Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light En Düşük Fiyat Nerede?
Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Şu Anki Satış Fiyatı 309.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Hakkında yaklaşık 491 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Detaylı Açıklama

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Ürününün Satıcısı, Fit & Alive Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light ürününü 309.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Kullananlar
309.0 Tl ye satışta olan Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
491 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok doğal çok güzel kapatıcılığı yağlı ciltli biri olarak bayıldım kokusu şahane Eylül yaparda kötü mü olur artık kesinlikle tek favorim
İsim: gulsumdemir.11
Tarih: Fenomen
Beden: 09 Nisan 2024
Satıcı: Fit & Alive Cosmetics

Yorum: efsane bisey alın aldırın indirimde stok yapın o derece diyorum 😍
İsim: z** k**
Tarih: 11 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Elits

Yorum: Müthiş bir fondöten kesinlikle tavsiye ediyorum açık buğday tenliyim light çok hoş duruyor
İsim: S** D**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün kapatıcılıkta çok iyi çok memnunum
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Bebeğim gibi hiç kaçırmadan 3 5 stokluyorum her gördüğümde dokusu cok guzel yaglandırmıyor sivilce yapmıyor yaglı bir cilde sahibim alınabilir
İsim: B** T**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Şahane ötesi gerçekten bayadır makyaja ara vermiştim yüzümden sorundan dolayı ama şimdi tekrar kullanıyorum 2 adet aldım ama belliki stok yapmam lazım😂
İsim: B** T**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Ben bayildim açık rengini aldım orta tenliyim sivilce lekelerimi harika kapattı sürdükten 10 dk somra fondoten yokmuş gbi his oluyor bence fiyatına göre çok başarılı ( kuru ve karma ciltler sevmez!) ben yağlı bir cilde sahibim pudralı yaglandırma yapmıyor.
Tarih: 13 Aralık 2021
Satıcı: my gazelle

Yorum: çok beğendim cildim pürüzsüz görünüyor
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten harika bir fondöten porselen bir cilt yapıyor ve kapatılıcığı çok iyi
İsim: E** B**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: fondeten zaten daha önceden kullandığım.bir ürün yüzünüze kusmuyor kapataiciligi çok güzel adana sıcağında yuzde duruyor o kadar diim.hazir indirimdeyken iki tane tedarik ettim kırık yoktu sağlam şekilde elime ulaştı saticiya teşekkürler
İsim: C** ç**
Tarih: 23 Kasım 2023
Satıcı: Fitalive Cosmetics

Yorum: 10 yıldız olsa o bile verilir gerçekten mükemmel bir fondöten yüzümdeki bütün sivilce izlerini lekelerimi kapatıyor ve asla ağırlık yapmıyor yüzde 2 senedir tek kullandığım fondöten ve bayağı gidiyor biri bitmeden hemen diğerini stok yapıyorum alın aldırın.
İsim: ü** a**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: bir yıldır kullandığım bir ürün indirimde görünce aldım tekrar
İsim: Z** B**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Kapaticiligi mükemmel 👍
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2022

Yorum: Müthiş bir fondöten😍
İsim: Ö** E** S**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: harika bir ürün kesinlikle kusma yapmıyo beklentilerimin cok çok üstünde bir ürün alın aldırın
İsim: N** D** B**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: ilk alacağım da yorumlara bakıp güvenip almıştım şimdi ise memnuniyet üzerine yorumlara bile girmeden direkt siparişimi oluşturdum çok beğendiğim cildime de çok güzel şekilde uyan bir fondöten olduğu için ilk tercihim tabi ki Eylül Öztürk'ün fondöten oldu💝
İsim: R** O**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Temiz ve nemli cildinize uygulayınca sonuç muhteşem bugüne kadar aldığım en iyi fondöten kapatıcılığı harika sivilce üstüne bile sürseniz asla sivilce büyütmüyor aksine yatışıyor tavsiye ederim alın aldırın.
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: tavsiye üzerine aldım. indirimde yakalarsanız şahane. ben kendi fiyatından aldım ama pişman değilim. dolma yapmıyor, ağırlık yapmıyor
İsim: Ö** T**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: Bayıldım yüzümde fondöten yokmuş gibi duruyor güzel kapattı gündelik hayatınızda olsun özel günlerinizde olsun kullabilirsiniz ben bittikçe Stok yapmayı düşünüyorum şahsen alın aldırın kızlar kaçırmayın 😂😂😂
İsim: A** T**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Gercekten kullandığım en başarılı fondöten eylül’ün her ürününü kullanıyorum hepsi cilt yapıma cok uyumlu oluyor.
İsim: ı** s**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel alın aldırın stok bile yapın
İsim: S** Ş**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: 4Nisanda sipariş ettim 6 Nisanda elime ulaştı aylardır beklediğim bir üründü stok yapıldı çok güzel çok mükemmel 🫶🏻🫶🏻
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: çok beğenerek kullanıyorum stokladıgim tek ürün teşekkürler ilginiz için
İsim: S** Ç**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok iyi kapatıcılığı, çok açık tenliyim 101 no uyum sağladı
İsim: k** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2024

Yorum: çok iyi kapatıyor. beğendim. indirimden aldım
İsim: u** r**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: başarılı bir ürün
İsim: P** M**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Kapatılıcığı güzel. Açık buğday tenliyim kışları kullandığım favori fondötenim
İsim: E** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Harika kapatıyor, çok beğendim yedekledim bile
İsim: B** U**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok önyargılı yaklaştım ve indirimdeyken yine de denemek istedim. BAA YILL DIMM. cildimde "pure" bir görüntü oluşturdu filtre kullanmış gibiydim. Ayrıca çok hafif bir ürün ve bu benim için oldukça önemliydi
İsim: H** H**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Muhteşem ürün teşekkürler eylül 💥
Tarih: 07 Mayıs 2024

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Açık tonu hangisidir
Cevap: Merhaba; şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz.Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium

Soru: Açık tenliyim bu renk çok mu açık kalır
Cevap: Merhaba; şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır efendim. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz efendim. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium

Soru: Beyaz tenliler için hangisi uygun
Cevap: Merhaba; seçenek olarak açık ve orta tonu bulunmaktadır. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz 101 light olanı, Buğday tenliyseniz 102 medium olanı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz.

Soru: merhaba fondöten açılmadığı sürece ne kadar saklanabilir
Cevap: Merhaba, skt tarihi 2028 dir.

Soru: Esmer tenliyim bana hangisi uygun
Cevap: Merhaba; şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır efendim. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz efendim. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium

Soru: En açık numara mı
Cevap: Merhaba, en açık ton 101 numara light tır.

Soru: Orta tonu ne zaman gelicek???
Cevap: Merhaba efendim, stoklarımız en kısa sürede yenilenecektir. Güncellememiz devam ettiği için net bir tarih veremiyorum. Dilerseniz sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Sevgiler.

Soru: merhaba bunun bi ton açığı varmı
Cevap: Merhaba, ton seçeneği olarak açık tenli iseniz 101 light olanı, buğday tenliyseniz 102 medium olanı tercih edebilirsiniz. Esmer ten için ton seçeneğimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımlarınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz.

Soru: Medium rengi yani 102 numara stok giricek mi acaba?
Cevap: Merhabalar efendim çalışmalarımız devam etmektedir stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir

Soru: beyaz tenliyim 101 numara olur mu bana koyu gelmesin lütfen
Cevap: Merhaba; Şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır eğer çok koyu tonlu tenli iseniz uygun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz efendim. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza görede tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium

Soru: 102 no ne zaman gelir
Cevap: Merhaba efendim, stoklarımız en kısa sürede yenilenecektir. Güncellememiz devam ettiği için net bir tarih veremiyorum. Dilerseniz sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Sevgiler

Soru: hangisi en açık olanı acaba
Cevap: Merhaba; ürünümüz sarı alt tonludur. Ton seçeneği olarak açık tenli iseniz 101 light olanı, buğday tenliyseniz 102 medium olanı tercih edebilirsiniz. Esmer ten için ton seçeneğimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımlarınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz.

Soru: en açık rengi bumu
Cevap: Merhaba, görseldeki en açık ton 101 light'dır. Şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz.Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium

Soru: Merhaba açık tenliyim ürün açık tenliler için mı
Cevap: Merhaba; şu anda elimizde açık ve orta tonu bulunmaktadır efendim. Eğer çok koyu tonlu tenli iseniz (esmer ten ) uyun olmayabilir. Çok açık tenli iseniz lihgt olanı, Buğday tenliyseniz medium olanı tercih edebilirsiniz efendim. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz. 101 light 102 medium Görsel de sormuş olduğunuz açık ton 101 light seçeneğidir.

Soru: açıldıktan sonra ömrü ne kadar acaba
Cevap: Merhaba, ağzı açılan ürünler 6 ila 1 yıl içerisinde kullanılabilmektedir.

Soru: selam orta tenliyim bana gidermi ? 101?
Cevap: Merhaba, ton seçeneği olarak açık tenli iseniz 101 light olanı, buğday tenliyseniz 102 medium olanı tercih edebilirsiniz. Esmer ten için ton seçeneğimiz bulunmamaktadır. Dilerseniz daha önceki fondöten kullanımlarınıza göre de tercihinizi yapabilirsiniz.

Soru: merhaba 101 numarası soğuk alt ton için uygunmu
Cevap: Merhaba, ürünümüz sarı alt tonludur.

Soru: Merhaba ürünün sadece 2 rengı bat değilmi? Koyu olan hangisi acaba

Soru: beyaz tenliyim hangi renk olur
Cevap: Merhaba; 101 numara uygun olacaktır efendim.

Soru: meraba beyaz tenliyim hangisini onerrsiniz

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light Görsel Galerisi

Fitalive 101 Liquid Foundation Likit Fondöten - Light En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
MaviDalgalar Kozmetik 0 16
RüyaGemisi Kozmetik 0 11

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü