Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Fiyatına Göre Alınır Mı ?

LeylaGökyüzü

Bilgili
9 Ağu 2023
284
0
0
Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Alanlar Memnun Mu?
Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Güncel Fiyatı 18249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Memnuniyet Oranı Nedir?

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Hakkında yaklaşık 61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Ürünün Detayları

_x000D_

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Ürününün Satıcısı, Hattrick Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad ürününü 18249.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Kullanıcı Yorumları Nasıl?
18249.0 Tl ye satışta olan Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
61 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Daha önce de iki tane aldım, hediye olarak. Çok kolay kullanımı var, yer kaplamıyor. Gerçekten kullanacaklara tavsiye ederim.
İsim: E** G** Ç**
Tarih: 02 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: yaklaşık bir buçuk yıldır araştırıyordum. Xiaomi walking pad alacaktım ama hız vb yönlerden tatmin etmiyordu. bu ürünün yorumlarından etkilenip aldım. gerçekten iyi ki almışım diyorum. kaliteli, sessiz çalışıyor. hız arttıkça ses de biraz artıyor. memnun kaldım. çok hızlı kargolandi servis ertesi gün gelip kurulumunu yaptı
İsim: y** j**
Tarih: 23 Ekim 2022
Satıcı: Mutfak Dünyası

Yorum: Hızı süper ben cok arastırdımm motor gücü cok önemli oyuzden bu ürünü tercih ettim şimdilik güzel bakalım inşlh uzun süre kullanırım🥰
İsim: S** S**
Tarih: 05 Şubat 2023
Satıcı: MyBestPoint

Yorum: Çok güzel bir ürün alacaklara tavsiye ederim.
İsim: mehmet c.
Tarih: 10 Ocak 2022
Satıcı: BANCO

Yorum: Gerçekten ürün çok güzel teşekkür ederim iyki almışım müzik dinliyorum çok beğendik
İsim: N** D**
Tarih: 22 Kasım 2022
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Hızlı teslimat sorunsuz ürün teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Aralık 2022
Satıcı: ŞAHPA

Yorum: Sorunsuz geldi
İsim: F** O**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: Ürün gayet güzel paketlenip çok hızlı gönderildi .satıcıya tşk ederim , kurulumu için servis çağırdık bekliyoruz.
İsim: ş** k**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: AKNİSAN

Yorum: Pek yorum yapmam ama bu ürün hakediyor bence. Baştan anlatırsam kargolama hızlı ve güvenliydi. Kurulumda birşey yok zaten bir kaç vida ile ki ben 2 kolluğu takmadım gerek duymadığım için. Cardio için almıştım ve hızı koşmak için gayet iyi. 2 haftadır kullanıyorum alt komşumdan da ses konusunda bir şikayet gelmedi. Daha ne olsun 😊
İsim: B** G**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Üründen memnunuz, sağlam ve hızlı geldi
İsim: M** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2021

Yorum: Hattrick güzel bir marka onu bilyordum ancak almadan önce tereddütlerim vardı, ancak ürün kullandıkça daha çok seviyorum ses minimum alt kata ses gider mi diye düşünüyorsanız hiç sıkıntı olmaz kesinlikle alacaklara tavsiyemdir
İsim: Z** A**
Tarih: 01 Mart 2022
Satıcı: Velesbitcim

Yorum: almak isteyenler düşünmeden alabilir.
İsim: N** Y**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: çok kullanışlı.ozellikle dışarı çıkamadığım zamanlarda kullanıyorum.gebeligimde çok kullandım.
İsim: B** K**
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: Kullanışlı yer kaplamiyor
İsim: s** Ş**
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: BULUTTABUL

Yorum: severek kullanıyorum. hızlı teslimat. teşekkürler
İsim: M** B**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: 1 haftadır kullanıyorum memnun kaldım çok güzel, sessiz tek sıkıntısı sol tutunma kolunun vida giriş yeri kapalıydı
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Beğendimmmm
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2023

Yorum: çok abartılacak bir ürün deil
İsim: U** U**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: sessiz kosu yapilan bir urun
İsim: N** y**
Tarih: 02 Temmuz 2021
Satıcı: FORSAVM

Yorum: Gerçekten çok ses çıkarmıyor. Kullanımı oldukça basit.
İsim: N** D**
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: İki gün oldu alalı ve kullandım gelir gelmez. Hız 12 km ye kadar çıkıyor koşmak isteyenler için ideal ve kayma yapmıyor bant. Zamanla kayarsa bandı tekrar ortalamak mümkünmüş kitapçıgında yazdığına göre. Ben kasti olarak oynadım bandı sağa sola sorunsuz ayarlayabildim sonrasında. 6 Km ye kadar çok sessiz sonrasında ses artıyor normal olarak ancak yDevamını Oku
İsim: N** A**
Tarih: 23 Şubat 2022
Satıcı: ErlerAvm

Yorum: Ürünün hem fiyatı uygun hem de göründüğü gibi kaliteli bir ürün
İsim: İ** n** Ö**
Tarih: 07 Ocak 2022
Satıcı: FORSAVM

Yorum: Ev için ideal sessiz önerilir fiyatlar yüksek
İsim: T** A**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Basit bir ürün aslında güzel ama 5.0 ile bile yürürken bant kayıyor ve rahatsız edici ses çıkarıyor
İsim: E** A**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Ürünü aylardır kullanıyorum.problem yaşamadım.bu ürünü tercih etmenseniz en önemli etken yanlarındaki tutma aparatıydı.eğer onlar olmasa dengenizi kaybedince düşmeniz olasıdır.iyi ki tutmalı olan bir band tercih etmişim🙏eşim 1.80 boyunda üzerinde koşuyor.bir sıkıntı yaşamadık ebat konusunda da.yetkili servisinin olması ve kurulumununda servis taraDevamını Oku
İsim: M** S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Kasım 2022
Satıcı: ErlerAvm

Yorum: Her hangi bir app(uygulama) yok. Ve pause tuşu yok.. Ürün kalitesi gayet başarılı.
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: bant genişliği dar, surekli bant kayiyor, egim vs ozelligi yok, hız ayari icin tek secenek kumanda o da birim birim artidigi icin kullanissiz. yerim musait olsa asla almazdim bunu. yer sikintiniz yoksa kesinlikle almayin.
İsim: H** y**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürünü çok güzel paketleyip yollamışlardı satıcının ilgisi de çok iyiydi teşekkür ederim
Tarih: 21 Mart 2022
Satıcı: OVA MAGAZALARI

Yorum: Cumartesi sipariş verdim, Pazartesi geldi kurulumu da aynı gün yaptılar. Yorumları okuduğumda çok tedirgin olmuştum ama harika ürün satıcıya çok teşekkürler
İsim: f** k**
Tarih: 12 Aralık 2022
Satıcı: ŞAHPA

Yorum: Paketleme harikaydı hiç bir sorun yoktu ürünü çok beğendim kesinlikle tavsiye ediyorum yer probleminin olmaması çok iyi zarif hoparlör sistemi oldukça yüksek
İsim: y** E**
Tarih: 19 Mart 2022
Satıcı: OVA MAGAZALARI

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Sıkça Sorulan Sorular

Soru: elektriklimi
Cevap: Merhaba Evet.

Soru: Eğimlimidir ?
Cevap: Eğim bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba, ürünün menşei hangi ülke, üretici firma ve garantiyi veren firma?
Cevap: Menşei Çin'dir. Hattrick Türkiye-Spor Dünyası Garantilidir.

Soru: Merhaba siyah expert pro ile x2 arasında be fark vardır fiyat farkı var ama ayırt edemiyorum satıcı ikisinde de sizsiniz
Cevap: ikiside aynı üründür

Soru: Merhaba 90 kiloyum agırlık kapasitesi benim için uygunmudur teşekkürler
Cevap: Merhaba, Ürünümüzün taşıma kapasitesi 100 kgdır.İyi alışverişler.

Soru: Üründen sipariş vermek istiyorum ama hangi kargo firmasıyla çalıştığınızı öğrenebilir miyim
Cevap: MNG kargo efendim.

Soru: Merhaba! Üründe hız artırma tuşu mevcutmu yoksa aynı hız damı ayarlı
Cevap: Merhaba hız seviyesi mevcuttur.

Soru: merhabalar. ürünün kumandasını kaybettik. nereden temin edebiliriz
Cevap: Merhaba ; yetkili servisten temin edebilirsiniz . Malesef trendyol kuralları gereği telefonunu veremiyoruz . Kullanma kılavuzu veya garanti belgesi üzerinde telefonları bulunur

Soru: Teşekkür ederiz
Cevap: İyi akşamlar dilerim iyi günler de kullanın ürününüzü 🙋‍♂️

Soru: koşu yapılabiliyormu max hız nedir?
Cevap: Merhaba evet yapılabiliyor Hız : 1.0-10.5 km./Saat

Soru: Maksimum kaç saat çalışabilir tek seferde
Cevap: Merhabalar, yaklaşık olarak bir saat (bir saati geçmesi tavsiye edilmez) çalıştıktan sonra ürünü dinlendirmek lazım. Ev tipi bütün koşu bantlarının çalışma prensibi böyledir efendim.

Soru: x3 le farkı nedir ?
Cevap: Merhabalar, eğer hattrick expert pro serisi için soruyorsanız ithalatçı firma renge göre isimlendirme yapmış, expert pro ların bütün renklerinde özellikler aynıdır efendim.

Soru: Merhaba fırçasız motor özelliği nedir acaba
Cevap: Fırçasız motorların, fırçalı motorlardan farkı; yüksek hıza sahip olmaları, torkları fazla, elektriksel gürültü meydana getirmez, sessiz çalışır, uzun ömürlüdür ve bakımları kolaydır. Bu özellikleri sayesinde kullanma alanları geniştir.

Soru: otomatik eğim var mı adanada servis mevcut mu kurum icin
Cevap: Merhaba Otomatik eğim yoktur.

Soru: merhabalar İzmir de yetkili servisi var mı almak istiyorum
Cevap: Merhabalar, evet var efendim. (spordunyasi com tr) adresinden sayfanın en alt kısmında bulunan teknik servisler sekmesinden bulunduğunuz ildeki yetkili teknik servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Soru: Merhabalar Ürün resimdeki gibi gri renk olarak gelir değil mi?
Cevap: Görselde yanlışlılık var efendim ürün kahverengi

Soru: merhaba elektrik çok harciyormu acaba bilginiz varmi bu konuda ?
Cevap: Merhaba yeni nesil koşu bantları tasarruf şeklinde üretilmektedir.

Soru: Kurulum ücretli mi
Cevap: Merhabalar, yetkili teknik servislerden randevu oluşturup ücretsiz kurulum hizmeti alabilirsiniz efendim.

Soru: Taşıma kapasitesi 100 kg diyor 110 kg olan birisi kullanamaz mı peki 110 kg olan kişi bu üründen almasın mı
Cevap: Merhaba 120 kg ya kadar bir sıkıntı olmuyor efendim

Soru: Bant genişliği net olarak nedir
Cevap: Merhaba bant genişliği 40-50 cm'dir

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad Görsel Galerisi

Expert Pro 3 Hp Yeni Nesil Koşu Bandı Walkıng Pad En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü