Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Alanlar Memnun Mu?
Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Mevcut Fiyatı 126.95 Tl'den Satılmaktadır.

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Memnuniyet Oranı Nedir?

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Hakkında yaklaşık 1299 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Detaylı Açıklama

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Ürününün Satıcısı, Bioblas Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir ürününü 126.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Ürün Hakkındaki Yorumlar
126.95 Tl ye satışta olan Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1299 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 11 Ağustos tan bu yana ürünü kullanıyorum yoğun saç dökülmem vardı neredeyse saçlarımın yarısı dökülmüştü...iyi ki bu ürüne rastladım çok araştırdım sonunda buldum...saçlarımın dökülmesi kullandıktan 3 ve 4.günden sonra kendini belli etmeye başladı şuanda ise tamamen durdu 2 günde bir saçlarımı yıkadım ve bunun yanında da Bioblas ın aynı serinin saDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Alinda Kozmetik

Yorum: Ürünü serumuyla birlikte kullanıyorum etkisini hızlı ve etkili bir şekilde gösterdi. Ben çok memnun kaldım strese ve vitamin düşüklüğüne bağlı tutam tutam dökülen saçlarım canlandı dökülme durdu çok ince olan saç tellerim kalınlaştı ve bebek saçlarım gürleşmeye başladı yeni saç oluşumuda mevcut çok memnun kaldım bu tip bir dökülme yaşayan varsa terDevamını Oku
İsim: S** G**
Tarih: 14 Kasım 2021
Satıcı: NehirKozmetik

Yorum: Fiyatına göre süper bir şampuan. Her gün 1 defa saçınızı yıkadınız mı gözle görülecek kadar saç dökülmesini engellediğini fark edeceksiniz. 7 den 70 e herkese tavsiye ederim. Şampuanın özellikle de bitkisel yoğunlukta olması saçı beslemesinde çok yardımcı oluyor.
İsim: Mücahit T.
Tarih: 13 Eylül 2021

Yorum: İndirimdeyken stokluyorum memnun kaldım
Tarih: 01 Mayıs 2024
Satıcı: Mahall-e

Yorum: Elernize salik guzel paketlenmisti
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Güncelleme* Ürünü yarıladım ve 2 senedir asla iflah olmayan saçlarımı kendine getirdi banyoda avuç avuç dökülen saçlarım maksimum 10 tel dökülüyor. Gerçekten etkili olduğunu söyleyebilirim düşünmeden alın derim. Saç yapısına göre tabiki değişir ama cidden 2 senedir ilk defa saçlarım bu derece az dökülüyor. Tavsiye edilir 💪 Ürün paketlemesi güzeldDevamını Oku
İsim: E** G**
Tarih: 01 Eylül 2021

Yorum: yoğun bir saç dökülmem vardı bu mükemmel şampuandan sonra memnun kalıp tekrardan sipariş verdim süperdi şuan saçlarım daha güçlü uzuyor ve daha canlı
İsim: C** Ö**
Tarih: 19 Ekim 2023
Satıcı: tralleis cosmetics

Yorum: hızlı geldi orjinal kullandığım üründü memnunum stokladım indirimde dahada stoklıycam
İsim: B** G**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: eşime ve oğluma aldım çok başarılı bir ürün
İsim: s** ç**
Tarih: 31 Ocak 2022

Yorum: ürünü indirimdeyken aldım saç dökülmesini bitirdi resmen başarılı bir ürün
İsim: D** Y**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: Mükemmel öteessii kesinlikle alın
İsim: reyhan A.
Tarih: 04 Kasım 2021

Yorum: ssaç dökülmeme iyi geldi, devamında da kullanırım. saçlarım daha sağlıklı görünüyor. güzel paketlenmişti
İsim: C** G**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: kendim için aldım kullandım hala da kullanıyorum çok memnun kaldım saçlarım dökülmüyor artik
Tarih: 21 Nisan 2023
Satıcı: collectiveshop

Yorum: Çok güzel stok yaptım
İsim: S** A**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: Nysa

Yorum: Tamamen fiyatını hak eden bir ürün çok güzel kokuyor üstelik yumuşacık yaptı saçlarımı duşta dökülmeye son verdim ❤
İsim: A** B**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: stokladım çünkü gerçekten saç dökülmemi çok azalttı, bakım kremi ve saç spreyi ile birlikte kullanıyorum.
İsim: Kübra T.
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: cok beyendim saclarim yumuşacık oldu kokusu harika
İsim: t** E**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Şampuanın faydasını görebilmek için uzun süre kullanmak gerekiyor. (özellikle stres kaynaklı bir saç dökülmeniz varsa) Bir kutuyu bitirdikten sonra dökülmem azaldı diyebilirim. Fakat ilk kullanımdan itibaren saçı daha yoğun ve canlı gösteriyor. Ben memnun kaldım. Favori şampuanım.
İsim: t** ç**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: Hangar Express

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım umarım beğenir. Kargo hızlı ve özenliydi teşekkürler.
İsim: B** D**
Tarih: 09 Şubat 2022
Satıcı: Özhan Market

Yorum: Eşime aldım baya iyi
İsim: M** B**
Tarih: 16 Ocak 2023
Satıcı: collectiveshop

Yorum: sac dokulmemde etkisi oldu ve yumuşacık yapti
İsim: A** Ö**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: ürün çok hızlı ulaştı daha kullanmadım etkisini bilmiyorum yorumlara bakarak aldim
İsim: S** Y**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: kızım için urunleri porsiyonlamak için aldım. çok memnunum
İsim: M** E** C**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: severek kullanıyorum ürün 10 numara saç dökülmesini kökünden hallediyor saç bile çıkartıyor arkadaşlar denemenizi tavsiye ederim
İsim: bayram ö.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: saçımı çok güzel yumusatti
İsim: Ş** B**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: güzel bir ürün saç dökülmemi azalttı indirimdeyken almanızı tavsiye ederim.
İsim: Sevda D.
Tarih: 07 Kasım 2023
Satıcı: İkoncan

Yorum: Yıllardır kullandığım bir şampuan saç dökülmesini azaltıp saça parlaklık katıyor
İsim: B** D**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: Mahall-e

Yorum: çok beğendim teşekkürler tekrar sipariş verdim ayrıca hızlı kargo 👏
İsim: Menekşe Ç.
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: Henüz deneme fırsatım olmadı ancak saçlarım çok döküldüğü için tavsiye üzerine aldım. Olumlu etki olacağını düşünüyorum. Ayrıca paketlenmesi oldukça iyiydi. Teşekkür ederim 🌿🖤
İsim: E** D** A**
Tarih: 24 Ağustos 2021

Yorum: Kalitesi şaşmaz yıllardır kullandığım marka 👍
İsim: H** K**
Tarih: 15 Eylül 2024

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba şampuan içeriğini yazarmisiniz hamilelerde kullanabilirmi
Cevap: Merhaba Bioblas Forte Dökülme Önleyici Şampuan İçeriği. Patentli Biocomplex B11 bitkisel ektresini oluşturan bitkiler: Alman Papatyası, Isırgan Otu, Civan Perçemi, Atkuyruğu ve Keçiboynuzu'dur. Bu bitkiler vitamin, mineral ve aminositler açısından çok zengindir. Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9): Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.İyi günler.

Cevap: Merhaba biota sayfasında inceleme yapabilirsiniz

Soru: merhobo.tuzlu müdür katkisinda tuz varmi.keratin cinki saclarm.onin icn sorup.sifarz verecektim
Cevap: Merhaba.Ürün tuz içermektedir.İyi akşamlar.

Soru: saç dökülmesini durdurması için sarmaşık özlü sampuanı m, bu ürünü mü tavsiye edersiniz
Cevap: Değerli Tüketicimiz Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml tercih edin

Soru: Merhaba ıcınde mentol varmı
Cevap: Merhabalar. Ürün mentol içermektedir. İyi günler dileriz

Cevap: %96 bitkisel serum içeriği ile yoğun saç dökülmesine karşı etkilidir. Saç köklerini güçlendirir, saçların daha sağlıklı ve güçlü çıkmasını sağlar. Saçları güçlendirerek ekstra hacim ve onarım sağlar. Günlük kullanıma uygundur. PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik açıdan uygun bulunmuştur. hamilelerin kullanımda herhangi bir mahsur yoktur.

Soru: erkek için mi kadın için mi acaba
Cevap: Merhabalar. Kadın erkek fark etmez kullanım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: ürünün içeriğini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar.Saç köklerini yoğun besleyerek saç dökülmesini azaltır. Saçların canlı, güçlü ve sağlıklı görünmesini sağlar.Klasik Şampuana oranla daha güçlü Bitkisel Komplex B19 içeriği ile yoğun saç dökülmelerine karşı etkilidir. Bioblas Forte şampuan, yoğun içeriği sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyip saçların daha canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç köklerini besler ve saçların uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki hidrolize keratin ve pantenol ile saçı onararak yıpranmalara karşı korur. Kepeğe karşıda etkili olup, mentol içeriği ile saçlarda yıkama esnasında ferahlık sağlar. Günlük kullanıma uygundur.İyi günler.

Soru: merhaba hangi kargo ile geliyor öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar Trendyolexpress Aras Kargo ve Sürat Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba Nemli saçınıza yeterli miktarda uygulayarak köpürterek masaj yapabilrisiniz.Uygulama sonrası yıkama işlemi bittikden sonra durulayabilirsiniz.iyi günler

Soru: Sls parafen ve fosfat varmı içinde
Cevap: Merhaba.INGREDIENTS; HERBAL COMPLEX (URTICA URINE LEAP EXTRACT, MENA MX LEAP EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAP EXTRACT, EOUISITUM MIME LEAP EXTRACT), SODIUM LAURETH SULFATE, MUMMER, COCAMIDOPROPYL RETAIN'S, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, BINZYL ALCOHOL PARIFUMIRAGRANCE, PIG,PPCi.120/10.TRIMITHYLOLPROPANI TRIOLIATE, LAURET11.2, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM maw, mucosa ‘,400 OUATERNIUM.10, TETRAEODIUM EDTA, MENTHOL, MIL, PIROCTONE OLAMINI, PANTHENOL, LINALOOL, crymosimux., LIMONENE, UNDECETH.11, PROPYLENE GLYCOL, BUTYLOCTANOL, BENZ% SALICYLATE, UNDECETM•S, POLYOUATERNIUM•, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONI, NIACINAMIDE, HYDROLYZED KERATIN, METHYLISOTHIAZOLINONE, LAURDIMONIUM 410 HYDROXYPROPYL .İyi günler.

Soru: saç dökülmesine karşı şampuan
Cevap: Merhabalar. Belirttiğiniz ürün saç dökülme karşıtıdır. İyi günler dileriz

Soru: Kadınlar için mi bu ürün
Cevap: Merhabalar. Ürün hem kadınlar hem de erkekler için kullanıma uygundur. İyi akşamlar

Soru: Forte yazdığı için sormak istiyorum bayanlar içinde uygun mudur bu şampuan
Cevap: Merhaba. Bay ve bayan kullanımına uygundur. İyi günler.

Soru: Ürün orijinal mi acaba?
Cevap: Bütün ürünlerimizde Orijinallik belgeleri Trendyol tarafına sunulup onay alındıktan sonra Satışa açılmaktadır. Ürünlerimiz orijinaldir.

Soru: merhaba ameliyat sonrası aşırı dökülme var bu ürün iyi gelir mi yoksa onerebileceginiz başka ürününüz varmı?
Cevap: Merhabalar. Belirttiğiniz ürün uygundur. İyi günler

Soru: hangi kargoyla gelecek acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz; Siparişlerinizi, sipariş adresinize göre Trendyol Express veya Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. Başka kargo firmaları ile gönderi yapamamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: erkek şampuanı mı
Cevap: Merhaba.Ürünü erkeklerde bayanlarda kullanabilmektedir.iyi günler.

Soru: Bu şampuanı bayanlarda kullanabilirmi yorumlardan erkekler için olduğunu anladım sanki
Cevap: Merhaba, ürün ünisex efendim.

Soru: Saçlarım boyalı, bu ürünün yanında hangi saç kremini önerirsiniz .
Cevap: Merhaba Tercihen kullanım sağlayabilirsiniz.İyi günler

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir Resim Ve Fotoğraflar

Forte Dökülme Önleyici Şampuan 360 Ml %74 Bitkisel Serum Içerir En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü