FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Ürün Alınmaya Değer Mi?
FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Şu Anki Değeri 578.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Detaylı Bilgi

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Ürününün Satıcısı, RODEMA FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI ürününü 578.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Hakkında Yapılan Yorumlar
578.0 Tl ye satışta olan FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 5 yıldızdan çok daha fazlasını hak eden ayakkabı 🤍 bej rengini almıştım şimdi siyahını aldım duruşu kalitesi muhteşem bir de çok tatlı bir bileklik göndermişler çok teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: Y** B**
Tarih: 21 Nisan 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: RODEMA SHOES

Yorum: çok şık bi ayakkabı ve içinde hediye de yollamışlar çok teşekkür ederim😇 tam numara alın derim ben 37 giyiyorum tam oldu topuk boyu da çok ideal🤗
İsim: m** b**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Mük bir ürün çok rahat 5 yıldız değil 10 yıldız veriyorum
İsim: E** K**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: annem için aldım çok beğendiiiii ince notunuz ve hediyeniz için teşekkür ederizzzz hayırlı islerrrr🥰🫶🏻
İsim: Y** Ö**
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Göründüğünden daha güzel ve kaliteli çok şık duruyor teşekkürler
İsim: i** g**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: çok şık rahat tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ürün güzel biraz sıktı belki bir numara büyük alinabilir
İsim: y** a** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2024

Yorum: cox rahat ve numara 1/1
İsim: T** S**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel geldi ayagımdada çok rahat oldu çok tşk ederim güzel hediyeniz için de tşk ederim kargoda çok hızlı geldi kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: harika bir urun
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: çok güzel😍💓
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Rahat ve şık bi ürün, tam beden alınabilir.
İsim: M** H** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Ayağım taraklı olmasına rağmen inanılmaz rahat oldu. Tam numara aldım. Çok güzel tavsiye ederim. Asla parmaklarınız rahatsız olmuyor
İsim: T** y** k**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: kargom yeni geldi tm istediğim gibi çok güzel kaliteli tam kalıp kesinlikle tavsiye ediyorum çok şık
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bir ayakkabı çok beğendim minik hediyeleri içinde teşekkür ederim
İsim: B** s**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: çok rahat bir ayakkabı bir gün içinde elime ulaştı tam fiyat performans ürünü
İsim: İ** Z**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bir ayakkabı çok beğendim hiç yormuyor ayagi umarım ömrü de uzun olur başka renklerini de alacgm
İsim: e** k**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: kalıp çok güzel Tam model de çok güzel fakat topuk Hiç güzel değil ve rahat da değil değişik topuk olursa tekrardan getirebilirim
İsim: H** ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Ben hayatımda bu kadar rahat ayKkabi giymedim... çok çok teşekkürler..
İsim: A** S**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel beğendim teşekkür ederim
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün görselini beğenmiştim. Yorumlarıda okuduktan sonra dört farklı rengini aldım. Kargo çok kısa sürede geldi. Hemen açıp fotoğrafını çektim çok kibar ve rahatlar.. tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.. kutudan çıkan hediye marteniçkalarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
İsim: İ** G**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim. Bu fiyata bu kalite gerçekten iyi 😌
İsim: Banu A.
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: çok rahat ayakkabi kullanışlı güzel üç renk aldım hemencecik yolladılar saticiya beş yildiz teşekkürler
İsim: m** a**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: arkasi aşırı kisa 40 numara için kavusmuyo .. delik actim ucundan o sekilde taktim.. ama ne kadar idare eder bilmiyorum korkuyla giyecem .. bisey olursa parama yazık üstelik 2 tane almıştim
Tarih: 09 Mart 2024

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Ürüne Dair Sorular

Soru: merhaba ürün kalip
Cevap: Merhaba tam kalıp ve rahat bir ürün

Soru: Bu modelin 6,5cm topuk boyu dışında daha alçak topuklusu var mı
Cevap: Maalesef yok efendim

Soru: Tekrardan yollayacak mısınız
Cevap: Merhaba efendim ürününüz arızalimi geldi anlayamadım

Soru: mrh.topuk boyu kaç cm dir
Cevap: Merhabalar, 6.5 cm. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba beyaz rengi gelirmi
Cevap: Merhaba önümüzdeki günlerde eklemeyi düşünüyoruz ama iki hafta kadar sürebilir

Soru: Merhaba ayakkabı bağlama tokasının boyu kısa deniliyor. O yüzden en son deliğe kadar bile olmuyor diye yorum var bunu dikkate alırsanız çok sevinirim
Cevap: Merhabalar efendim, talebiniz dikkate alınacaktır. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: merhaba topuk kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim topuk yüksekliği 6.5 cm'dir

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI Ürünün Detaylı Resimleri

FİLELİ ALÇAK ÖKÇELİ TOKALI KADIN TOPUKLU YAZLIK AYAKKABI En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü