Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sumeyye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
917
0
0
Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Alanlar Memnun Mu?
Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Şu Anki Fiyat Aralığı 8499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Hakkında yaklaşık 48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Ürün Tanıtımı

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Ürününün Satıcısı, Slazenger Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı ürününü 8499.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Son Yorumlar
8499.9 Tl ye satışta olan Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ürün çok güzel paketlenmiş biraz uğraştırdı ama hoşuma gitti böyle olması kullandım müthiş bir şey iyiki aldım kargo burası mobil bölge olduğu için biraz uzadı ama beklemeye değer yani
İsim: T** T**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Finspor

Yorum: cok güzel. sağlam teslim aldım ve sorunsuz çalıştı. kumandalı. hız ayarları gayet yeterli. portatif. beğendim.
İsim: g** u**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir şekilde paketlenmişti ve sorunsuz teslim aldım. Görseli burada göründüğünden daha kaliteli duruyor bence sorunsuz çalışıyor şimdilik bir sıkıntısı yok. Hızı 7 ye kadar çıkıyor benim için max yeterli bir seviye. Performansını ise biraz kullandıktan sonra güncelleyeceğim.
İsim: S** Ö**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: 2gundur kullaniyorum ve cidden cok guzel bir urun,ayrica kargosu cok iyiydi zor actim cok tesekkurler
İsim: y** ö** ç**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Nerdeyse 2 aydir hergun kullaniyorum 45 dk kadar cok iyi hic sorun yasamadim son hizda hafif tempo koşu bile yapilablio
İsim: H** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Üründen çok memnunum şimdilik. Kesinlikle tavsiye ederim . Kargo şirketin de çok memnun kaldım .
İsim: E** K** B**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Kargo çok hızlıydı ve asansör olmamasına rağmen kapıya kadar geldi Fiyatına göre çok kaliteli buldum. Bu kadar iyi olacağını düşğnmemiştim. Bakımı da çok kolay. 30 dk farklı hızlarda yürüyorum hiç sorun yaşamadım. Uzun süre denemedim ama yavaşla başlayıp kademe kademe artırdım
İsim: R** Ç**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: 2 günde elime ulaştı çok güzel kargolanmıştı ve çok hızlı bir şekilde geldi. uzun süredir almayı düşündüğüm bir üründü başlangıç olarak çok memnun kaldım. ürünün boyutlar 117 cm x 50cm yüksekliği 10 cm çok rahat yatağımın altına sığdı. inş uzun süreli bir kullanımı olur.
İsim: B** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Memnun kaldık.Şimdilik hiçbir sıkıntımız olmadı ❣
İsim: N** A**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel ve kullanışlı. Yüksek gürültülü bir cihaz da değil. Eşim çok memnun.
İsim: Erdi K.
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: az önce tam 70 dakika, +5.5 tempoda hızlı yürüdüm. performansı epeyce iyi. neredeyse hiç sesi yok. kargo firması Borusan taşıma kapıya kadar getirdi. paketleme müthiş. Taşıma ipleri dahi tekrar bantlanmış kopma olup zarar görmesin diye. teşekkürler
İsim: B** B**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: ürün şimdilik iyi çalışıyor paketleme çok iyiydi gerçekten teşekkürler sadece kargo birazcık geç getirdi ama değdi çok kullanışlı bir ürün bence kesinlikle alınmalı
İsim: G** u**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürünüm sorunsuz bir şekilde elime ulaştı taşınabilir olması mükemmel kolaylık ve cihazın performansından çok memnunum. Fakat satıcı firma ben aldıktan sonra 2000 tl ilk bir indirim yaptı bu neden oluyor anlamış değilim ciddi bir fark bu yüzden satıcı firma bir yıldız eksik
İsim: Z** Ç**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Teşekkürler
İsim: R** A**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: cok yer kaplamiyor. fazla ses çıkarmıyor. Eve kadar teslim edildi. satıcı soruları hızlı yanıtlıyor. biz memnun kaldık.
İsim: M** G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2024

Yorum: muhteşem bir paketleme ve kargo hizmeti.ürün şuan için gayet sessiz ve güzel çalışıyor.hızı tempolu yürümek ve koşmak için çok yeterli.
İsim: H** A**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Aşırı sessiz, alttakileri asla rahatsız etmez. Hızı yeni başlayanlar için çok çok yeterli. Ben çok beğendim. Biraz kadınlar için taşıması ağır ama olsun. Tekerlerden sürükleyince kolay gidiyor. Bence gayet iyi bir başlangıç ürünü.
İsim: D** A** K**
Beden: 03 Ocak 2024

Yorum: Kullanıp yazmak istedim 2 günde geldi paketleme kargo hepsi harika kullanıma gelirsek 70 kg suan aeakıksız 40 dk koştum ses seviyesi hızı olsun hepsi bir koşu bandından beklediğiniz performans karşılıyor yer kaplana düzeyi her yere sığacak konumda önde tasıma kolaylıgı icin tekerleği var sesi yok denecek kadar az firmaya teşekkğrler
İsim: D** Ş**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: motoru gayet kuvvetli 85 kiloyum her sabah 5 km hızla yarım saat her akşam 7 km hızla yarım saat yürüyorum 1 aydır sorunsuz kullanıyorum, tavsiye ederim, sadece yağlamak için ucunda uzun ince hortumu olan sprey yağlardan tercih ederseniz daha kolay yağlarsınız, halının üstüne koydum uygun ayakkabı ile alt kata ses gitme derdi yok
İsim: S** B**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: m** b**
Beden: 23 Şubat 2024

Yorum: cok pratik ve kullanisli
İsim: ş** a**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Büyük kolaylık. Kargoda çok hızlıydı.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: bugün geldi teslimat şahane, ürün de gayet güzel kullanıma baglı olarak güncellerim.
İsim: Z** B**
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: MERHABA. ÜRÜNÜN AMBALAŞI MÜTHİŞTİ..İLK DEFA BU KADAR İYİ AMBALAJ GÖRDÜM. 2 SORUN DISINDA HICBIR SORUN YOK. 1.SORUN BORUSAN LOJİSTİĞİN ÜRÜNÜ 23/01/2024 DE TESLİM ALIP 03/02/2024 DE TESLİM ETMESİ.ÜRÜN SİPARİŞİNDE EN FAZLA 5 İŞ GUNU YAZIYORDU YANILMIYORSAM.DİĞER SORUNUM İSE BLUETOOTHA BAĞLANAMIYOR OLMAM.BU BENIM YAPAMADIGIM BIRSEY CİHAZLA ALAKALI DEGDevamını Oku
İsim: Y** Ö**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Eşime aldık yağı az ama kullanışlı
İsim: Züleyha A.
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: kaliteli bir ürün.
İsim: S** T**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: İlk denediğimde hızı yükseltirken biraz ses çıkarıyordu ama o ilk olduğu içindi sanırım sonralarda hiç ses çıkarmamaya başladı. Birkaç gündür günde 2 kez 20şer dakika yürümek için kullanıyorum. Hızı genelde 4.5 yapıyorum. Biraz dar ve kısa olduğu için yürürken telefonla vs uğraşmamanızı tavsiye ederim çünkü sağa sola saptığınızda çok kolay takılabiDevamını Oku
İsim: S** C**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Çok memnunum. Hızı,boyu, genişliği, sessizliği çok ideal. Tek bir yıldız kırıyorum kargo 12 günde geldi.
İsim: Z** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: gayet güzel
İsim: P** S**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Cok begendim harika
İsim: G** U**
Beden: 19 Şubat 2024

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürün kaç HP?
Cevap: Merhaba Moto gücü teknik özelliklerinde 1.80 hp olarak geçmektedir. Bilginize.

Soru: 100 kilo taşırmı
Cevap: Merhaba Bu ürünün max taşıma kapasitesi 90 kgdır. 100 kg taşımaz.

Soru: merhaba bantın genişliği kaç cm
Cevap: Merhaba Yürüyüş alanının genişliği 38cm dır.

Soru: Merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba bu ürün Borusan Lojistik ile gönderilmektedir.

Soru: Şarjlımı akülümü elektriklimi?
Cevap: Merhaba Elektrikli bir üründür. Bilginize.

Soru: İyi günler. Ağırlığı ne kadar? Hacmi nakadar?
Cevap: Merhaba üürn bilgileri kısmında detaylı bilgi yer almaktadır.

Soru: Tutma kulpu varmı
Cevap: Merhaba tutma kolları bu modelde yoktur Runon modelinde mevcuttur.

Soru: Merhaba ne sıklıkla yağlamam gerekiyor ilk geldiğinde yağlamama gerek varmı
Cevap: Merhaba İlk kullanımda önce yağlamanız gerekiyor. İdeal yağlama sıklığı 25-30 saatlik kullanımda bir şeklindedir. Bilginize.

Soru: Merhaba,daha önce sizden aldıgım koşu bandının telefon uygulamasını bulamadım kullAnma kulavuzunuda bulamiyorum.Rica etsem telefon uygulamasını yazar misiniz?
Cevap: Merhaba EQisports uygulamasıdır.

Soru: Fitwell modeli ile walkon arasında ne farklar var acaba
Cevap: Merhaba ölçüleri ve maksimum hızları arasında ufak farklar vardır.

Soru: S.a.Bu melzemedən 140-150 kg götürənin varmı??
Cevap: Merhaba Bu ürünlerin taşıma kapasitesi sizin belirttiğiniz kg çıkanı olmaz. Bilginize.

Soru: Merhabalar ürün yağlamasını nasıl yapacağız
Cevap: Merhaba bant ile zemin arasına uygulamanız gerekir.

Soru: Sesi ne kadar çıkıyor acaba. Gürültülü mü çalışıyor? Apartmanda kullanacağım rahatsızlık yaratır mı?
Cevap: Merhaba cihazın kendisi çok ses çıkarmaz fakat adım sesi olacaktır.

Soru: merhaba hangi kargo firmasıyla calisiyorsunuz
Cevap: Merhaba bu ürün borusan lojistik firması ile gönderilmektedir.

Soru: Ğrünün motor gücü nedir acaba
Cevap: Merhaba ürün özellikleri kısmında detaylı bilgi yer almaktadır.

Soru: merhaba urun ozeliklerinde kac klo olduğu yazmir urun kendisi kac kilodur
Cevap: Merhaba ürün özellikleri kısmında bu şekilde yer almaktadır. Net/Brüt Ağırlık: 17 kg / 19,7 kg

Soru: Merhaba,bant mesafe genişliği net kaç cm dir ?
Cevap: Merhaba ürün açıklmasında bilgi yer almaktadır.

Soru: Koşu yapmak içinde uygun mu
Cevap: Merhaba tempolu yürüyüşlere daha uygundur. Tutunma kolları olmadığından koşma rahat yapılamaz.

Soru: merhaba urun kac kilodur
Cevap: Merhaba ürün özelliklerinde detaylı bilgi yer almaktadır.

Soru: Max hız nedir
Cevap: Merhaba ürün bilgileri kısmında detalı bilgi yer almaktadır.

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı Resim Ve Fotoğraflar

Fitwell Uzaktan Kumandalı Koşu & Yürüyüş Bandı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü