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Bu bilgisayarı birkaç ay önce sipariş etmiştim. Oyun oynamadığım için,oyuncular için performansını bilemem ama, önceki bilgisayarıma görekıyasladığımda, resmen şaşırtıcı bir hıza ulaştığımı gördüm. Bilgisayaranında açılıp, kapanabiliyor, hele internette beklemek diye bir şey yok.Harika bir şey bu! Sadece bunlar için bile, iyiki sipariş etmişimdiyorDevamını Oku
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: arkadaşlar merhaba bu ürünü 5 ay öncesi kadar aldım herhangi bir sorunyaşamadım üründen gayet memnunum alacak kisiler gönül rahatlığıyla alabilir
İsim: A** L**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Aldığımız üründen son derece memnun olduk. Ayrıca paketlemesi ve kargoişlemleri çok hızlı gayet memnun kaldık teşekkürler..
İsim: S** E**
Tarih: 16 Ekim 2023

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: valoranttan en düşük ayarda max kaç fps alır
Cevap: 200fps alırsınız

Soru: rx580 yazıyor başlıkta gtx 1650 4GB olarak mi geliyor
Cevap: Merhaba, ürün başlıkta yazdığı gibi RX580 8 GB ekran kartı ile gelmektedir efendim. Siparişinizi bekleriz. İyi günler dileriz.

Soru: işlemcinin ledli fanı ile diğer ledleri eşitlememizin imkanı var mı diğerleri farklı renkte yanıyor işlemcininki farklı renkte
Cevap: Merhaba işlemci fanı senkronize olmuyor efendim

Soru: 512gb M2 SSD nin markası nedir ve okuma yazma hızı kac
Cevap: Merhaba, IZOLY 512GB 2500MB-2000MB/s NVMe M.2 PCI-Express 3.0 Gaming SSD ile gelmektedir, iyi günler dileriz

Soru: anakart modeli nedir, ssd yi yukseltebiliyormuyuz, işletim sistemi nedir,
Cevap: Merhaba, İZOLY H510M anakart bulunmaktadır, ekstra ssd veya hdd ekleyebilirsimiz, Windows 10 deneme sürümü ile gelmektedir, iyi günler dileriz

Soru: Merhaba ürün içerisinde güç kablosu, ekran kartı ile monitör arasındaki mavi uçlu kablo vs tüm kablo teşkilatları ile birlikte geliyormu?
Cevap: Fişe tak çalıştır hazır olarak gönderiliyor efendim

Soru: Merhaba ekran kartı amdmi kendi markanızmı?
Cevap: Amd çipli İzoly markalı ekran kartı efendim.

Soru: ofis içinde uygun olurmu
Cevap: Merhaba evet efendim uygun olur

Soru: Ürünü şuan almak istersek ürün özelliklerinde yer alan bütün parçalar stokta bulunuyormu? (yani stokta kalmadığı için farklı bir parçayı takma durumu yaşarmıyız)
Cevap: Merhaba, özelliklerde belirtilen ürünler birebir gelmektedir, şuan baktığınız modelde bulunan parçalarda herhangi bir stok sorunu yoktur, iyi günler dileriz

Soru: merhaba ürün 10.Nesil İ5 Ve Rx 580 8 GB Mi ve ekran kartı tek fanmı çift fanmı
Cevap: Merhaba, evet efendim 10. nesildir. AMD Radeon RX 580 8 GB ekran kartı kullanılmıştır. Tek fanlıdır. İyi akşamlar dileriz.

Soru: merhaba kasadaki fandan yuksek ses gelmeye basladı fanı temizledik fazla toz cıtı ona ragmen yine yüksek ses çıkıyor suan garantisi var servise yollamayı düşünüyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba efendim, mesai saatlerinde bizimle iletişime geçerseniz ilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Soru: merhaba kaç adet RGB fan bulunuyor kasada
Cevap: Merhaba, üründe sadece egzoz fanı ve işlemci fanı mevcuttur, ekstra fan takabilirsiniz, iyi günler dileriz

Soru: Hocam orta seviye ayarlarda rdr2 ortlama kaç fps verir
Cevap: Merhaba 30-50 arası fps değerlerinde oynayabilirsiniz.

Soru: ürünün anakartında kaç tane ram girişi var
Cevap: Merhaba 2 adet ram slotu bulunuyor iyi günler dilerim

Soru: voltaj önemli mi ne kadar verip veremeyeceğimiz kasaya az veya fazla versek sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba, ürüne yüksek voltaj vermek zara verir, düşük voltajda sorunsuz kullanabilirsiniz, iyi günler dileriz

Soru: hdd yuvasi varmi acaba
Cevap: Merhaba, hdd yuvası mevcuttur efendim

Soru: Ürün Bağlantı Kablolarıyla Birlikte Kurulu Bir Şekildemi Geliyor Bas Çalıştır Mantığıyla.
Cevap: Merhaba ürün hazır birşekilde yanında sadece güç kablosu geliyor. İyi günler dileriz.

Soru: Pubg mobili 120 fps oynatırmı ?
Cevap: Merhaba,Pubg mobil emulatör üzerinden oynandığı için 60+ pubg steam versiyonunda ise 120+fps alırsınız efendim.

Soru: 100 hz monitor destekler mi
Cevap: Merhaba, Destekler efendim .İyi günler dileriz.

Soru: bazı fotoğraflarda ekran kartı küçük diğerinde büyük
Cevap: Merhaba, görsel 3D render çizim olduğundan özelliklerdeki ürünlere göre ürünü değerlendirin efendim, ekran kartı görselde temsili olarak görünmektedir. İyi günler

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc Resim Ve Fotoğraflar

Exit I5-10400f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb Ekran Kartlı Oyuncu Pc En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
MaviGöçer Bilgisayar & Tablet 0 10

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü