Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Tavsiye Eder Misiniz

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Bu Ürünü Almalı Mı?
Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Mevcut Fiyatı 1019.47 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Gerçekten İyi Mi?

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Hakkında yaklaşık 744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Detaylı Açıklama

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Ürününün Satıcısı, Lumberjack Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker ürününü 1019.47 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Ürün Hakkındaki Yorumlar
1019.47 Tl ye satışta olan Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
744 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: çok güzel ve rahat bir ayakkabı bir numara 38.5 ayak numaram 38 guzel oldu
İsim: D** S**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NorthCalifornia

Yorum: Çok güzel,çok rahat,kibar duran bir ayakkabı.Tam numaranızı alın.39 aldım hiç de kaba durmuyor.
İsim: B** Ç**
Tarih: 23 Haziran 2023
Satıcı: DKSSTORE

Yorum: kargo çok hızlıydı. ayakkabı çokk güzel ve çok rahat bir numara küçüğünü alın
İsim: S** K**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: JoJo

Yorum: Çok rahat muazzam bir ayakkabı, tam numaranızı rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: E** B** K**
Tarih: 23 Nisan 2023
Satıcı: İnstreet

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı..Her ayakkabıda rahat edemiyorum.Bu tam aradığım ayakkabı.Normalde 38 giyerken magazada deneyip burdan bir numara küçük aldım..Kalıbı büyük,ayaklarınız taraklı değilse kesinlikle bir numara küçük alınmalı...
İsim: **** ****
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Çok çok güzel yarım numara büyük, küçük alabilirsiniz
İsim: b** ç**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Satıcı: SporSet

Yorum: Ürünü çok beğendim yumuşak kullanışlı ve her şeye uyuyor.İlk başta biraz sıktı ama açıldı şimdi daha iyi tam beden alın kızlarrrr
İsim: A** Ş** K**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: kızım için aldim çok beğendi.tam numara
İsim: T** O**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Bir numara küçük tercih ettim gayet güzel oldu. Kargo hızlıydı satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: Z** B**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Beklediğimden daha güzel geldi tam numara alın
İsim: Ceyda G.
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Haziran 2023
Satıcı: markalar burada

Yorum: çok rahat bir numara küçük almalısınız bence
İsim: C** S**
Tarih: 11 Temmuz 2023
Satıcı: SPORİUMELB

Yorum: aşırı rahat bir ayakkabı çok çok memnunum tam kalıp kesinlikle kendi numaranızı almalısınız
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Göründüğü gibi geldi, bedeninizi alın. Bir süredir kullanıyorum gayet rahat bir ayakkabı
İsim: M** A**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün kesinlikle çok kaliteli, siyahını kullandığım için tereddüt etmeden aldım. Çok hafif ve rahat bir ayakkabı. Tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: F** N** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: 37 38 numara giyiyorum. 37 numara sipariş ettim oldu ayağıma ama sağ ayak biraz sıkıyor giydikce esner diye düşünüyorum
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Haziran 2023

Yorum: cok iyi indirimli aldim tam nonuzu alın
İsim: B** B**
Tarih: 30 Mayıs 2023
Satıcı: İnstreet

Yorum: İki numara arasındayken yorumları dinleyip küçüğünü aldık. Çok güzel oldu. Teşekkürler 🙏🏻
İsim: E** Ö**
Tarih: 14 Mayıs 2023
Satıcı: FLO

Yorum: Kalıbı büyük kesinlikle bir numara küçük alın.
İsim: R** U**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Normalde 38 beden giymeme rağmen büyük geldi.Bir numara küçük alınabilir kalıp olarak büyük
İsim: S** M**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Ufuk Spor İkitelli

Yorum: çok güzel tam numara alın
İsim: Z** G**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Satıcı: FLO

Yorum: mükemmel bayildimm flo mağazasından baktim 800 küsurdu burdan 440 tlye aldim ztn Lumberjack kalitesi daha oncede Lumberjackten almistim cok rahat bi ayakkabi kendi numaranizi alın derim
İsim: G** b** A**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: Modagetir

Yorum: tam kalıp tam numaranizi alabilirsiniz siniz yorumlara aldanıp küçük numara alacaktım ama iyiki almamsim
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Ayakkabı güzel ancak kalıbı cidden büyük 1 numara küçük almalısınız maalesef büyüklüğünden dolayı iade
İsim: M** P**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: akdoğan giyim

Yorum: anneme aldım çok begendi
İsim: G** C**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Ayakkabı harika tam bedeninizi alabilirsiniz fakat kutusu çok fazla ezilmişti kargoyu beğenmedim
İsim: Y** A**
Tarih: 20 Haziran 2023
Satıcı: JoJo

Yorum: Baya baya bi numara küçük alınması gerekiyor yorumlarda tam kalıp diyorlar ama bence büyük geliyor ona göre alin iade edip etmeme konusunda kararsız kaldım ayakkabı güzel ama bol ve fiyatta arttı
İsim: E** G**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Satıcı: Ufuk Spor İkitelli

Yorum: Harikaaaaa tam kalıp ayaklarım taraklı olmasına rağmen hiç sıkma olmadı inanılmaz rahat gönül rahatlığıyla alınabilir zaten bu markanın kalıpları cok rahat
İsim: s** e**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Ayakkabi cok güzel kalitesi belli. 37 giyiyorum 37 aldım ama 38 gibi bişey kalıbı büyük parmağimi rahatca topuktan içeri koyabildim. İade edip küçügünü alsam mi diye düşünüyorum😊
İsim: M** S**
Tarih: 16 Nisan 2023
Satıcı: FK AYAKKABI

Yorum: Ayakkabı gayet iyi ve tatlı bence 38 numara aldım ama önü biraz uzun geldi bana ve büyük oldu ayağıma o yüzden iade edip küçüğünü almayı düşünüyorum
İsim: K** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: ERDAL KOÇYİĞİT AYAKKABI

Yorum: gerçekten çok güzel tam numaranızı alın
İsim: N** A**
Tarih: 14 Haziran 2023

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ayakkabı yıkanabiliyormu
Cevap: Merhabalar ürün yıkamaya uygun değildir

Soru: 2fr ve 3x farkı nedt
Cevap: Bazı markalarda sezon, bazı markalarda ise kalıp farkını belirtmektedir efendim.

Soru: 3fx ne demek
Cevap: Değerli Müşterimiz,üretici kodudur

Soru: 3 PR ile 3 fx arasında fark var mı
Cevap: Yok efendim

Soru: ürün garantili mi
Cevap: 24 ay garantilidir.

Soru: tabanı kaç santim?
Cevap: Merhaba, size daha sağlıklı yardımcı olabilmek adına ayak boyunuzu, topuktan baş parmak ucunuza kadar ölçüp santimetre cinsinden bize bildirebilir misiniz?

Soru: ayakkabınin önü kırıldı garantiye verebilirmiyim
Cevap: kullanım kaynaklı kat izi yada biryere çarpma sonucunda kesilme var ise garanti kapsamına girmez

Soru: orjinal mi
Cevap: Merhabalar ürünlerimizin hepsi orjinaldir. Trendyol a gerekli yetki belgeleri yüklenip satışına öyle başlanmıştır. Keyifli alışverişler dileriz efendim

Soru: tam kalıpmıdır
Cevap: Merhabalar efendim evet ürünler tam kalıptır.

Soru: hangi kargoyla gonderim sagliyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TrendyolExpress ve Ptt ile gönderim yapıyoruz. Saygılarımızla

Soru: silinmesi kolay mı
Cevap: Merhaba kolaydır

Soru: üründe kırılma olur mu
Cevap: Merhaba, ayak ve ayakkabı yapısı gereği yürüdükçe sadece üst kısım büküm yerinde şekil alamalar olabilir.

Soru: garanti süresi ne kadardır
Cevap: Değerli Müşterimiz,6 aydır

Soru: Ayakkabının yanindaki lego yesilmi krem mi acaba
Cevap: Gri efendim logo

Soru: 37 veya 38 numara gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .Stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Fakat yanıltmamakadına net bilgi veya tarih belirtilememektedir. Bilginize sunar. İyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Kalıbı büyük mü
Cevap: Merhaba, size daha sağlıklı bilgilendirme için ayak uzunluğunuzu topuktan baş parmak ucuna kadar ölçüp bize bildirmenizi rica ederiz.

Soru: 3fx ile 3pr yazıyor ayakkabılarınız da fark nedir .
Cevap: merhaba efendim yeni ve eski sezon üretimdir

Soru: 3pr ile 3fx aradakifark ne
Cevap: Merhaba sezon belirtmektedir üründe başka fark yoktur. Sizlere yeni sezon ürün gönderilecektir efendim.

Soru: Teşekkürler,iyi akşamlar
Cevap: İyi akşamlar efendim

Soru: acaba stoklar yenilenecek mi
Cevap: Merhabalar maalesef şimdilik stoklar yenilenmeyecek

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker Resim Ve Fotoğraflar

Fınster Wmn 3fx Beyaz Kadın Sneaker En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü