Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Bu Ürünü Almalı Mı

Duygu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Tavsiye Eder Misiniz?
Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Mevcut Fiyatı 4554.39 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Açıklama Ve Özellikler

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Ürününün Satıcısı, Reidan Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı ürününü 4554.39 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Yorumlar Hakkında Bilgi
4554.39 Tl ye satışta olan Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Fotoğraf ile alakası yok, hiçbir yerinde marka yazmıyor kalite olarak çok düşük öndeki ekranın üstü bildiğiniz naylon ile kaplı sadece naylon var. Kol katlama ise civataları sökerek kulp çıkıyor sadece katlama siye bir özellik yok. Sadece kargodan memnun kaldım.
İsim: B** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Eylül 2024
Satıcı: İstanbul Reidan

Yorum: Fiyatına göre iyi bence evde iş görüyor
İsim: s** g**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel bir ürün. Çok sağlam…
İsim: e** k**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: urunun kurulumu 10 dakika surdu. paketleme harikaydi ve cok cabuk teslim edildi. hersey icin cok tesekkurler. kesinlikle aldigi parayi hakeden bir urun.
İsim: e** ü**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: şimdilik gayet güzel hafif ve tekerlekli olduğu için istediğiniz yere götürebilirsiniz ben tutunma kısmını takmadım işim bitince yatağın altına itiyorum ilerleyen zamanalrda sıkıntı çıkarsa düzenleyeceğim
İsim: N** F**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi güzeldi fakat telefon tutacak yeri kırık geldi onu tedarik edebilirmisnz
İsim: Kübra T.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: I ordered the folding function for the hand rail. They sent me a different machine than I ordered. Otherwise it seems sturdy and works well so far.
İsim: L** s** S**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: kurulumu kullanimi fena degil ama hic de fotograftaki gibi uzun bi ebati yok...1,5 mt boyunda olan ben bile buyuk adim atarak yuruyemedim kaldiki uzun boylularin adimlari nasil sığsın??
İsim: T** K**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: merhaba bandında böyle şeritler var
İsim: S** Y**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Alır almaz E-2 arızası verdi çeviri yaptırdım motor arızası dıyor . Yağıda da kullanma kılavuzunun üstüne dökülmüş. İade ettim bir ay bekletip iadeyi reddettiler
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: ürünün markası bile belli değil. kesinlikle fotoğraftaki ürün değil. bantta iz var. bantın 7 katmanlı olması ihtimali bence yok o kadar ince ki . ürünün sağlamlığına birşey diyemem. az denedim sadece kurmadan. ancak yüksek beklentiniz olmasın. üzerinde göstergesi var . gösterge çalışıyor, sırayla süre,hız,km, kalori gösteriyor. ancak markası sanırıDevamını Oku
İsim: s** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba esnek zeminmi
Cevap: Tabi efendim saygılarımızla.

Soru: Merhaba ürün dik muhafazaya uygun mu çok yerim yok ve adanada servisiniz var mı
Cevap: merhabalar altta vidalıdır dik muhafazada edebilirsinz

Soru: yukus özelliği varmi
Cevap: Eğim yok efendim

Soru: bu kumanda işinden bir şey anlamadık kaybetmeyin diyorsunuz ya kaybetmeyiz de bozulabilir ne olcak sonra ne kullanabiliriz ne satabiliriz bu iş ile ilgili aldığınız firma ile konuşun lütfen aldığınız malın kumandasini elinizde bulundurun ve ihtiyacı olanlara satın yada servis satsın
Cevap: Merhabalar kumanda ücretli verilir efendim ücretsiz verilmez onu anlatmaya çalışıyoruz

Soru: Ürünün belirli aralıklarla yürüyüş bantının altından spreyle Yağlama yapmak gerekiyor mu ?

Soru: Merhabalar, bana sadece bant uzunluğu kaç santim onun ölçüsü lazım. Toplam taban ölçüsü değil sadece bant uzunluğu kaç santim teşekkürler
Cevap: 120CM UZUNLUK BANT GENİŞLİĞİ 50 CM BRÜT NET :42 CM

Soru: 120 kg . kullanabilir mi

Soru: Hızı nerden ayarlanıyor
Cevap: Kumandadan efendim

Soru: telefon uygulaması var mı.
Cevap: Merhabalar LCD tüm bilgiler mevcuttur efendim gerek duymadık uygulamaya

Soru: 130 kilo taşır mı
Cevap: sadece yürüyüş yapabilirsiniz bu kilo ile efendim

Soru: 132 kiloyum sorun olur mu
Cevap: Merhabalar hızlı yürüyüş için kullanabilirsiniz efendim

Soru: Katlanır özelliği var mı
Cevap: Merhabalar alttan vidalı şekilde var efendim güvenlik gerekçesiyle artık bu şekilde üretilmekte

Soru: Merhaba. Vidalarını sökmeden katlayabiliyormuyuz?
Cevap: Merhabalar güvenlik gerekçesiyle vidalı yapılmıştır efendim alt taraf vidaları çıkarttıktan sonra tutacak kısmını katlayabiliyorsunuz

Soru: koşu hiz ayari varmi
Cevap: Kumandada yapabilirsin efendim

Soru: tutacak yeri söküp takmalimi yoksa egdirerek katlanabilinirmi
Cevap: tutacak alttan vidalıdır güvenlik gerekçesi ile

Soru: Merhaba eğim ayarı var mı acaba?
Cevap: Eğim yok efendim

Soru: ne kadar süre çalıştırabiliriz ara vermeden
Cevap: 45 dk çalıştırın 30 dk dinlendirin

Soru: Merhaba mp3 özelliği varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: Tutma yeri de katlanıyor dimi katlanıp yatak altına baza altına koyabiliyor muyuz?
Cevap: Merhabalar katlanıyor ama vidalıdır efendim vidayı söküp katlayabiliyorsunuz sonra tekrardan vidayı takıp kullanıyorsunuz

Soru: kolay gelsin sizmi kuruyorsunuz
Cevap: kurulu vaziyette efendim sadece yağlamasını ve vidasını takıyorsunu zkolun

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı Ürün Görselleri

Fitness Katlanır Koşu Bandı 7 Katmanlı 110 Kg Ev Ofis Kolay Kurulum Akıllı Yürüyüş Pedi Kumandalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü