Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört En Düşük Fiyat Nerede ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Bu Ürünü Almalı Mı?
Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Şu Andaki Değeri 199.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Gerçekten İyi Mi?

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 311 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Teknik Açıklamalar

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, Sweetline Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört ürününü 199.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört En Son Yapılan Yorumlar
199.99 Tl ye satışta olan Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
311 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: tek kelime ile BA-YIL-DIM harika asla almaktan çekinmeyin ever bol oversize seviyosanız bi beden büyük alın
İsim: E** n** l**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: SWEETLİNE

Yorum: abi kalitenin dibi baskısı kaliteli duruyo çabuk sokulecegini düşünmüyorum yani 125 TL nedir agaa alın aldırın her kombine mükko oversize bı tshirt s beden aldim bu kadar büyük gelmez diye düşündüm ama yinede cok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kendi bedeninizi alın bence ben bir beden buyuk aldım bol oluyor onun dışında kumaş kalitesi güzel
İsim: S** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel 1 beden küçük alın bence ben öyle yaptim tam oldu
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: çok güzel bol dursun istiyorsanız bir büyük beden alın
İsim: E** C**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Ürün Çok Hoşuma Gitti
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: 1 beden buyuk alin kumasi cok iyi
İsim: M** ç**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: urun baya iyi yorum yom die endise etmistimdee guzleeer bayaa uyiiii
İsim: İ** y**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi geldi. Boyum 175 kilom ise 57 bol giyinmeyi sevdiğim için XL aldım. L bile alınabilirmiş ama bu şekilde de çok güzel oldu. Kaliteli duruyor. Başka yerlerden aldığım ürünlerde etiket dahi olmazdı ama bunda var etiketi. Alın bence üzerimde baya iyi durdu. Bu tişörtü almamın en büyük sebeplerinden biri futbol formasına benzeDevamını Oku
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: kalın geldi yazlık değil ama çok guzel kaliteli
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: yaka kısmı biraz garip ama güzel
İsim: A** K**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: salaş istiyorsanız bir beden büyük aldin
İsim: E** Ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: kumaşı ve baskısı güzel
İsim: İ** Y**
Beden: Boy:155cm

Yorum: şık duruyor üzerinizde

Yorum: tişört çok güzel ama kalitesi kötü başka sorunu yok
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: kumaş kalitesi ve baskısı fiyatına göre oldukça iyi. oversize bir ürün zaten kendi bedeninizi almanız yeterli
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Boyu biraz uzun
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: ürün 2 gün içinde geldi baskısı dikişi güzel rengi göründüğü kadar koyu lacivert değil daha canlı bol ve uzun bir t-shirt ben beğendim

Yorum: Ürün çokkk güzel çok yakıştı tereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: A** S**

Yorum: cok hızlı geldi kaliteli bi malı var bi tik iç gösterir gibi ama sorun değil
İsim: M** T**

Yorum: fiyat performans ürünü

Yorum: tiosrt asiri iyi 500 de olsa verirdum o parayi o kadar guzel
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel ama baskı boyu aynı değil

Yorum: fp ürünü baski güzel kumaşı pek sevemedim ama alinir
İsim: s** K**

Yorum: kaliteli duruyor güzel
İsim: S** A**

Yorum: çok çok çok güzel bi ürün😻

Yorum: Salaş bişey bekliyordum normal kumaş geldi ama çok güzel alın aldırın paketlemede güzeldi kargo hızlıydı satıcıya teşekkür ederim🤍
Beden: Boy:159cm

Yorum: Göründüğü gibi geldi çok beğendimm

Yorum: Ben çok beğendim kalitesi falanda beklediğimden iyi geldi kolları uzun görünüyor ama bu kadar uzun değil dirseğe kadar geliyor ama kol uzunluğu iyi bence fiyatına göre çok güzel
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: kumaşı harika ayrıca baskıları da yıkayınca çıkacak türden değil
İsim: Elvan Y.
Tarih: 03 Eylül 2024

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Ürüne Dair Sorular

Soru: boy 143 kilo 31
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz beden ölçülerine uygun beden elimizde bulunmamaktadır.

Soru: Kumaşı soluklu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Reklamlarınızı en optimize şekilde sizin için yönetiyoruz ve w e b s a y f a n ı z ı profesyonel şekilde kuruyoruz . Yoksa siz hala w e b s a y f a n ı z ı kurmadınız mı? e/a/s/y/d/i/j/i/t/a/l .(c/o/m)

Soru: urun hangi sehirden geliyor??
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İzmir den gönderim sağlanmaktadır.

Soru: xl kaç kiloyo kadar uygu acaba
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: 1.40 boy 29 34 kilo arası hangi beden olir
Cevap: İyi günler ürünlerimiz oversizedır en küçük bedenimiz small bedendir ama size büyük gelecektir.

Soru: 11 yaş 37 kilo hangi beden olur acaba?
Cevap: Iyi günler en küçük bedenimiz s beden o da büyük gelecektir.

Soru: ürünün boyu nedir?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz.

Soru: Reklamlarınızı en optimize şekilde sizin için yönetiyoruz ve w e b s a y f a n ı z ı profesyonel şekilde kuruyoruz . Yoksa siz hala w e b s a y f a n ı z ı kurmadınız mı? e/a/s/y/d/i/j/i/t/a/l .(c/o/m)

Soru: unisex mi acaba?
Cevap: Ürünlerimiz unisex standartlarındadır.

Soru: kilom 52 boyum 159 sizce hangi beden bana uygundur
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz Bilgilere Göre S Beden Uygun Olucaktır.

Soru: gorseldeki beden nedir
Cevap: görselde ki ürün m bedendir.

Soru: modelin üstündeki beden nedir

Soru: s alsam dar olmaz değilmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dar veya kısa olmaz ama large bedende tercih edebilirsiniz.

Soru: kumaşı ne pamuk mu
Cevap: Pamuk polyester.

Soru: bi arkadasima alicam erkek olurmu acaba yoksa sadece kiz icinmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. T-shirt modellerimiz unisextir tercih sizin.

Soru: Merhabalar normalde S beden giyiyorum fakat oversize olmasını istiyorum hangi beden almalıyım?

Soru: s ve m nin boyutu kaç cm

Soru: modeldeki hangi bedem

Soru: boy 1 55 kilo 45 s beden urununun kolları görseldeki gibi uzun mu olur
Cevap: İyi günler kol boyları uzundur s beden tercih edebilirsiniz

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört Ürüne Ait Fotoğraflar

Fantastıc Süprem T-Shirt - Lacivert Baskılı Oversize Bisiklet Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü