Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürün Alınmaya Değer Mi?
Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Güncel Fiyatı 19599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Detaylı Bilgi

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürününün Satıcısı, ASUS Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA ürününü 19599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürün Hakkındaki Yorumlar
19599.0 Tl ye satışta olan Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün sağlam teslim edildi. Özelliklere ne belirtildiyse aynı şekildeşuanlık laptopta bir sıkıntı yok ayrıca satıcıya mause hediyesi içinteşekkür ederim güvenerek alabilirsiniz
İsim: M** D**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Project Omega

Yorum: sağlam ve sorunsuz geldi
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024
Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Yorum: Güzel bilgisayar, satıcı firma çok ilgilendi sağ olsunlar.
İsim: Ş** N** G**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi bi ürün
İsim: A** U**
Beden: 02 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme iyi, kargo çok hızlı. Ürün fiyat performans olarak çok iyitavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: baya güzel
İsim: E** G**
Beden: 05 Temmuz 2024
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: ürün sağlam geldi güzel denildiği gibi
İsim: f** E**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Ürünü uzun süredir araştırmalarım sonucu bu ürüne karar verdim Asuskalitesi vivo serisine ayrı bir renk katmış inceliği ve işlem hızı çokiyi kesinikle ofis öğrenci için çok ideal kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: H** O**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: laptop'u çok sevdim hem ekran hem kalite olarak çok iyi aldıktan 1 aysonra sd kartta bir sıkıntı çıktı haber verdim hemen geri gönderdim çokhızlı bir sd kartı garanti dahilinde değiştirip geri gönderdiler hemenilgilenmelerini çok sevdim bilgisayar hız ve işlev olarak da çok iyi
İsim: A** M**
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: ONLİNE BİLİŞİM

Yorum: Ürün bence gayet güzel ama ekranın parlak olduğunu bilseydim almazdım.Performansı iyi.
İsim: D**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ürün arızalı çıktı, sipariş sorularından soru sordum dönmedi, acabagörmedi mi dedim normal ürün sorusu sordum anında cevap verdi. Ürününarkasında durmuyor, rezil olmak isteyen varsa buyursun.
İsim: Mustafa Ş.
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Hızlı kargo başarılı satıcı Ürün görseldeki gibi Tavsiye ederim
İsim: M** B**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Satıcı: Palladium Store

Yorum: Sotunsuz ve hızlı bı şekilde ulaştı elime tam bı fiyat performansürünüdür. fakat firma çanta hediye edeceğiz dediği halde etmedi
İsim: M** Ç**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: ürün sağlam bir şekilde geldi çok iyi
İsim: E** O**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Satıcı: BULELEKTRONİK

Yorum: güzel paketleme hızlı kargo çabuk teslimat kaliteli ürün uygun fiyat Herşey için teşekkürler bilgisayar bahsedildiği gibi güzel
İsim: H** Ü**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: ürünü alalı bir hafta oldu açıklamadaki ile aynı özellikler gayetyeterli fp ürünü tavsiye ederim kargo hızlıydı ve gayet özenligönderilmişti teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: ilanda belirtildiği gibi tüm özellikleri doğru şekilde geldi.
İsim: S** T**
Tarih: 22 Aralık 2023
Satıcı: E.Markt

Yorum: ürünün yazılan özellikleri aynı açtık kurduk hiç bir sıkıntı olmadı teşekkürler
İsim: A** Ç**
Tarih: 24 Ocak 2024
Satıcı: E.Markt

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: HDMI girişi var mı?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNDE HDMI PORTU MEVCUTTUR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Ürün notebook mu laptop mu
Cevap: Merhaba . Laptoptur efendim . 15.6 inç büyüklüğünde standarttır

Soru: Bilgisayarı Virüslerden Koruyacak Bir Yazılım veya uygulama varmı? Robloxu Kaldırırmı? *Lütfen Roblox İçin Net Bir Cevap Verin*
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNDE YALNIZCA WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ MEVCUTTUR. DİĞER PROGRAMLAR AYRICA YÜKLENMELİDİR. İLGİLİ ÜRÜN ENTEGRE EKRAN KARTI NEDENİYLE OYUNLAR İÇİN UYGUN OLDUĞU SÖYLENEMEZ. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: renk seçeneğimiz varmı acaba mavi lacivert olandan gönderiyormusunuz siyah yazıyorda burda
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN RENGİ, KATALOG GÖRSELLERİNDE PAYLAŞILDIĞI GİBİ "LACİVERT" RENKTEDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: WiFi varmı
Cevap: Merhabalar Evet var

Soru: Ortalama şarj süresi nedir ? Hızlı şarj özelliği bar mı ?
Cevap: Merhaba efendim kullanıma göre 4-6 saaat arası şarjı gitmektedir. 3 hücreli lityum-iyon pil mevcut

Soru: Merhaba gerçekten 16 gb ram 1 tb ssd var mı? gelen ürün 8 gb ram 512gb ssd olursa gerçekten kötü bir durum olur
Cevap: Merhaba 16 gb ram 1 tb ssd vardır içinde aksi bir durum söz konusu değildir efendi

Soru: Bellek, bir yerde 16, bir yerde 8 gb yazıyor. Hangisi doğru acaba?
Cevap: Ana başlıkta ne yazıyorsa o ürün gönderilmektedir

Soru: ekran dokunmatik yazıyor açıklamada doğrumu
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNDE DOKUNMATİK EKRAN MEVCUT DEĞİLDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: hala stokta var kı
Cevap: Son 1 ürün kaldı efendim

Soru: Merhaba sıfır ürün mü
Cevap: merhaba ürün sıfır resmi 2 yıl garantilidir

Soru: iyi günler bu ürün daha önce kullanılmamış yani sıfır deyilmi
Cevap: MERHABALAR, SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TÜM ÜRÜNLER SIFIR ve 24 AY DİSTRİBÜTÖR GARANTİSİNE SAHİPTİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Üründe windows kurulu mu geliyor
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ YÜKLÜ ŞEKİLDE SATIŞA SUNULMUŞTUR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: ekran ıps midir birde çanta hediyesi varmıdır
Cevap: Merhaba . Ekran Tn paneldir efendim . Çanta stoğumuzda mevcut hediye olarak gönderebiliriz efendim

Soru: Merhabalar gri rengi var mı elinizde ?
Cevap: Merhaba . Gei renkte mevcuttur efendim

Soru: Merhaba Bu bilgisayar gerçekten i5, 16 GB RAM ve 1 TB SSD mi?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN 16GB RAM E ve 1 TB M2 SSD YE SAHİPTİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: SSD kaç? ürün özellikleride 1T yazıyor. açiklama da 512Gb. hangisi doğru? ürün sıfır kutu mu? Windows yüklü geliyor mu?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ YÜKLÜ ŞEKİLDE SATIŞA SUNULMUŞTUR. İLGİLİ ÜRÜN SIFIR ve 24 AY ASUS TÜRKİYE GARANTİSİ İLE SATIŞA SUNULMUŞTUR. ÜRÜN 1 TB M2 SSDYE SAHİPTİR.SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Vivobook kaç
Cevap: Merhaba 15

Soru: ekranı dokunmatik mi??
Cevap: MERHABALAR , İLGİLİ ÜRÜN EKRANI DOKUNMATİK DEĞİLDİR. SAYGILARIMIZLA , SANALDESTEK BİLİŞİM AŞ.

Soru: kaç Hz lütfen hızlı cevap
Cevap: Sistemlerimizde bu bilgi mevcut değildir

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Görsel Galerisi

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,16GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü