Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde En Düşük Fiyat Nerede ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Alınmaya Değer Mi?
Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Anlık Fiyatı 599.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Gerçekten İyi Mi?

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Hakkında yaklaşık 52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Detaylı Açıklama

** siz değerli müşterilerimiz için çok sevdiğiniz Uzspace ailesinin Uzspace 520ml Silikon Kaydırmaz Gövde Tritan Su Mataralarını satın almada kolaylık için tek ilana getirdi.**YENİLENEN İDDİALI RENKLERİYLE 8 Farklı Renk Gri-Pembe-Turkuaz-Kahverengi-Lacivert-Pudra-Yeşil-Açık Gri**MATARA CAM DEĞİLDİR...Bpa içermeyen tritan plastiktir.** magazamızdan aldıgınız ürünler birebir aynı renk gönderilmektedir ve mesai günleri içinde siparişleriniz 24 saatte içinde size ulaştırılmak üzere kargolanmaktadır**İlk görsellerdeki renkler ürünün rengini belirtmektedir..Tüm renkler için ilan altındaki varyasyonları inceleyebilirsiniz.**Matara Uzspace kutusuyla gönderilmektedir.**ÜRÜN ÖLÇÜLERİ DİKKAT: Boy:23cm En:6cm Kapasite:520ml--**Aynı serinin 400ml 800ml ve 1100 ml Büyük Boy ebatlarını da Magazamızdaki ilanlardan inceleyebilirsiniz.**LÜTFEN DİKKAT: TRİTAN MATARALARI ASLA KAYNATMAYINIZ STRELİZASYON CİHAZINA KOYMAYINIZ**Bulaşık makinasında yıkanması üründe çiziklere sebebiyet verebilmektedir ÜRÜN ELDE YIKANMAYA UYGUNDUR...*Her kullanımdan sonra mataranın elde yıkanması ve kullanılmadığı zamanlarda kapağın açık olarak saklanması önerilir.**Süzgeci bulunmaktadır.ürünün arkasında sıvı tüketimini gösteren ölçü skalası bulunmaktadır.PİPETSİZ MODELDİR.**Koku Yok Sızdırma Yok Bpa Yok**Bpa içermez*Koku yapmayan trıtan hammaddeden üretilmiştir.**TRITAN Doğada cama en yakın hijyenik, sağlıklı ve darbelere dayanıklı malzemedir.**Taşıma ipi vardır.**Kilitli kapak ve kapak içerisinde ki conta(sızdırmazlık silikonları) sayesinde sızdırmaz özelliği vardır.**Ürünün kapağında bulunan sızdırmazlık silikonlarını lütfen sökmeyiniz!!**Bu sayede çantanızda,araç içerisinde,okulda,sporda,doğa yürüyüşlerinde ve birçok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.**Tüm ürünler T.K.I.B nın testlerinden pozitif onay olarak ithalatı yapılmıştır.**Ürün içerisine sıcak ve soğuk sıvılar koyabilirsiniz.(-10 +90 derece) (yalıtım özelliği bulunmamaktadır sadece çelik ürünlerde vardır)**Ürünü satın aldıktan sonra içerisinde bulunan silika jeli(nem alıcı paket)imha ediniz.>

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Ürününün Satıcısı, Uzspace Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde ürününü 599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Son Yorumlar
599.0 Tl ye satışta olan Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Bu markanın ürünlerini zaten Daha önce de kullanıyordum gayet kaliteli paketlemede iyiydi sorunsuz elimize ulaştı
İsim: **** ****
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KALEM KIRTASİYE -ANTALYA

Yorum: ikiz çocuklarım için aldım çok şık.Çocuklarim çok beğendi. Kısa sürede güzel paketlenmiş bir şekilde geldi.Tesekkur ederim
İsim: Teslimat a. G.
Tarih: 27 Nisan 2023
Satıcı: FiftyFifty

Yorum: çok sağlam paketlenmişti. fiyatı da çok uyguna geldi
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: SEYFİ KIRTASİYE E-TİCARET

Yorum: Asla koku yapmıyor.Süper bir ürün
İsim: M** B** Ö**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Şehir Online Mağazacılık

Yorum: Çok güzel kalitesi koku yapmıyor kalıteli bpa içermemesi zaten efsane 4 tane aldım çocuklarıma bayıldık açıkçası💐
İsim: Ş** t**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Oğluma aldım,çok beğendi.. hiç koku yapmadı,gayet kullanışlı..
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: böyle kutulu geldi. çok beğendim inş koku olmaz olursa düzeltme yaparım. Ürün gerçekten koku yapmadı özellikle içinde su bıraktım ama koku olmadı
İsim: Y** E**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: tam bir kurtarıcı, bu satıcı da efso. bayıldım.
İsim: B** N** D** T**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Kızım için uzun yıllardır kullandığım bir marka kargo hızlı geldi teşekkürler
İsim: Ç** D**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: şık güzel kızımın hoşuna gitti
İsim: Y** T**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: görünüşü çok şık güzel paketlenmisti
İsim: D** A**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: gayet saglam geldi
İsim: b** s** o**
Tarih: 10 Mart 2024
Satıcı: Galeri Ekin Kitap Kırtasiye

Yorum: güzel ürün
İsim: G** K**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: çok guzel tavsiye ederim
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün çok kullanışlı
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: gayet güzel beğendik
İsim: F** T**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: T** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün
İsim: A** K**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: çok güzell bir ürün icerisinde plastik kokusu yok mükemmel
Tarih: 22 Ekim 2023

Yorum: Bu ucuncu Uzspace termosum. Bir buyuk bir de kucuk boyu daha var. Yillardir cok memnunum.
İsim: Ayşe C.
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Çok rahat ve güzel. Ben beğendim.
Tarih: 15 Kasım 2023
Satıcı: Yeşil Lisans

Yorum: Çok beğendim
İsim: Ö** Ş** B**
Tarih: 27 Kasım 2022
Satıcı: Sema Kırtasiye Dış Ticaret

Yorum: Bir ay kadar önce aldığım bir üründü uz pace markasını sewerek güwenerek uzun zamandır kullanırım fakat bu ürün içinde su kalınca üç gün gbi kısa sürede koku yapmaya başladı diğer ürünlerimde hiç böyle bi sorun yaşamamıştım oğlumun okulu için almıştım ama kafam karıştı ürünün gerçek olup olmadığı konusunda.diğer uz pacelerim asla koku yapmazken buDevamını Oku
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: Çok kaliteli senelerdir kullanıyorum
İsim: Z** Ö**
Beden: 13 Aralık 2023

Yorum: üründe kullanılan malzemeler çok iyi ve güzel bir yanı detaylı ML ölçüm birimi üstünde bulunması.
İsim: H** S**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel kaliteli
İsim: S** U**
Tarih: 26 Kasım 2023
Satıcı: Yeşil Lisans

Yorum: İkinci uzspace suluğum, koku yapmaması en büyük artısı.
İsim: B** S**
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: gorunumu ve kullanimi rahat
İsim: I** H** Ö**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok kullanışlı ve kaliteli akıtma yapmıyor sağlam sorunsuz ulaştı
İsim: s** k**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Harika su sızdırmıyor
Tarih: 03 Aralık 2022

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Hangi renk gönderiyorsunuz
Cevap: sepete ekle kısmının üstünde renk seçeneği var oradan seçebiliyorsunuz

Soru: merhaba pipetli mi
Cevap: Pipetsiz efendim

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol expres

Soru: ürün cam mı
Cevap: Hayir efendim değil plastik

Soru: Üründe bir miktar indirim yapabilir misiniz
Cevap: Ürünü takip ediniz efendim birazdan kampanyamızı aktif edeceğiz.

Soru: Merhaba pembe rengi mevcut mu? 1. Sınıf çocuğu İçin uygun mudur? Pipetli mi acaba bas aç kapak mı?
Cevap: Merhaba pembesi stoklarda kalmamıştır.Pipetli değildir.evet bas aç kapaktır.

Soru: iç pipeti var mı
Cevap: Merhaba hayır bu model pipetsizdir.

Soru: Pipetli olmadığı yazıyor. nasıl icilecek
Cevap: Kapak açılıyor efendim gayet rahat içimi.taper modeli içimi

Soru: 800ml stokta var mı acaba
Cevap: merhaba 800 ml bir sonraki hafta stoklarımzıda olması beklenmektedir.aynı serinin 700 ml sınırlı renkte stoklarımızdadır

Soru: Ürün kutusuyla mı geliyor
Cevap: Evet efendim kutusunda geliyor uzspace yetkili satıcıyız

Soru: Renk tam olarak anlaşılmıyor
Cevap: Kahverengi efendim siz tam olarak nasıl bir renk istiyorsunuz

Soru: Boyna asmak ıcın ip var mıdır çocuğa alıcam okul ıcın
Cevap: Bu üründe bulunmamaktadır efendim

Soru: Merhaba 520 ml kaydırmaz suluk fıyatı ve rengı nedır?
Cevap: değerli müşterimiz ürünün fiyat bilgisine ve renk çeşitlerine ürün sayfasından erişebilirsiniz iyi günler dileriz https://www.trendyol.com/uzspace/ff-520ml-tritan-su-matarasi-silikon-korumali-kaydirmaz-govde-p-272193814?merchantId=164950&filterOverPriceListings=false

Soru: Düz 1 lt olan varmı ve ağız kısmı pipetl mi
Cevap: Bu urun pipetli değildir efendim pipetki modeller mağazamızda mevcut dilerseniz link atabilirim. Büyük modeller suan elimizde mevcut değil urun yurt dışından geliyor konteyner gelmesi için bekliyoruz

Soru: İyi günler 800ml si yok mu acaba
Cevap: Şuan için maalesef efendim fakat çok yakında tekrardan satışa çıkacaktır.

Soru: Merhaba altında yazan plastik numarası kaçtır
Cevap: Merhaba, Ürün 07 Tritan(PCT-G) sınıfına aittir. TECADUR MT TR natural (PCT-G), Eastman Tritan ™ kopolyester hammaddesinden üretilmiş, biyouyumlu, yüksek performanslı tıbbi sınıf plastiktir. PCT-G, mükemmel görünüme ve şeffaflığa sahip amorf bir polimerdir. Mutlu günler dileriz :)

Soru: Merhaba 520 ml pembe var mı
Cevap: maalsef stoklarda kalmamıştır

Soru: Merhaba. 800 ml si var mı bu ürünün acaba
Cevap: Merhaba, suan icin stoklarimizda 520ml mecvuttur. 800ml olan modeller cok yakinda stoklarimiza eklenecektir.

Soru: pipeti var mi
Cevap: yok efendim

Soru: Renk seçebiliyormuyuz. Ona göre alacagım:)
Cevap: Efendim sabah sorarsanız daha iyi olur çünkü renk seçeneklerini size haber vermek için stoklarimizi kontrol etmem lazım 😊😊😊🙏

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde Görseller

Ff 520ml Tritan Su Matarası Silikon Korumalı Kaydırmaz Gövde En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü