Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA En Ucuzu Nerede Bulunur

LeylaGökyüzü

Bilgili
9 Ağu 2023
284
0
0
Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Alınır Mı?
Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Şu Anki Değeri 18999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Kaç Kişi Memnun?

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Teknik Detaylar

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürününün Satıcısı, ASUS Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA ürününü 18999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürün Hakkındaki Yorumlar
18999.0 Tl ye satışta olan Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: sağlam geldi çok guzel görünüyor iyi paketlenmiş ben beğendim okul içinaldık kullanışlı görünüyor
İsim: Y** Ö** f**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Yorum: İlk defa bir kargom 2 günde geldi ve hasarsız geldi. Satıcıyahediyesinden dolayı çok teşekkür ederim. Bilgisayara gelecek olursamkalite desen var hız desen var kullanılabilir ve alınır tavsiye ediyorumabime de 2. sini alacağız. Fakat tek bir sorunu var inanılmaz hızlı birşekilde şarjı bitiyor 2 saat tek yetiyor İphone telefon kullandığım içinbenimDevamını Oku
İsim: R** K**
Tarih: 01 Eylül 2024
Satıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR

Yorum: hızlı geldi hediye olarak çanta da koymuşlar teşekkür ederim 😌
İsim: G** U**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Satıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR

Yorum: ekran renkleri biraz soluk
İsim: U** c** g**
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: Hızlı kargo özenli paketleme.okul için aldı oğlum cok beğendi hediyeniziçinde teşekkür ederiz.
İsim: m** k**
Tarih: 30 Eylül 2024
Satıcı: AYBİLİŞİM

Yorum: dün akşamdan beri guncelliyor bütün işlerim kaldı, bilgisayar açılmıyor
İsim: **** ****
Tarih: 28 Eylül 2024

Yorum: çok çabuk ısınıyor ve şarjı erken bitiyor, onun haricinde güzel ve hızlıbir bilgisayar
İsim: G** K**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Satıcı ürünü hızlı kargolama yaptı ve güzel paketlenmişti memnun kaldımteşekkür ederim
İsim: İ** Ö**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Ürünü beğendik kargo geç geldi birde hediye olarak çanta koyulmamış
İsim: R** S**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kargı çok hızlıydı. Ürün beklediğimden iyi durumda gerçekten.
İsim: M** O**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Satıcı: AYBİLİŞİM

Yorum: cok seri calisan hafif ve ince bir bilgisayar..
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü ofiste kullanmak için satın aldım. Ofis işleri için gayet yeterlive hızlı.
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Piyasadaki eş değer özellikteki laptoplara göre fiyatı gayet uygun vealınabilir. İş, ofis bilgisayarı olarak kullanmak için aldım. Fazlasıylaihtiyaçlarımı karşılıyor. Çok hafif ve kullanışlı, hızlı ve kuvvetli birbilgisayar. İş, seyahat için kullanmaya birebir. Ofis çalışanarkadaşlara tavsiyemdir. Kargo 5 günde geldi, Sürat kargo DenizliaktarmaDevamını Oku
İsim: Ahmet A.
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Bu fiyata çok iyi satıcı da çok hızlı kargoladı sorunsuz elime ulaştı
İsim: E** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mayıs 2024
Satıcı: ONLİNE BİLİŞİM

Yorum: Çok güzel.
İsim: M** B** E**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: CsrTech

Yorum: çok iyi fiyat performans ürünü, pil performansı iyi, 3-4 saat gibikullanım süresi sunuyor şimdilik
İsim: M** E** G**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürün beklediğim gibi geldi.
İsim: A** H**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün içeriği ile ilgili söyleyeceğim bir şey yok normal ortalama ev veofiste işinizi görecek bir laptop. Neden üç yıldız verdiğime gelincelaptopta beni hayal kırıklığına uğratan hiç hoşuma gitmeyen laptopunmalzeme kalitesi daha doğrusu kalitesizliği. Laptopu elinize aldığınızdaaçıp kapatırken hiç güven vermiyor sanki her an elinizde kalacakmış giDevamını Oku
İsim: K** G**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: şarjını hiç beğenmedim iki saat dahi dayanmıyor yani bir de kutuyu dazedeli yollamışlar
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: ürünü kullanalı 2 ay oldu gayet başarılı terettütsüz alınır
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: fiyatına göre normal kalite, şarjı 3-4 saat gidiyor alınabilir
İsim: K** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: AREL-BİLİŞİM

Yorum: Dahilisi çok baya güncelleme oldu 10 üzerinden 3 veryorum Bunun geriiadesi yapacağım
İsim: Murat G.
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: yorumumu güncelledim, ilk başta şarjda ve ekranın açılımında sıkıntıyaşadım fakat satıcıyla iletişime geçtim ve kendileri güncellemelertamamlanmadiysa ondandir, düzelir demişlerdi öyle de oldu. Kalitelibence. teşekkürler.
İsim: A** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Şu ana kadar güzel, satıcı ilgiliydi, kargo özenliydi, eksikleriısınması ve şarjının çabuk bitmesi.
Tarih: 20 Nisan 2024

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba solidworks, catia gibi programları kaldırır mı ?
Cevap: Merhaba . Harici ekran kartlı ürünlere bakmanızı tavsiye ederiz

Soru: oyun oynatır mi?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN ENTEGRE EKRAN KARTI NEDENİ İLE GRAFİK DESTEĞİ TALEP EDEN PROGRAMLAR ve OYUNLAR İÇİN UYGUN OLDUĞU SÖYLENEMEZ. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Selam ben valorant oynuyorum da acaba kaç fps verir bu leptop
Cevap: 60 civarında

Soru: merhabalar bilgisayari almayı düşünüyorum ama siyah dışında farkli bir rengi mevcutmu acaba
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN TEK RENKTİR. ÜRÜN RENGİ LACİVERT RENGİNDEDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: merhaba eşime hediye almak istiyorum kendisi müzikle ugrasiyor indirdiği programları kaldirirmi bilgisayar
Cevap: EVET EFENDIM PROGRAMLARI DESTEKLEMEKTEDIR

Soru: efendim kaç GB TB ne Demek Anlayamadım
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN SSD Sİ 1024GB DIR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Freedos mu?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNDE WINDOWS İŞLETİM SİSTEMİ MEVCUTTUR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: bu bilgisayar da DP displayport girişi var mı
Cevap: Merhaba . Hdmi - usb - typce ve bluetooth özellikleri mevcuttur efendim

Soru: merhabalar ssd ve ram artırılabilir mi acaba
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN 40GB A KADAR RAM 4TB A KADAR M2 SSD UPGRADE YAPILABİLİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Stajyer avukatım ofis işlemlerim için yeterli olur mu acaba ?
Cevap: Merhaba mantıklı tüm işinizi görecektir

Soru: efendim kaç gb anlayamadım 1 TB derken
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN SSD Sİ 1024GB DIR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Merhabalar, Bu bilgisayarda cd-rom sürücüsü var mı acaba?
Cevap: Yeni cihazların hiçbirinde cd okuyucu mevcut değil

Soru: Ram, çif soket 12’şer gb şeklinde mi?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN RAM DİZİLİMİ 16GB-8GB(ENTEGRE) ŞEKLİNDEDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEKK BİLİŞİM A.Ş

Soru: merhabalar wifi özeliği var mı bide Windows kurulu mu geliyor
Cevap: MERHABALAR WIFI OZELLIGI BULUNMAKTADIR VE WIN 11 YUKLU OLARAK GELIR IYI GUNLERDE KULLANIN

Soru: urunde ethernet girisi var mi ? yoksa sadece wifi uzerinden mo baglanabiliyoruz
Cevap: MERHABALAR , İLGİLİ ÜRÜNDE ETHERNET GİRİŞİ MEVCUT DEĞİLDİR.WİFİ ÜZERİNDEN BAĞLANTI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.SAYGILARIMIZLA , SANALDESTEK BİLİŞİM AŞ.

Soru: yani bu üründe de şarj aleti var di'mi?
Cevap: MERHABALAR, EVET ŞARJ ALETİ MEVCUTTUR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Kolay gelsin, valorant oynanır mı?
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜN ENTEGRE EKRAN KARTI NEDENİ İLE GRAFİK DESTEĞİ TALEP EDEN PROGRAMLAR ve OYUNLAR İÇİN UYGUN OLDUĞU SÖYLENEMEZ. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: üründe wifi yoksa nasıl internete bağlayacağız.(kusura bakmayın bu konu hakkında çok bilgim yok)
Cevap: MERHABALAR , ÖNCELİKLE İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ , İLGİLİ ÜRÜNDE WİFİ ÖZELLİĞİ MEVCUTTUR.SAYGILARIMIZLA , SANALDESTEK BİLİŞİM AŞ.

Soru: 12. nesilmidir
Cevap: MERHABALAR, İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN İŞLEMCİSİ 12.NESİLDİR. SAYGILARIMIZLA, SANALDESTEK BİLİŞİM A.Ş

Soru: Selamlar kolay gelsin, siz oyunlar için onerirmisiniz. Örneğin Lol,csgo,valorant,fortnite bu oyunları kasmadan oynayabilirmiyiz

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA Görsel Galerisi

Fhd, İntel Core İ5-1235U İşlemci, İntel İris Xe GRAPHICS,24GB Ram,1tb Ssd, Windows 11- X1502ZA En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü