& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Ürün Alınmaya Değer Mi-

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Alınmaya Değer Mi?
& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Şu Anki Satış Fiyatı 28594.0 Tl'den Satılmaktadır.

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0 .

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Açıklama Ve Özellikler

Bosch & Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( HBF514BW0T - D064 - RS036 )_x000D_
_x000D_
_x000D_

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Ürününün Satıcısı, Bosch & Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) ürününü 28594.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Ürün Hakkındaki Yorumlar
28594.0 Tl ye satışta olan & Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 1.0

Yorum: Puan:0 ama mecbur olduğu için 1 yıldız Ürün tarafıma teslim edilmedimaalesef ve mağdur oldum
İsim: Abdil M.
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Ankastre

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba ocak lpg ye çevirilebilirmi
Cevap: Merhaba, evet servis ücretsiz olarak tüpe çeviriyor efendim

Soru: normal 12 kiloluk mutfak tüpünde kullanıma uygunmu doğalgaz henüz bağlanmadı
Cevap: Merhaba,evet tüplü olarak kullanabilirsiniz, istediğiniz zamanda doğalgaza dönüştürülebilir.

Soru: dogalgaza baglanabiliyor değil mi
Cevap: Merhaba, evet efendim, doğalgazlıdır , istenirse tüpede çevrilebilir

Soru: fırın kaç litre
Cevap: Merhaba, 66 litre

Soru: meraba LPG için herhangi bi aparat gerekli mi
Cevap: Merhaba,yetkili servisler ücretsiz olarak aparatları veriyor efendim.

Soru: davlumbaz bacalı kullanabilirmiyz
Cevap: Merhaba, bacalı kullanıma uygundur, bacasız kullanmak isterseniz servisden karbon filtre temin edebilirsiniz efendim

Soru: merhaba sadece Ocak ne kadar
Cevap: Merhaba, tekli satışımız yok maalesef.

Soru: merhaba 4 gözlü ölçüsünde olan tezgaha 5 gözlü monte edilirmi yoksa kestirmekmi gerekir
Cevap: Merhaba, 4 gözlü ocaklarla tezgah kesimi aynıdır.

Soru: Normal ankstre seti ile aynı mı ölçüsü yoksa bunu aldığımızda mevcut tezgah kesimini daha da mı kesmek lazım ?
Cevap: Merhaba, ocak dış genişliği 75 cm , tezgah kesim ölçüsü normal 60 cm lik ocaklarla aynıdır

Soru: Merhaba üretim yeri neresi
Cevap: Merhaba,yerli üretimdir.

Soru: Ürünün kurulumu nasıl sağlanacak
Cevap: Merhaba, kurulum istediğinizde bize bilgi vermeniz yeterli , ücretsiz kurulum İçin servisleri adresinize biz yönlendiriyoruz

Soru: tezgahı extra keserek büyütmeye gerek varvmi acaba? ölçüleri okudum ama başka evde tezgahı olcemiyorum..standart mi boşluk kısmı acaba
Cevap: Merhaba, boşluk kısmı standarttır, tezgahın kesik yerinin sağ be solunda 10 ar cm boşluk olması gerekmektedir

Soru: Mrb fırında buharlı pişirme varmı
Cevap: Merhaba, buharlı pişirme özelliği bulunmuyor efendim

Soru: merhaba bu ürünün telleri döküm mü?
Cevap: Merhaba, ocak ızgaraları emayedir efendim

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) Detay Resimler

& Ferre Large Lux Mito Ankastre Set 222 ( Hbf514bw0t - D064 - Rs036 ) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü