Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Tavsiye Eder Misiniz ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Şu Andaki Fiyatı 699.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Açıklama Ve Özellikler

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Ürününün Satıcısı, Puma Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt ürününü 699.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Ürün Hakkındaki Yorumlar
699.9 Tl ye satışta olan Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: Harika bir tayt, rengi kumaşı çok kaliteli tok ve kavrıyor. 1 beden büyük aldım.
İsim: G** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Eylül 2023
Satıcı: Puma

Yorum: ince iç gösteriyor, puma deyince kaliteli bekliyodum ama beklediğim gibi değil malesef, kalıbı geniş sarıyor bedeni
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Penye kumaş kaliteli bit şey değil iç gösteriyor. Bedenim m ve m aldım bol geldi
İsim: B** T**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel olmuş
İsim: f** s**
Tarih: 19 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel beğendim.
İsim: D** F**
Tarih: 20 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok ince penye. Hem iç gösteriyor hem de içlik gibi duruyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba, hangi malzeme?
Cevap: Sayın Müşterimiz, İlgili ürünümüz 95% pamuk, 5% elastane kumaştan üretilmiştir. PUMA Türkiye olarak mutlu günler dileriz.

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt Resim Ve Fotoğraflar

Floral Vıbes Kadın Kısa Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü