Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Düşük Fiyat Nerede?
Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Güncel Fiyatı 156.67 Tl'den Satılmaktadır.

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Detaylı Bilgi

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 156.67 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Kullanıcı Değerlendirmeleri
156.67 Tl ye satışta olan Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Harika bir ürün mavi aldım ve bayıldım tavsiye ederim.
İsim: M** T**
Tarih: 20 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: kızım için aldım gayet büyük kılıfı ve temizleme çubuğu ile geldi teşekkürler
İsim: E** B**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Abime aldım gerçekten evde deli gibi su içiyoruz
İsim: İ** A**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: sağlam geldi güzel kullanışlı
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Beklediğimden çok daha güzelmiş. Abime almıştım o da çok beğendi. Teşekkür ederim.
İsim: E** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Harika hediye gönderilmis tesekkür ederim çok beğendim
İsim: Z** T**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: hızlı kargo cok begendim minik hediyeleriniz ve kılıfı icin teşekkür ederim
İsim: melek b.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir urun ❤
İsim: Yulıya B.
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2023

Yorum: Beklediğimden büyük geldi sadece iyice yıkamama rağmen plastik tadı geliyo haricinde iyi
İsim: N** K**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kocaman:) paketleme güzeldi. 2 tane aldım. Su içmekle sıkıntısı olanlar kesin alsın.
İsim: N** Ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Oğluma aldım çok büyük anca yetiyor kendisine inanılmaz kaliteli
İsim: A** M**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel ve sağlam rengine bayıldım
İsim: d** ü**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: hızlı ve sağlam olarak elime ulaştı güzel bir ürün umarım kokuda yapmazsa harika
İsim: S** A**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Gerçekten bayıldım 2tane sipariş bir mavi biri yeşil gerçekten harıkalar o yüzden 2 tanede daha sipariş verdim stok yapıyorumm 🤗
İsim: Hilal Y.
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Guzel begendim
İsim: G** A**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Şimdi geldi hemennn yorumlamak istedim..Ürün harika fiyat diğerlerine göre bir tık daha uygundu su alışkanlığı kazanmak için almıştım ufak pürüzleri var ama dert edilecek şeyler değil belki 24 saat bile olmamıştır elime ulaştı mükemmel bir matara tavsiye edilir🩷
İsim: Begüm P.
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Çok tatlı ve çok sevimli biraz plastik kokusu var ama yıkayınca geçeceğini umuyorum
İsim: A** A**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Ben çok beğendim süper
İsim: B** E**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim 2 tane aldık taşıma çantasının olması aşırı avantajlı bende koku falan oluşmadı güzelce yıkadım tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Biz çok beğendik. Kılıfı, askısı harika
İsim: I** M**
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: Cok kullanışlı
İsim: s** a**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Kılıfıyla birlikte geldi hızlı kargo güzel ürün tesekkürler .. sert mika inş kırılmaz :))
İsim: Kübra s. B.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Paketleme güzel hediyeler için teşekkür ederim . İnşallah koku yapmaz . Kargo hızlı .
İsim: Z** p**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Cam görünümlü olması suyu içinde görünüyor olması bana daha güvenli geldi akıtma koku vs yapmıyor ilginiz teşekkür ederim
İsim: T** Y**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Çok beyendim güzel paketleme hızlı kargo 👍
İsim: Ayşin Y.
Beden: 31 Mart 2023

Yorum: Çok güzel erkek arkadaşıma aldım memnunuz
İsim: Y** A**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün bir erkek arkadaşım iki su mataram diyebilirim ❤🧿
İsim: İrem A.
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: ben çok beğendim. tam istediğim gibi geldi. herhangi bir akıtma vs söz konusu değil. taşıma çantası,askısı,temizleme pipeti her şey içindeydi.
İsim: M** O**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel ve kaliteli bir ürün sadece su içerken biraz plastik tadı geliyo muhtemelen yeni olduğu için zamanla geçiceğini düşünüyorum
İsim: E** Ç**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Yanında gelen süpriz çanta çok kullanışlı iyi ki almışım harika hasta yatağımda bide sürahi bardak derdi çekmiyorum🙂🙂🙂
İsim: E** O**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Akıllarda Kalan Sorular

Soru: kılıfı nasıl
Cevap: Merhabalar, müşterilerimizin paylaştığı görsellerden kılıf'a ulaşabilirsiniz.

Soru: merhabaa aynı renk gönderebilir misiniiz mavi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: pttyle gönderim sagliyormusunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar mavi mataranin yaninda siyah kılıf geliyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: Merhaba acaba mataranın yanına temizleme fırçası da geliyor mu? Teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: 2 tane alacağım mavi ve yeşil kılıfı olup olmadığına emin olamadım kılıfı var mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: Merhaba hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Mavi su matarasına kılıf gönderiyor musunuz yoksa sadece siyah olan için mi geçerli? Teşekkürler.
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mavi ve Siyah renklerde kılıf gönderilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bazı ürünler taşıma kılıfıyla gönderilmiş bazıları normal şekilde neye göre gönderim sağlanıyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir artık kılıf yoktur ürün güncellenmiştir.

Soru: ürünün plastik numarası nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kılıfla yolluyorsunuz bir de sticker gönderiyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet. Limonlu kılıftır.

Soru: Siyah mataranın stoğu güncellenecek mi?

Soru: pipeti cikarilip kullaniliyormu

Soru: Ayrıca ürünün kesesi sticker ve temizleme çubuğu geliyor mu acaba ?

Soru: Kılıf bazı renklerde geliyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Limonlu kılıf gönderilmektedir.

Soru: merhaba almak istiyorum hala kilifiyla mi gonderiyorsunuz lutfen kilifli olsun
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Limonlu kılıf ile birlikte gönderilir.

Soru: merhaba sticker gönderiyormusunuz, teşekkürler

Soru: Merhaba siyah kılıfı herkese koyuyormusunuz😊
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Siyah kılıf yoktur. Güncel yorumları baz alabilirsiniz. Limonlu kılıf vardır.

Soru: kılıf gönderimi yapıyor musunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Limonlu kılıflıdır.

Soru: yaninda tasima kilifi geliyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet, limonlu kılıf gönderilir.

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Fotoğraf Ve Görseller

Figo Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 2 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü