Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral En Ucuzu Nerede Bulunur

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Fiyatına Göre Alınır Mı?
Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Şu Andaki Fiyatı 510.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Hakkında yaklaşık 447 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Ürünün Detayları

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Ürününün Satıcısı, NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral ürününü 510.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Kullananlar
510.9 Tl ye satışta olan Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
447 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok güzel yumuşacık ve renk vermesi tatlı
İsim: E** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: L'Oreal

Yorum: Bayıldım,fiyatı çok pahalı indirim takip edin kızlar bayağı uyguna aldım ben 💓
İsim: n** t**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: yumuşacık, kadifemsi bir yapısı var.surumu cok kolay.parlaklik ve renk cok iyi.
İsim: d** m** d**

Yorum: En sevdiğim dudak ürünüm gerçekten rengi, dokusu ve kokusu harika 🥰
İsim: Dilara S.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Muhteşem bir yumuşaklık
İsim: T** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: mükemmeeeel tek kelime ile diğer renklerini de alacağim kesinlikle sürülüsü çok rahat dudağınızdan kayıp gidiyor yapisi yok gibi yumusacik asla yapis yapis bi yapisi yok benim için o çok onemliydi yoğunluğa göre renk değişiyor az sürünce de çok güzel çok sürüncede çok güzel yapisi rengide cok tatlis pembis pembis tam bir dudak rengi parıl parıl parDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Ürünün 03 rengini almıştım. Çok beğendiğim için diğer renklerini de alayım dedim indirimdeyken hemen 04 rengini de kaptım. Bu da diğeri gibi harika 🤩 🥰
İsim: Meryem Ö.
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Severek kullanıyorum dogal bi renk
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir parlaklık. Harika tatlı doğal bir renk. Bayıldım..
İsim: E** A**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Yapısı o kadar güzel kiii her rengini almak isteyeceksinizz bu yazın favori dudak ürünü!! Hem dudağım renklensin, hem nemlensin, hem parlasın tek ürün!!
İsim: A** S** Y**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: sürekli alıyorum
İsim: B** D**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Sevdimmmm. Simsiz bu arada. İndirimde kapın kızçeler
İsim: Gülbahar A.
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Yumusacik ve kalici
İsim: M** U**
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün ve tek kat sürüşte bile etkili, bundan sonra favorim 😍😍💕💖
İsim: Sariye G. Ö.
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Cok güzelll
İsim: Y** l** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: cok güzeel bir ürün
İsim: A** d**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok tatlı ve güzel bir rengi var soft dudak komboları için birebir
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Muhteşem kokusu dokusu duruşu daha önce neden almadım dedirtti
İsim: K** Y**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Nyx kalitesi ve farkı
İsim: E** M**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: güzelllll🫠
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim kesinlikle çok iyi senelerdir aradığım o muhteşem rengi buldum😍❤❤
İsim: A** Ö**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Bayıldımmm çok iyi

Yorum: 254e aldım ve yapısı çok hoş diğer renklerinide almayı düşünüyorum ❤
İsim: S** Ş**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün yapısı dokusus mükemmel kargolama hızı da süperdi ertesi gün geldi
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Kızlar efsane bir parlaklık veriyor hem nemlendirmesi harika renk olarak 04 aldım çok güzel durdu
İsim: Sena Ç.
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Harikaaaaaaa bayıldımmmm
İsim: Z** C**
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Beklediğimden daha pembe bir renk ama nemlendirmesi çok güzel
İsim: D** Y**

Yorum: Rengi, dudakları canlı parlak gösterişi, sürümü ve kremsi dokusuyla kesinlikle bu fiyata değer diyorum. Çok pahalıydı evet ama şans vermek istedim pişman etmedi kesinlikle
İsim: M** Ş**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: Rengi çok güzel, diğer renkleri de alıcamm
İsim: L** M**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün
Tarih: 23 Mart 2024

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 11 numarası ne zaman stoğa giricek?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba diğer uyg. 11-in a mood için stok açmışsınız burada da açılacak mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Kaç ml acaba?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün 11 ml'dir. Teşekkür ederiz.

Soru: Bunlar harika
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin beğenilmesine çok sevindik! Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral, hem bakım yaparken hem de dudaklarınıza ışıltılı bir görünüm kazandırmak için özel olarak tasarlandı. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli, herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bize yazmaktan çekinmeyin. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba nyx fat oil 11in stoğu ne zaman yenilenir acaba
Cevap: Merhabalar, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ilgili ürünümüzden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: bu ürün için dudak kalemi önerisi yaparmısınız
Cevap: Merhabalar, İlgili ürün için dudak kalemi önerisi yaparken, kişisel tercihler ve beğeniler önemlidir. Ürünlerimizin renk skalası görseller ve açıklamalar kısmında yer aldığından, tercih edeceğiniz dudak kaleminin rengini seçerken bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, ilgili ürünün kendi tonlarına uygun bir dudak kalemi seçmek, daha uyumlu bir görünüm sağlayabilir. Mağazamızdaki ürün danışmanı bölümünden cilt tonunuza ve tarzınıza uygun dudak kalemleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Çok güzel bir ürün
Cevap: Merhabalar, Olumlu geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. İlgili ürünümüzü beğenmenize sevindik. Size daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Bir sonraki alışverişinizde de memnuniyetle yardımcı olmayı umuyoruz. Teşekkür ederiz.

Soru: Gerçekten çok mükemmel bir ürün rengi efsane kalıcığı efsane nyx ailesine teşekkürler 🤩
Cevap: Merhabalar, Güzel yorumunuz ve memnuniyetiniz için çok teşekkür ederiz. İlgili ürünün sizin beklentilerinizi karşılaması ve memnuniyetiniz bizim için büyük önem taşıyor. Her zaman yüksek kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz ve sizin gibi değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri bizi motive ediyor. İleride de beğeneceğiniz ürünlerimizle hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, 03 rengi ne zaman stoğa gelecek?
Cevap: Merhabalar, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ilgili üründen güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 3 nosu ne zaman gelicek
Cevap: Merhabalar, mağazamızı takip ederek stoktaki ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba açıldıktan sonra ki kullanım süresi ne kadar
Cevap: Merhabalar, Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral ürünümüzün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Keyifli kullanımlar dileriz. Teşekkür ederiz.

Soru: 11 in a mood rengi ne zaman gelir acaba stoğu
Cevap: Merhabalar, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. Loreal mağazamızı takip edebilir ve ilgili üründen güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar çok guzel gözüküyor, kalıcılığı ne kadar acaba?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün 16 saate kadar kalıcılığı hedeflemektedir. Teşekkür ederiz.

Soru: Kalıcılık var mıdır
Cevap: Merhabalar, Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral ürünümüz, dudaklarda uzun süre kalıcılık sağlamak üzere formüle edilmiştir ve 16 saat kalıcılığı bulunmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Kesinlikle mükemmel dokusu,kokusu hepsi mükemmeldi herkese tavsiye ediyorum makyaj çantanızda olmalı kesinlikle
Cevap: Merhabalar, Güzel yorumlarınız ve memnuniyetinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral'ın dokusu ve kokusu gibi özelliklerinin beğenilmesi bizi çok mutlu etti. Makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmasından dolayı gurur duyuyoruz. Ürünümüzü tavsiye ettiğiniz ve bu pozitif geri bildirimi bizimle paylaştığınız için tekrar teşekkür ederiz. Başka sorularınız veya merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Teşekkür ederiz.

Soru: bunlar harika bişey
Cevap: Merhabalar, Beğeninize layık olduğumuzu duymak bizim için büyük bir mutluluk. Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral, günlük kullanımınızda dudaklarınıza parlaklık ve bakım sağlamak için özenle tasarlanmıştır. Umarız bu ürünü kullanırken memnuniyetiniz devam eder. Diğer ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz, sizi her zaman bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Teşekkür ederiz.

Soru: cidden çok güzel bir ürün sürekli stokluyorum çok memnunum ✨
Cevap: Merhabalar, Olumlu geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. İlgili ürünümüzden memnun kalmanız bizi mutlu etti. Sizi tekrar mağazamızda görmekten memnuniyet duyarız. Teşekkür ederiz.

Soru: 11 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ilgili ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 11 numara için gelince açılır demişsiniz ama stok kesin yenilecek mi? Ona göre başka numarasına bakacağım. Kesin yenilecekse bekleyeceğim.

Soru: NYX fat oil slick click parlatıcı dudak balmı 04 going viral dudakda çok güzel his bırakıyor yapış yapış değil çok güzel alın aldırın
Cevap: Merhabalar, Geribildiriminiz için çok teşekkür ederiz. İlgili ürünün kullanım deneyiminizin olumlu olması bizleri memnun etti. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, başka sorularınız veya merak ettikleriniz olursa buradayız. Teşekkür ederiz.

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral Detaylı Resimler

Fat Oil Slick Click Parlatıcı Dudak Balmı - 04 Going Viral En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü