Fbq2494 Erkek Kol Saati Bu Ürünü Almalı Mı ?

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Fbq2494 Erkek Kol Saati Ürün Alınmaya Değer Mi?
Fbq2494 Erkek Kol Saati Şu Anki Fiyatı 2818.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fbq2494 Erkek Kol Saati Alanlar Memnun Mu?

Fbq2494 Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Fbq2494 Erkek Kol Saati Detaylı Açıklama

Fbq2494 Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, Fossil Fbq2494 Erkek Kol Saati ürününü 2818.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Fbq2494 Erkek Kol Saati Kullanıcı Yorumları Nasıl?
2818.8 Tl ye satışta olan Fbq2494 Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Saati eşim için düğün hediyesi olarak aldım bayıldım saate çok kaliteli ve şık görünüyor
İsim: H** Y**
Tarih: 11 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Oğluma doğum günü hediyesi olarak aldım çok şık kesinlikle çok memnun kaldım oğlumda çok beğendi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: F** K**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Eşime aldık cok beğendi hafif be guzel bi saat tavsiye ederiz
İsim: k** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ocak 2022

Yorum: oğluma aldım çok sevdi
İsim: A** Ö**
Beden: 24 Haziran 2022

Yorum: Sevgilime hediye olarak aldım. Çok kaliteli. Hiç düşünmeden alabilirsiniz👍🏼
İsim: N** A**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: çok beğendim hem spor hem klasik eşim için aldım oda kesin beğenir kordonu silikon ama kadife tok bi duruşu var tavsiye ederim ☺ kargoda çok hızlıydı iki gün içinde elime ulaştı 👍
İsim: EMİNE T.
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendik çok yakışıyor ona ne taksa yakışır zaten yakışıklım benim
İsim: B** Ç**
Beden: 31 Ocak 2022

Yorum: Aşşıırı iyi erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım silikonlu kordonuna bayıldım kadifemsi bi yapıda bu fiyata olabilcek en iyi diyebilirim satıcıya hediye olduğunu ve acil olduğunu söyleyince hemen yola çıkardılar ayrıca teşekkür ediyorum 🌸🌸🌸
İsim: Sevdanur K.
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: Bayıldım harika eşim için aldım çok kaliteli duruyor
İsim: Y** D**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi olarak indirimdeyken aldım. Paketlenmesi çok güzeldi hiçbir çizik sorun yok. Garantisi faturası her şeyi içinde geldi.
İsim: S** C**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: ürün çok şık ve kaliteli iç fonksiyonları hepsi aktif aklımızda soru kalmadan alabilirsiniz. Ben kendime aldım babanıza ve erkek arkadaşınıza alabilirsiniz
İsim: B** O**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Harika nişanda damada taktık. Takmaya kıyamıyor
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: Abime aldık çok beğendi çok güzel
İsim: Yasemin G.
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: ürün çok kaliteli gözüküyor erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım inşallah oda beğeniiirrrr
İsim: s** ö**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: saati oğluma hediye aldım cok beğendi ürün elimize cok hızlı ulaştı teşekkürler.
İsim: M** A** Ö**
Tarih: 06 Aralık 2021

Yorum: Fiyatı uygun, kargo hemen geldi ve paketleme süper. Saat zaten harika bişey. Tavsiye ederim.
İsim: İ** İ**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Harıııkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa😍😍😍😍😍erkek arkadaşım doğum günü aldamı bayıııldııık😍😍😍❤❤❤❤❤saat ve saat den çok teşekkür ederim ❤🙏🏻çok güzel paketleme yaptılar😍
İsim: Y** F** H**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: çok güzel kaliteli eşim çok beğendi
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Saati eşime hediye olarak aldım görselde göründüğü gibi hatta büyük bile paketlemesi güzeldi teşekkür ederim.
İsim: N** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: nişan hediyesi olarak sevgilime aldım çok beğendi teşekkürler
İsim: G** T**
Beden: 13 Ocak 2024

Yorum: O kadar çok memnun kaldım ki çok mutlu oldum tam istediğim gibi paketleme harika garanti belgesiyle birlikte teslim edildi deretdütsüz bir şekilde herkes alabilir mükemmel ötesi çok teşekkürler
İsim: Seher B.
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Sevgilime aldım kordon toz tutuyor bileğinize
İsim: T** C**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: Fossil kalitesi
İsim: İ** k** B**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Kardesime hediye olarak aldim ve cok severek kullaniyor:)
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel ve şık saat.Spor bir görünümü var.Tavsiye ederim.Çabuk geldi.
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: hediye ettim silikon kayış olmasına rağmen beğenildi mat ve tozlu durmuyor iyi ki almışım
İsim: Y** T**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: Şık duruyor
İsim: Kenan Ö.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Sevgilime hediye olarak aldım, kendini belli eden bir saat. Ne çok büyük, ne de çok küçük. Kesinlikle öneriyorum 🥲
İsim: İ** Ç**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: kesinlikle harika bir ürün tavsiye ederim..
İsim: F** A**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: A** T**
Tarih: 29 Aralık 2022

Fbq2494 Erkek Kol Saati Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kordon kisaltilabilyomu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Sabit ölçüde olup orijinalliği bozulabileceği için küçültülememektedir. Bilgilerinize.

Soru: büyüklüğü nasıl acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. İlettiğiniz ürünün Kasa Çapı: 45 mm dir. Bilgilerinize.

Soru: iç mekanizması çalışıyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Fonksiyonlar: 24 Saat, Gün Takvim: Evet bilgilerinize.

Soru: Merhaba En kısa zaman içinde gönderir misiniz rica etsem? Ayrıca garanti belgesi de geliyor dimi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Tahmini 5 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Öncesi temin edilmesi durumunda daha erkende gönderilebilecektir. Bilgilerinize.

Soru: Havuzda su geçer mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 5 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: zaman göstergelerinde fosfor var mı acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Üründe fosfor özelliği mevcuttur. Bilgilerinize

Soru: Ürün garantili mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Saatin bezeli hareketlimidir teşekkürler
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Sabittir. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba, ürünü kişiselleştirebiliyomuyuz?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Trendyol mağazamızda kişiselleştirme uygulamamız bulunmamaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba, kendi online sitenizde bu ürünlerde kişiselleştirme söz konusu.. burda da not olarak düşsek kişiselleştirilebilir mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Trendyol mağazamızda kişiselleştirme uygulamamız maalesef bulunmamaktadır. Bilgilerinize.

Soru: merhaba ürün orjinal mi acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize.

Soru: kararma yapar mi acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürün metaryeli çeliktir. Ürünün kimyevi madde, ter, su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir. Herhangi üretimsel sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

Soru: kasa çapı nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 45mm 'dir. Bilgilerinize

Soru: Saatin arkasında beyazlık var
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Mevcut siparişiniz üzerinden soru ve taleplerinizi iletmenizi rica ederiz. Bİlgilerinize

Soru: Saate farklı kordonlar takılabilir mi?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Ürününüz incelenmesi için saatinizle beraber garanti belgeniz , ürünün sorunu ile iletişim bilgilerinizin ve adresinizin belirtildiği açıklama notu ile teknik servisimize kargolamanızı rica ederiz. Tercihen Mng kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderi yapabilirsiniz (Anlaşma Kodu 333 796 509). Teslim alım işlemlerinden sonra cep telefonunuza sms ile (hattınız reklam sms lerine kapalı değilse) işlem bilgileri iletiliyor olacaktır. Bilgilerinize. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba. Kordon pinleri standart mı? İnternetten farklı kordonlar buldum fossi uyumlu yazılan onları alıp takabilir miyim öyle bir özelliği var mı saatin yoksa sabit kordon mu?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Yedek parça satışlarımız mağazalarımızda gerçekleşmektedir. Mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Bilgilerinize.

Soru: Bazen sabit kalmaktadır derken anlayamadım
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bezel sabittir. Bilgilerinize

Soru: Saatiniz su kaçırıyor mu ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 5 ATM dir. Bilgilerinize.

Soru: kordonundaki tutucu olan parçadan ayrı olarak satılıyor mu düştü kaybettik saati kullanamıyoruz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Mağazalarımızdan yedek parça temin edebileceğinizi iletmek isteriz. Saygılarımızla.

Soru: Stoğu ne zamana gelirr
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda şuan maalesef bulunmamaktadır. Özel sipariş alamadığımızdan dolayı ürün sevkiyatları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Stoklarımız günlük olarak güncellenmektedir. Sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

Fbq2494 Erkek Kol Saati Ürün Resimleri

Fbq2494 Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü