Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Alınır Mı ?

Perihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
522
0
0
Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Şu Anki Değeri 200.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 96 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Teknik Detaylar

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, LADY FACE Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı ürününü 200.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Son Yorumlar
200.0 Tl ye satışta olan Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
96 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: cok rahat ama kesinlikle kendi bedeninizi alin/Ben yazilari okdum 1 bedeb buyuk aldim cok buyuk oldu terziye verdim mecburen .Kendi bedeniniz alin
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: AMOR FACE

Yorum: kaliteli hoş bedeni üstüme olmadı bi beden büyüğünü alacağım
İsim: S** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DUBU BUTİK

Yorum: Bol durmasini isterseniz bir beden buyuk oneririm. Ben kendi bedenimi aldim hafif bol oldu guzel👍🏻 ic gostermiyor
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Kasım 2022

Yorum: yanlış beden geldi ve resimle hiçbir ilgisi yok
İsim: E** y**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: BY GARALİ

Yorum: Çok güzel bu fiyata tam beden alabilirsiniz ben bi beden büyük aldım 169’ 60 kilo L aldım m alsaydım. Oda salaş olurmuş bence
İsim: Sümeyye B.
Tarih: 08 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: foyayi ikikatina cikmis.. biraz lilamsı beyaz.. keske xcl olsaydi bedenlerde 177yim
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Aralık 2022

Yorum: Harika bi ürün hediye aldım çok beğenince kendimde aldım 🥰
İsim: A** A**
Tarih: 21 Nisan 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: aşırı iyi beklediğimden büyük geldi ebati
İsim: T** d**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: gayet kalın ve şık kış ayları için vazgeçilmez bir pantolon üstüne dar bir kazak ile mükemmel duruyor kumaşı desen gayet güzel tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 18 Aralık 2022
Beden: Beden:M

Yorum: kızıma almıştım
İsim: T** H**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Kalıbı biraz dar bi de üzerindeki baskı soyulmaya başladı alıcaksanız bir beden büyük alın
İsim: A** A**
Tarih: 02 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürün gayet güzel sadece pamuk olduğundan dolayı çok leke tutuyor özellikle makyaj açısından
İsim: G** Y**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: çok kaliteli bur ürün
İsim: a** u**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: gerçekten süper bir eşofman altı kalın ve sıcak alın
İsim: S** Z**
Tarih: 03 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok beğendim sıcak tutuyor
İsim: e** a**
Tarih: 14 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: güzel beğendim
İsim: Z** B** D**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: çok sevdim
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel geldi bne cok beğendim
İsim: Ş** Z**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel bı eşofman boy 158 kilo 45 olmasina rağmen s beden olmadı bileğindeki lastikler sıktı boyu kısa oldu bence bı beden büyük alınmalı ve ben yazın giyebilirim sanmıştım fazla kalınmış iade
İsim: C** B**
Tarih: 11 Haziran 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Puan vermeme gibi bir durumum olsa vermezdim cok kotuydu hjc begenmedim kesinlikle almamanizi oneriyorum buyuk olsun diye XL siparis ettim XXS geldi bildiginiz XS’meyi dusunemiyorum
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Aynısı ama üzerinde siyah tozlar var poşetten bılaşmş olmalı genel olarak güzl 159 boy 50 kilo s beden
İsim: S** M**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: cok kalibi kücük XL alsim fakat M gibi kaliteside gorundugu gibi degil esnek bir kumaşı yok
İsim: B** K**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Rahat güzel beğendim
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: eşofman gayet güzel bir beden büyüğünü almanızı tavsiye ederim ancak paça kısmındaki lastikler fazla sıktı ama zamanla açılır diyerek 4 puan veriyorum
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel😍 Çok beyendim
İsim: G** M**
Tarih: 29 Mart 2024
Beden: Boy:179cm
Satıcı: Cool Art

Yorum: rengine bayıldım çok hoş duruyor
İsim: S** K**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Güzel ürün
İsim: k** k**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: İçi pamuklu ama çok kalın değil fiyatına göre güzel bi ürün
İsim: İ** A**
Tarih: 19 Şubat 2024
Beden: Boy:153cm
Satıcı: Cool Art

Yorum: Gayet güzel di ama bana küçük geldi bende iadw etmek zorunda kaldım
İsim: H** Ç**
Tarih: 16 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: bayıldım fiyatına göre çok iyi
İsim: Ö** T** A**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Ürüne Dair Sorular

Soru: İçi polarlımı??
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İçi şardonludur

Soru: uzunlugu nedir
Cevap: Merhaba boy ve kilo belirtirseniz size beden konusunda yardımcı olabiliriz efendim

Soru: Ürün kışlıkmı?
Cevap: Ürün kışlıktır efendim

Soru: Yazlıkmı acaba ?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kışlıktır

Soru: kaç iplikli
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 2ipliktir

Soru: boy 1.55 kilo 50 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün iç gösteriyor mu? Boyum 170 kilom 67 kaç beden olur
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L bedenini tercih edebilirsiniz. İç göstermez efendim şardonlu kumaş

Soru: Yüksek belmi
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Yuksek bel efendim.

Soru: oversize mı
Cevap: EVET RESİM İLE BİREBİR AYNI

Soru: alsam PTT ile yollar mısınız
Cevap: Merhaba ,sendeo ile gönderim sağlamaktayız. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Boy 1.58 kilo 52 kaç beden almalıyım biraz bol dursun istiyorum
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. M bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: 1.72 boyum 50 kiloyum hangi beden
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba 155 boy 44 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: S beden uygundur efendim

Soru: 160 63 kg bol dursun ıstoyorum hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar Efendim L Beden Uygundur

Soru: boyum 1.60 ve 42 kiloyum böyle durması için hangi beden alabilirim acaba
Cevap: S beden uygundur

Soru: 158 boy 50-60 kilo kaç beden uygundur
Cevap: Merhabalar Efendim M Beden Uygundur

Soru: 1.70 55 kilo hangi beden uygun
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. M bedenini tercih edebilirsiniz.

Soru: Ürünün içi tüylü mu
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Evet efendim.

Soru: iç gosteriyormu ürün
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Göstermiyor efendim.

Soru: 160 boy 56 kg(salaş durmasını istiyorum)??? hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. L bedenini tercih edebilirsiniz.

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı Ürün Görselleri

Feelings Dijital Baskılı Yüksek Bel %100 Pamuk Kışlık Kadın Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü