&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Bu Ürünü Almalı Mı-

Nisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Güncel Fiyatı 23994.0 Tl'den Satılmaktadır.

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Memnuniyet Durumu Nedir?

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Ürün Açıklaması

Bosch&Ferre Reason Ankastre Set93 (HBF113BV0T+B1140CE+D004)_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Ürününün Satıcısı, Bosch &ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) ürününü 23994.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Kullanıcı Değerlendirmeleri
23994.0 Tl ye satışta olan &ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: hepsı kapalı kutu ilgili satıcı tşkler
İsim: e** e**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: Ürün gerçekten güzel ve şık duruyor.
İsim: G** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: ocak ve davlumbaza boşuna fazla para vermeyin. ankastre set icin enakıllıca seçim bu üründür
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Çok memnun kaldım
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2023

Yorum: Her şey sorunsuz , satıcı ilgili
İsim: f** S**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: sadece fırın bosch marka diğerleri ferre 🙄
İsim: Z** T**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Davlumbaz ve ocak üstü ferre markası tam bir hayal kırıklığı. Ocak üstüve davlumbaz kurulumunu yapmaya gelen yetkili servis tam bir amatörİngiliz anahtarı vssini bile bizden istedi. Fırın için hala kurulumbekliyoruz. Satıcıya iki kez telefon açtım hala dönüş yok bir haftayıgeçti, fırın için kurulum olmadığı için yorum yapamayacağım sadecemarkasınaDevamını Oku
İsim: f** ö** t**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok güzel ama horoz lojistik firmasi ürünümun birini teslim ettikalan urunlerimi 1.5 ay sonra teslim etti defalarca trendyol müşterihizletleri horoz lijistik firmasi ile görüştüm bu süreçte. horozLojistik firmasa ve yetkileleri ile 1.5 ay her gün görüştüm heryereşikayet ettim buna rağmen 1.5 ayda teslim aldım ürünü.
İsim: S** A** k**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Memnun kaldık güzel
İsim: D** Ç**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Fırın Bosch kalitesi ve çok iyi ancak davlumbaz ve ocak pek kalitelideğil fiyatına göre aşağıda kalıyor
İsim: E** A**
Tarih: 17 Mayıs 2023

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Ürüne Dair Sorular

Soru: a sınıfımı
Cevap: Merhaba, evet efendim,fırın A enerjidir

Soru: fırında yoğurt yapma özelliği varmı
Cevap: Merhaba,6Pişirme programı: Turbo, Alt / Üst Isıtma, Hava dolaşımlı ızgara, Buz çözme, Hassas sıcak hava, Vario büyük yüzeyli ızgara, Yoğurt yapabilirsiniz, fakat fonksiyonlar içersinde özel yoğurt yapma seçeneği bulunmuyor.

Soru: marka Bosch mi ferre mi
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: Aspiratör ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

Soru: iyi günler çocuk kilidi var mı acaba bilgi verir misiniz
Cevap: Merhaba, Çocuk emniyet kilidi var efendim.

Soru: fırının kendi kendini temizleme özelliği var mı
Cevap: Merhba, kendini temizleme özelliği bulunmuyor.

Soru: merhaba fırının zaman ayırı varmı acaba
Cevap: Merhaba,evet efendim, dijital zaman ayarı ve turbo fanı vardır.

Soru: Kurulumu ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba,evet efendim kurulum ücretsizdir,kurulum için yetkili servisleri adresinize biz yönlendiriyoruz.

Soru: ocağın kurulumu için tezgahı kesmek gerekiyor mu
Cevap: Merhaba,evet efendim tezgahın kesik olması gerekiyor.

Soru: merhaba siyah rengi varmı?
Cevap: Merhaba, Bosch & Ferre Sanremo Line Ankastre Set156 (hbf113ba0t + S 2140 + D025) siyah modelin ismidir.

Soru: merhaba fırın ve aspiratör ölçüleri sabit değilmi. ölçmeye gerek varmı ? sabit olması gerekmezmi
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.Ölçüler standarttır

Soru: Fırını n model numarasını alabilirmiyim
Cevap: Merhaba, Hbf113bv0t dir efendim.

Soru: marka bosh markamı ferre mi
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: merhaba doğalgaz olmadan elektriklede çalışıyor mu?
Cevap: Merhaba,ocak tüp ve doğalgala çalışır, fırın ve davlumbaz elektrikle çalışır.

Soru: Airfryer özelliği olan modeliniz için hangisine bakmam lazım
Cevap: Merhaba,şuan stoklarımızda yok maalesef.

Soru: kendi kendini temizleme özelliği varmı
Cevap: Merhaba kendini temizleme özelliği yoktur

Soru: Fırın kendini temizleme özelliği var mı
Cevap: Merhaba,kendini temizleme özelliği yok efendim.

Soru: merhaba fırın aırfrey ozellıklı olandan mı başka rengı ve elektırıklı ocak olanı var mı
Cevap: Merhaba,set olarak yok maalesef.

Soru: erhaba merhaba urun 60 likmi gri mi beyaz mi
Cevap: Merhaba,60 lık beyaz model efendim.

Soru: ocağın ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) Detaylı Resimler

&ferre Reason Ankastre Set93 (Hbf113bv0t+b1140ce+d004) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü