Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt En Düşük Fiyat Nerede ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Mevcut Fiyatı 122.0 Tl'den Satılmaktadır.

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Alanlar Memnun Mu?

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Hakkında yaklaşık 2335 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Açıklama Ve Özellikler

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Ürününün Satıcısı, manolyabutik Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt ürününü 122.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Kullananlar
122.0 Tl ye satışta olan Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2335 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Kendi bedeninizi hatta 1 beden buyugunu tercih edin boyu kısa
İsim: T** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Aralık 2023
Satıcı: GünNur Boutique

Yorum: çok çok güzel. Tam bedenimi aldım, oldu. diğer renklerini de aldım. memnunum.
İsim: M** D**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Hümay collection

Yorum: Gayet güzel bir ürün 1.70 66kg m beden aldım tam oldu küçük hediye için satıcıya teşekkür ederim
İsim: A** S** K**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm
Satıcı: ModaDNZ

Yorum: Xl giyiyorum yorumlara bakarak bir büyük beden aldım ama büyük geldi, kendi bedeninizi alın. ☺ Diz izi yapmıyor. şiddetle tavsiye ediyorum. Alın aldırın..
İsim: Y** Ç**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Hemen kargoya verildi Trendyol express ile geldi ayrıca çok güzel yumuşacık sadece xl büyük geldi bana kızım verdim oldu ayrıca hediye için teşekkür ederim gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz kendime küçük bedenini getrtecegim 👍🤩
İsim: ş** A**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bugüne kadar aldığım en iyi tayt!!!!! Tam beden alınmalı
İsim: N** Y**
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: çok beğendim ancak bir beden küçük tercih etmelisiniz
İsim: G** Ş**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok beğendim tam bedeninizi alabilirsiniz yumuşacık esnek ayrıca sıcakta tutuyor...evde giymek için aldım ama dışarda da rahatlıkla giyilir...küçük hediyeniz için teşekkürler...
İsim: G** Ç**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir küçük beden alınmalı..
İsim: a** a**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Tayt çok güzel bi beden küçük alınabilir toparladım istiyorsanız.ayrıca satıcıya küçük hediyesi için teşekkür ederim
İsim: r** b**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: 175 boy, 120 kiloyum 5Xl aldım 1 beden küçüğünü sipariş ettim. Aşırı rahat ve çok sıcak tutuyor, çok beğendim
İsim: Birsen B.
Tarih: 30 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: fiyat performans ürünü bi beden büyük alına bilir.🙂
İsim: s** y**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz aldıktan 5 dk sonra kargodaydı hızlı geldi ama biraz ince kışın üşüyebilirsiniz
İsim: B** Ö**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: çok beğendim🤍 hediye için teşekkur ederim tam istedigim gibi ben tam bedenimi adım içi polarlı yumusacık ve rahat🌸
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: 168 boy 75 kg 2xl aldım tam oldu, önce xl almıştım küçük gelmişti özellikle bu satıcının ürünü daha güzelmiş bordo olan daha esnek
İsim: M** Ö**
Tarih: 07 Aralık 2023
Satıcı: Deniz Official

Yorum: m beden aldim gerçekten kaliteli geldi
İsim: S** T**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: biraz geç teslim edildi ama tam istediğim gibi gelmiş içi kalın tam kışlık ve rahat ben s tercih ettim beli bol gelmesin diye iyi ki öyle almışım
İsim: s** ü**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Ürün güzelll ben kendi bedenimi aldim daha sıkı ve toparlayıcı olsun diyosanız 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: M** G**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi normalde xs giyiyorum s aldım gayet iyi oldu duruşu çok iyi🤌🏻
İsim: B** P**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:151cm

Yorum: Bayıldım yumuşacık ve sıcacık uzun zamandır aradığım kalite
İsim: E** A**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Ürün gayet güzel. s beden aldım. s beden giyen çoğu insan alabilir çok dar bir kalıbı yok esnek sık ve güzel beğendim. hediye paketi yapılmış hoş küçük birhediyesi var. küpe. ince düşünülmüş. koymaz koymak yani. tsk
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ekim 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Ablama aldık gayet güzel tam beden
İsim: B** S**
Satıcı: Bedelist Desing

Yorum: ürünler geldi çok fazla kalın bir kumaş feci dokusu güzel kışın kazak altlarına yazın da normal günde rahat giyilir bedeni tam geldi elinde beğendi. fiyat olarakta uygun. aynı ürünü dışardan 150 liraya alacağınıza buradan Uygun'a alın
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Boy:169cm
Satıcı: MANOLYA BUTIK

Yorum: Coknsicak tutuyor. Yumuşacık
İsim: S** Y**
Tarih: 20 Ekim 2023
Satıcı: moa socks

Yorum: vücudu toparlamıyor tam bedeninizi alın
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: Tayt çok güzel ama ne yazık ki büyük geldi iade edip bir küçük bedenini alıcam yanındaki küçük hediyeniz için de ayrıca teşekkür ediyorum 🥰
İsim: Tuğçe T.
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: alıp almama konusunda kararsızdm ama iyikiii almışım o kadar rahat ki ve dokusu kalın olduğu için kışın giymeye de müsait bayıldım kaçırmayın fiyat performans ürünü 🤌🏼🤌🏼
İsim: P** E**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:166cm
Satıcı: moa socks

Yorum: Kayiyor kilo73 bədən L sipariw verdim yinede Kayiyor bel kismi Keşke M alsaymiwim yinede çox guzel
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Dar kalıp bir beden büyük alınabilir yumuşacık sıcak tutacak beğendim teşekkürler.
İsim: Ü** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Kasım 2023

Yorum: tam istediğim gibi geldi ama bedeni küçük oldu iade edip bir büyük beden alacağım
İsim: H** K**
Beden: Boy:155cm
Satıcı: SERENİTA

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 172 boy 72 kilo hangi beden uygun olur acaba
Cevap: kendi bedeninizi almanızı öneririz efendim l bedeb uygundur

Soru: giyerken esner mi
Cevap: evet efendim esneme yapar

Soru: 162 boy 59 kilo kaç beden almam gerekiyor normalde S/M giyiniyorum
Cevap: merhaba efendim. L beden uygun olacaktır. keyifli alışverişler dileriz 🌸

Soru: 1.60 60 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim. L beden size uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🌸

Soru: 160 boy 73 kiloyum kaç beden olur
Cevap: merhaba XL uygundur efendim 🌸

Soru: 1.55 boy 65 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere L beden uygundur efendim keyifli alışverişler

Soru: iç gösterirmi
Cevap: Hayır göstermez efendim. Keyifli alışverişler dileriz 🌸

Soru: Gun aydın.Boy 174,kilo 55kaç beden lazım?
Cevap: M/L BEDEN EFENDİM

Soru: 160 boy 61 kilo
Cevap: merhaba L beden uygun olacaktır efendim 🌸

Soru: 160 boy kilo 66 kac beden olur birde yuksek belmi
Cevap: Merhabalar efendim, L beden sizin için uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.60 boy 57 kilo
Cevap: merhaba M beden tercih edebilirsiniz efendim 🌸

Soru: 160cm 85kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz. 2xl beden önerebiliriz. Keyifli alışverişler dileriz 💐

Soru: 1.78 boy 105 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz. 5xl beden önerebiliriz. Keyifli alışverişler dileriz 💐

Soru: hangi kargo
Cevap: Tex ve sürat efendim

Soru: 175 boy 97 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba 4xl uygun olacaktır efendim. Keyifli alışverişler.

Soru: 172 boy 72 kilo hangi beden uygun olur acaba
Cevap: Merhabalar efendim, XL beden sizin için uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 170 kilo 90 kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih etmiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz. 3xl beden önerebiliriz. Keyifli alışverişler dileriz 💐

Soru: boy 173 kilo 73 hangi beden olur?
Cevap: Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

Soru: 166 70kilo hangi beden
Cevap: merhaba L beden tercih edebilirsiniz 🌸

Soru: merhaba 70 kq 165 boy kaç beden olur
Cevap: Merhabalar Efendim. Boy ve kilo durumunuza göre XL beden sizin için uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt Detay Resimler

Fitilli Şardonlu, Içi Polarlı Yüksek Bel Toparlayıcı Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü