Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun En Ucuzu Nerede Bulunur?
Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Şu Anki Satış Fiyatı 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Memnuniyet Durumu Nedir?

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Hakkında yaklaşık 2193 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Teknik Bilgiler

_x000D_
Mara Takma Kirpik - Magnetic Eyes Mıknatıslı Kirpik Maksimum Yoğun Siyah_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Ürününün Satıcısı, Mara Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun ürününü 249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun En Son Yapılan Yorumlar
249.0 Tl ye satışta olan Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2193 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: İpek kirpik taktırıp pişman olan biri olarak tesadüfen bulup aldım iyi ki de almışım o kadar güzelki ilk başta takamadım şimdi elim alıştı mükemmel duruyor indirimden yine aldım kesinlikle alın
İsim: İ** ç** K**
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mara Kozmetik

Yorum: Tek geçerim harıka hep stokluyorum❤❤
İsim: Sermin K.
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: İpek kirpik yaptırmaktan kirpiklerim döküldü okdr kolay takılması varki bayıldım kurtarıcım oldu resmen ve takma kirpik gibi asla batmıo kaymıyo düşmüyo çok kullanışlı iyiki almışım
İsim: G** A**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Kullandığım bir üründü çok memnunum iyi ki keşfettim indirimde görünce alıyorum hemen
İsim: M** S**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Harika stok yapıcam
İsim: E** Ç**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Satıcı: Defne E-Ticaret

Yorum: Merhabalar ben ipek kirpik yaptırıyordum sonra hep dökülme yaşadığım için her zaman kullanabiliceğim pratik bir şey arıyordum sonra bu ürünle karşılaştımm iyikiii bende ilk aldığımda takmayı beceremedim hatta niye aldım filan dedim ama sonra rimel sürdüğümde takabildim rimel sürmediğinizde gözde durmuyor arkadaşlar ama rimel sürdüğünüzda çok güzelDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Ayyy bayıldım yıllardır İpek kirpik ve takma kirpik takan biri olarak boşuna uğraşmışım çok beğendim ve çok pratik kirpiklere ağırlık yapmıyor harika 👌🏼 indirimden yine sipariş verdim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: ben daha önce yapışkanlı kirpikle gözümü yapıştırıp acillik olmuş biri olarak çok kullanışlı buldum çok beğendim ben takabildiysem herkes takar diye düşünüyorum😅 hızlıda geldi satıcıya teşekkürler makyaj yapmadığım zamanlarda tak çık yapıyorum makyaj yaptığımda da rimel kullanmıyorum bunu takıyorum yine alıcam
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel tam beklediğim performansı sağladı 3.alışım ilginiz için teşekkür ederim
İsim: Ö** K**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: İndirimden almıştım gayet iyi. 6/7 aydır kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim
İsim: B** D**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Rimel kullanmayı ve çıkarmayı sevmiyorum. Bu yüzden almıştım. Çok kurtarıcı günlük çok rahat kullanabilirsiniz. Anında makyaj yapmış gibi oluyorsunuz 👍
İsim: İpek T.
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: ya var ya annem bile bayıldı ne kadar doğalmış ipek kirpiğe bin basar dedi pıt diye de yapıştırdım harikaaaaaa gerçekten gönül rahatlığıyla alabilirsiniz kızlarım
İsim: c** d**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Kendimi mutlu etmek için aldım çok mutlu oldum gayet kaliteli bir ürün teşekkür ederim.
İsim: S** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Aralık 2022

Yorum: muhteşem her zaman alırım ve 2 tane sipariş verdim hediyeniz için de ayrı teskkur ederim 😍
İsim: y** k**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Harika sürekli stok yapıyorım
İsim: F** İ** d**
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Doğal duruyor
İsim: M** B**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: harika takma kirpik takmaya gerek kalmiyor resmen kızlar
İsim: ö** d** k**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Yorumları okuyunca takamazsam diye tereddüt etmiştim ama eliniz çabuk alışıyor ben kalitesini beğendim tavsiye ederim ❤
İsim: Kübranur A.
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Bayıldım severek kullanıyorum zaten ve stok yapıyorum
Tarih: 25 Ekim 2023
Satıcı: Marko Süpermarket

Yorum: Muhteşem alın aldırın satıcı çok ilgili
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Aralık 2022

Yorum: Çok iyi bayıldım stokladığım bir ürün
İsim: Ş** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Satıcı: DISCOUNT STORE

Yorum: Bi ürün alıp aşık olup stok yaptım kullanımı çok kolay ve sağlam paketlenmişti
İsim: F** B**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: sürekli kullandığım bir ürün stokladim
İsim: G** D**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Kac kere aldım bilmiyorum artık stoklamaya basladim. ipek kirpikle hiiic ugrasmayin :)
İsim: A** Ö**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Sürekli kullandığım stokladığım ürün tavsiye ederim harika duruyor 🌸
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Kirpik delisiyim ve çok hoşuma gitti sürekli ipek kirpik yaptirmaya fırsatım yok ve taktirnasi ayrı ar bakımı ayrı 40.50 aldım iyiki almisim.
İsim: S** Y**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: BAYILARAK KULLANIYORUMM STOKLADIMMM
İsim: m** u**
Tarih: 29 Haziran 2024
Satıcı: DISCOUNT STORE

Yorum: hic makyaj yapmayan biri olarak takmakta biraz zorlaniyorum ama zamanla alisirim gibi kirpiklerin sag sol baya uzunluk farki var ama zaten oldukca uzun olduklari icin kisaltarak cozum bulunabilir ozel gun icin almistim isimi gorecek ozenli paketlenmisti tesekkur ederim
İsim: A** P**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Çok iyi durdu
İsim: B** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: ben gerçekten çook memnunum, bu 2.kutu kullandığım, ilkinden sonra bolca yedek aldim hatta arkadaşlarımada hediye ettim onlarda çok memnun. kurtarici bir ürün bazen makyaj bile yapmıyorum takıp çıkıyorum. takmasıda oldukça pratik.
Tarih: 28 Eylül 2022

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba rimel sürmeden önce mi takacaz yoksa rimel sürdükten sonra mı takacaz
Cevap: Merhabalar iki şekilde de kullanabilrsiniz efendim.

Soru: Merhaba mıklalıtısı tek ortada mı yoksa yaygın şekilde sonlarındada var mı
Cevap: Merhabalar tek kirpikte 2 adet mıknatıs var yaygın şekilde yani

Soru: ne kadar kalıcı
Cevap: merhaba min 6-7 aydır

Soru: ürün gorseldeki gibi geliyor değil mi cuma günü satin alacağım dümdüz istemiyorum kısa uzun yoğun istiyorum öyle değil mi🙂
Cevap: Merhaba ürün görselde gördüğünüz gibi gönderim sağlıyoruz sağlıklı günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ikinci defa alıcam ama orta yogun almıştım önce şimdi maksimum yoğun mu daha uzun ve yoğun yoksa extra yoğun olan takma kirpik mi daha uzun veya yoğun
Cevap: Merhabalar Maksimum yoğun en yoğun olanı efenim

Soru: merhaba ürün düzenli ve doğru kullanımda ne kadar kullanılabilir süresi varmıdır ortalama bir zaman dilimi verebilirmisiniz
Cevap: Merhaba, temiz kullanım da birden fazla kere kullanım sağlayabilirsiniz. Kişiden kişiye değişeceği için, rakam veremiyoruz.

Soru: En yogun olan hangi ürününüz
Cevap: merhaba, maxımum yoğun kirpik modelimizi tercih edebilirsiniz. sevgiler🌼

Soru: hangi kirpiğin hangi göze takılacağı sağ sol üstte alta takılacağı belirtiliyor mu
Cevap: Merhaba, Sağ ve sol olarak ayrılmaktadır Sevgiler 💐

Soru: Kaç tane mıknatıs var alt üst olarak sormuyorum yan yana kaç tane mıknatıs var bir kirpikte ??
Cevap: 2 ader miknatiz var efendim yeterli gelir kesinlikle

Soru: Merhaba ipek kirpikten sonra kirpiklerim döküldü hep bunu kullanabilirmiyim yani durur mu gözümde
Cevap: Kirpiklerinizin tamami dokulmedi ise sikintisiz bir sekilde durur efendim. Miknatisli kirpikte en kaliteli urun mara dir

Soru: Açtığım da yoktu nasıl olcak görüşlerinizi bekliyorum
Cevap: efendim üstteki mıknatıs üzerine kaymış olma ihtimali çok yüksek

Soru: merhaba suya dyanıklımı havuzda denızde çıkarmadan kolanabılırmıyız?
Cevap: Merhabalar Ürün resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Soru: merhaba sadece göz kenarına mi oluyor tamamına takılmıyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, şuan mesai saatleri dışındayız. Hafta içi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 09:00-15:00 saatlari arasında sorularınızı yanıtlayabiliriz.

Soru: Sağ kirpik mıknatısı birbirine yapışmıyor ucu havada kalıyor yardımcı olur mısınız
Cevap: Merhaba, Ürün ile ilgili görsel iletebilir misiniz lütfen Sevgiler 💐

Soru: Ürünümü şimdi teslim aldım fakat 3 tane kirpik var şakamı bu ?? Eksik ürün gönderilmiş lütfen yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba, Kirpikler bazen kutunun içerisine düşebiliyor mıknatısından çıkıp. Kutunun içini kontrol edebilir misiniz lütfen. Sevgiler ❤

Soru: nasıl yapıştıriliyor bisey kullanmaya gerek yok diyorsunuz ama kesinlikle tutmuyor
Cevap: Merhabalar efendim kullanım videolarından izleyebilirsiniz

Soru: Merhaba eski güzel olan kirpiklerden gelicek değil mi dümdüz kesilenden gelmesin lütfen
Cevap: Merhaba, Eski kirpigimize döndük efendim. Sevgiler 💐

Soru: Yeni serisi çok çok kötü bir an önce eskiye dönün lütfen
Cevap: Merhaba, Ürün hakkındaki şikayetleriniz pazarlama birimine iletilmiştir efendim. Sevgiler.

Soru: İki mıknatıs oldunu söylemişsiniz diğer satıcılara
Cevap: Merhabalar, evet her bir kirpikte iki tane mıknatıs bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar tek kirpik te çift mıknatıs varmı tek mıknatıslımı
Cevap: Merhabalar, tek kirpikte çift mıknatıs bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun Detay Resimler

Eyes Mıknatıslı Takma Kirpik Maximum Yoğun En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Didem Kozmetik 0 12

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü