FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Alınmaya Değer Mi?
FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Mevcut Fiyatı 299.0 Tl'den Satılmaktadır.

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Ürün Detayları

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Ürününün Satıcısı, ELIA FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü ürününü 299.0 Tl'den Satılmaktadır.

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.0 Tl ye satışta olan FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Mükemelll:))
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZZla

Yorum: harika ve kliteli çok beğendim ablamada aldım sorunsuz geldi teşekkürler
İsim: Z** Y**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: kutusu ve kılıfıyla geldi cok iyi duruyor
İsim: Y** S**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: çok şık güzel gozluk
İsim: b** k**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmelll👌
İsim: Hüdanur P.
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: valla bu kadar kaliteli geliceğini tahmin etmedim elinize sağlık ama keşke kutusu olsaydı
İsim: eylül s.
Tarih: 02 Nisan 2024
Satıcı: Elia the Brand

Yorum: görseldeki gibi teşekkürler hızlı ve sağlam kargo
İsim: A** A**

Yorum: Dandik bir ürün beklerken harika gelmesi saka mi gerçekten verdiğim parayi kurusuna kadar hakkediyor indirime girmesini bekledim aldim 1 tane daha alacagim hemen
İsim: N** U**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Evet ürün güzel gözüküyor kızlar fakat kabartmalı resimdeki gibi taşlı değil
İsim: K** n** K**
Tarih: 13 Eylül 2024
Satıcı: LUPIX

Yorum: Ürün çok kaliteli geldi. Basit durmuyor güvenle alabilirsiniz 😍
İsim: F** K**
Tarih: 12 Eylül 2024
Satıcı: LUNA Eyewear

Yorum: Kalitesine görünüşüne bayıldım. Harika kargolama ve hızlı teslimat. Teşekkürler Lunaaa🧡
İsim: T** D**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Kalitesi o kadar güzelki bu kadar beklemiyordum çok teşekkür ederim çok özenle paketlenmiş bayıldım
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Gayet başarılı bi gözlük paketlenesini beğendim ama iç camında ufak bi çiziği vardı onu da sorun etmedim göze çarpmıyor
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: M** Ö**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Ürün aslında çok kaliteli duruyor çok beğendim ama yüzüm büyük ve küçük kaldı gözlük küçük değil rahatlıkla alabilirisniz ama yüzüm büyük ve küçük oldu ama tevsiye ederim kesinlikle
İsim: s** i**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: ellerinize saglik, cok tesekkurler
İsim: S** R**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ağustos 2024
Satıcı: Asel Home Decor

Yorum: Harika bir ürün
İsim: S** K** F**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: çok basit duruyor
İsim: ü** ç**
Beden: 03 Haziran 2024

Yorum: Çok şık.Tasarımı güzel.Küçük bir model çok beğendim.
Tarih: 21 Ağustos 2024
Satıcı: Elia the Brand

Yorum: Bu fiyata inanılmaz kaliteliii bayıldım kutusu garantisi ile birlikte satıcıya teşekkürler
İsim: M** S**
Beden: 01 Haziran 2024

Yorum: 😍 bu kadar kaliteli beklemiyordum. 2 mendil + 2 gözlük kabı koyulmuş. Sadece F ler taşlı değil.
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: çok güzek fakat içine kılıf da olsa çok iyi olurdu
İsim: A** Ş**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı teslimat
İsim: D** E**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten bu kadar iyi beklemiyordum. Taşsız kılıfsız gelmiş diyen arkadaşlar olmuş. Bana gelen ürün kılıfından taşına kadar hepsi aynı görseldeki gibi ben gayet bendendim
İsim: C** G**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: bilemedim iade ettim
İsim: G** H**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Dotoğraftaki ile aynı o krr güzel kiii bayıldımmm
İsim: Ö** K**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: F harfi taşlı değil ve gözlük bi garip havada ve mesafeli duruyor iade o yüzden
İsim: E** Ö**

Yorum: güzel ama yandaki detaylar taşlı degildi
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: O kadar beğendim kii tek kelimeyle harika, özenli kutusunda geldi.Başka satıcılarda 800-1.000 ₺‘nin altında değilken fiyatı satıcı da aynı gözlüğün bu fiyata olması beni düşündürmüştü fakat bayıldım kalitesi duruşu herşeyi efsane 😍😍
İsim: Selinay T.
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel paketlenerek geldi. Hem hızlı hem çok güzel bir ürün. 2 puanı görselde taşı var gözüküyor ama taşı olmamasından kırdım. Ama iade etmeyeceğim çünkü çok beğendim.
İsim: K** S**
Tarih: 11 Haziran 2024

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Sıkça Sorulan Sorular

Soru: F ler taşlımı taşşız mı yorumlara bakınca alan müşterinin cogu taşsız ilk fotolu yorum atan kişininki taşlı ona göre şipariş vericem taşşızsa lütfen söyleyin.
Cevap: merhaba, ürün açıklaması dışında başka bir bilgi bulunmamaktadır efendim.

Soru: f ler taşlımı
Cevap: Evet efendim

Soru: Taşlı mı geliyo kabartmalı mı
Cevap: taşlı efendim

Soru: Tamamdır ben sizden alıyorum
Cevap: Tabi efendim nasıl isterseniz

Soru: Mrb yanında fendi yazıyormu
Cevap: Merhaba, hayır yazmıyor sadece F harfleri var.

Soru: Merhaba sap kısmındaki Gold detayı bir süre sonra soyulur mu veya rengi kararır mı
Cevap: Hayır efendim çeliktir olmaz

Soru: Kutulu gönderim sağlıyor musunuz
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: Merhaba kutuda mı geliyor
Cevap: Merhaba koruyucu karton kutusuyla geliyor ancak gözlük kabı içinde mevcut değildir.

Soru: Üründeki f harfi taşlı geliyor deil mi
Cevap: Evet efendim taşlı. Taşsız modelimiz bizde bulunmuyor zaten efendim

Soru: Sorular hep aynı ama cebapta hep aynı? Kimine taşlı kimine taşsız gitmiş neye göre gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba görseldeki ürünün aynısı gelecektir . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, F harfleri çıkarılır mı ?
Cevap: Merhaba, el ile müdahaleyle çıkarılamaz.

Soru: Merhaba yorumlarda taşsız ürün gönderildi diyor bazı kişiler, ben taşlı olandan almak istiyorum kabartmalı değil ürünün üretimi taşlı şekilde mi kabartmalı şekilde mi gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhaba görseldeki ürünün aynısı gelecektir . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, 1. Fendi marka kutu ile mi gönderiyorsunuz. 2. sapında fendi yazıyor mu ? 3. camdaki f harfleri taşlı mı ?
Cevap: merhaba, ürün açıklaması dışında başka bir bilgi bulunmamaktadır efendim.

Soru: merhaba, urununuzu sifaris vermek istiyorum ama bazilari yazmislarki "f" harfi tassiz gelmis ben tasli istiyorum neden oyle?

Soru: Merhabalar şöyle sorayım size trendyol üzerindeki görsellerinizde gözlüğün harfi taşlı ama müşterilere gönderilen kabartmalı neden böyle yapıyorsunuz?. Sonuç olarak biz görüp beğenip alıyoruz ve kaldı ki öylesine parasız almıyoruz para verip alıyoruz bunları göz önünde bulundurup cevaplarsanız sevinirim

Soru: Gönderdiğiniz gözlük parça halinde mi tek parça olarak mi gönderim sağlıyosunuz
Cevap: Merhaba tek parça ürün gönderiyoruz.

Soru: merhabalar neden f harfi yazılı markası mı

Soru: ürün taşlı mı acaba ona göre alacağım
Cevap: Merhaba ürün özelliklerini ve açıklamalarını dikkate alınız . Zzla ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür eder iyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba , Ürünün F si taşlı mı

Soru: Merhaba taşlı olarak gönderim yaparsınız demi 🙏🏻

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü Detay Resimler

FF Taşlı Oval Tasarım Güneş Gözlüğü En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü