Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
914
0
0
Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Bu Ürünü Almalı Mı?
Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Şuanki Fiyatı Ne Kadar 499.99 Tl'den Satılmaktadır.

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Kullanıcılar Memnun Mu?

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Detaylı Açıklama

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Ürününün Satıcısı, Defacto Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm ürününü 499.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Ürünü Kullananların Görüşleri
499.99 Tl ye satışta olan Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: baya iyi kardesime aldim begendi
İsim: B** B**
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: DeFacto

Yorum: oğluma almıştım çok beğendik tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: m** k**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürüne nolmuş niye 300 tl eklenmiş bilmiyorum ben 200 e aldım ona bile düşündüm değdimi diye çuval gibi bişey ben kendi aldığım fiyatla değerlendirdim siz o parayla 2 tane daha iyisinden alırsınız
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: 1 beden küçük alın
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: sirt baskisi adeta naylon torba,muşamba gibi....
İsim: G** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: renk aynı görseldeki gibi canli kargo hızli teşekkür ederim
İsim: M** U**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok başarılı
İsim: E** S**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: güzelllllll
İsim: A** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürünün kumaşın kesimi güzel beğendim
İsim: Y** C** Ş**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: aşırı güzel geniş rahat xxl
İsim: G** K**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: Tam beden şık oversize
İsim: O** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: s aldım ama bol. rengi ve kalitesi güzel. bir beden küçük alın iki bile olabilir.
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün çok güzel fakat cok buyuk geldi iade edecem bir kucuk beden alinir
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: M beden aldım çuval gibi çıktı başkasına vereceğim kullanamadım
Tarih: 15 Şubat 2024
Satıcı: Neva Outlet

Yorum: Güzelll ürünn
İsim: U** P**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Çok beyendımmmm😍😍😍
İsim: A** N**
Tarih: 26 Haziran 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: kaliteli bir tişört
İsim: B** B**
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Neva Outlet

Yorum: kumaşın dokusu çok iyi kaliteli rengi falan da baya canlı tavsiye ederim
İsim: S** Z**
Tarih: 29 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürüne bayıldım severek giyiyorum
İsim: S** E**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: gayet güzel
İsim: U** Y** Ç**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: bu paraya değecek bir ürün değil bence
İsim: M** c**
Tarih: 09 Mart 2024

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Merak Edilen Konular

Soru: ne kadar sürede gelir ?
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba. tam olarak oversize kalıp mi . oversize fit ,yazılmış. anlayamadım.normal M beden aliyorum oğluma, genis kalipsa ona göre alım yapacağım.
Cevap: Merhaba, ürün oversize yani geniş kalıptır, beden tercih ederken göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xl ve xxl bedenin en boy ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba, XL beden en 66 cm, boy 78 cm , XXL beden en 70 cm, boy 79 cm dir . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: M ve L beden en-boy ölçüleri nedir?
Cevap: Merhaba, L beden en 63 cm, boy 76 cm, M beden en 60 cm boy 74 cm dir . Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mankenin boy beden nedir
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xs kol boyu ne kadardır acaba,bir kız olarak alınabilir mi?
Cevap: Merhaba, 23.50cm . Ürün erkek kategorisindendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, XL bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm Ürüne Ait Fotoğraflar

Fit Nba Los Angeles Lakers Oversize Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu 100 Pamuk Tişört A1998ax23sm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü